Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Regenor tényleg jó? fórum

A Regenor tényleg jó? (beszélgetős fórum)


18. asparagus (válaszként erre: 17. - Soseaztnézd)
2021. okt. 19. 19:40
Haha...a parfümre is rá van írva, mi az összetétele és tudsz csinálni? :D
2020. szept. 17. 13:59

Reg-enor Összetevők:


99% folyékony tejsavó

1% egyéb (savanyúságot szabályozó anyag, tartósítószerek, c-vitamin, grapefruitmag-kivonat)


Az az 1% egyéb a tejsavó mellé azért kell bele, hogy törvényesen forgalmazni lehessen, mint étrend-kiegészítő.


ára: ~ 5500 Ft / fél liter

tejsavó piaci ára ~ 100 Ft / fél liter


Csodaszer. Az értékesítőnek :)

16. michelle.r (válaszként erre: 14. - Soseaztnézd)
2020. szept. 17. 13:32
Ha igényed van rá, majd utána nézel.
15. soseaztnézd (válaszként erre: 11. - Asparagus)
2020. szept. 17. 13:31
MIlyen piacvezető termék? Ez egy táplálék kiegészítő, sorolhatnám a márkákat akik jóval nagyobb eladást produkálnak. A baj csak az, hogy kamu termékről van szó. 99% tejsavó, amit valahogy elefelejtenek említeni a beszervező előadásokon, tipikus mlm klisé, ahogy beszervezik a jóhiszemű vásárlót... Elég szomorú, hogy az értékesítők még büszkén hangoztatják is, hány embert sikerült lehúzniuk vele :)
2020. szept. 17. 12:32
Mi az a Príma díj? xd
13. michelle.r (válaszként erre: 11. - Asparagus)
2020. szept. 17. 11:40
És gondolom, Szigfrid sem kapott volna Príma díjat. Sose mulasztottam el bevallani, hogy tévedtem. És örülök, hogy ez egy magyar cég.
2020. szept. 17. 11:23
Jó persze, a forgalmazóknak :D Tejsavót eladni 10ezer Ft/l áron biztos jó dolog. Viccet félretéve a regenor kúra egy szigorú diéta + a regenor névre keresztelt folyadék, ami szimpla tejsavó. Utóbbi hatástalan, előbbivel lehet fogyni.
11. asparagus (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2020. szept. 16. 23:15

Örülök, hogy rájöttél és ezt le is írtad.

Én magam 2012-ben csináltam végig egy kúrát.

Fogytam, gyógyultam.

Itt a Hoxán minden hozzászólásom visszaolvasható, hiszen innen informálódtam, itt beszéltük meg a tapasztalatokat, akkor még nem voltak facebook csoportok.

A Reg-Enor jótékony hatása által ma már - immár 8 éve - ez az életprogramom, több ezer ember csinálta végig a kúrát a segítségemmel és nyilván a munkatársaim segítségével.

Ha bóvli lenne, akkor ennyi ideig piacvezető termékként életben lehetne tartani?

10. michelle.r (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2020. aug. 16. 22:03

Amióta ezt írtam, kicsit közelebbről is megismertem. Nem fogyókúrás ital, aki azért kezdi el, csalódni fog. A környezetemben négy ember lett lényegesen egészségesebb a segítségével. Egyikük fogyott kb. 35 kilót, és hihetetlen, de tényleg nem lót a bőr rajta. De ami ennél sokkal fontosabb, 2-es típusú cukorbetegség múlt el, a másik ismerősömnek az állandó gyomorfájásai szűntek meg.


Én is tipikus példát mutattam arra, hogy véleményem van, infóm nincs 🙄

2020. aug. 14. 23:23
Tényleg.
8. Roxa7 (válaszként erre: 6. - E4024d996d)
2019. febr. 1. 10:28
Ez pontosan így van :)
7. Matrica84 (válaszként erre: 5. - Páfrányfenyő)
2019. febr. 1. 01:33

Bocs, de nem tudok szó nélkül elmenni mellette - ez az orvos, gyógyszer példa nagyon rossz érv.

Túl azon, hogy nem elhanyagolható a különbség, egy betegségről van-e szó, vagy arról, hogy le akarsz fogyni pár kilót. Továbbá ott is sántít, hogy még egy gyógyszer esetében is lehetséges bizonyos hatóanyagokkal szembeni érzékenység/allergia, amit jó esetben az orvos és/vagy a páciens tud, tehát ilyen hatóanyagú szert pl. nem érdemes felírni adott személynek.

Itt viszont nem egy orvos által felírt, vényköteles szerről van szó. Ilyen esetben okos azt tanácsolni valakinek, hogy ne foglalkozzon az összetételével? Legalább az ember azt nézze meg, nincs-e benne olyasmi, amire esetleg allergiás/érzékeny. Vagy hogy - ez a kisebb kockázati tényező - szedett-e már korábban hasonló összetételű készítményt, és annak volt-e valami hatása, vagy sem.

Nem kérdőjelezem meg az adott készítménnyel kapcsolatos pozitív tapasztalatokat - mint mondtam, én magam nem használtam -, de azért ne buzdítsuk már egymást olyasmire, hogy ne nézze meg, mi van abban, amit beszed, ne olvasson utána a hatóanyagoknak...

2019. jan. 18. 11:12

Ha betartod a diétát mellette fogyni fogsz, a jó hír az, hogy ha nem veszed meg méregdrágán ezt a cuccot de betartod a diétát ugyanúgy fogsz fogyni. :D


Szerintem ez ugyanolyan pénzlehúzás mint az összes ilyen fogyibogyó meg társai.


Ebből a pénzből amiből ezt megvennéd vehetsz egészséges ételeket, és sokkal jobban jársz vele!

2019. jan. 16. 20:49

Kedves Naív! Bemásolok ide pár részletet az eddigiekből. "A környezetemben sokan fogytak Regenorral" - tehát van bizonyíték. "tartok tőle" - nem a Reg-Enortól kell tartani, hanem saját magadtól. El akarsz érni valamit és nem mersz dönteni, valószínű félsz attól, hogy a kúrát végig tudod csinálni. Először magadban tegyél rendet, aztán válassz ki valamilyen módszert, amire vannak bizonyságok, amiben megbízol! Utána tarts ki következetesen döntésed mellett. Megnyugtatlak, bármit is választasz, nem lehet megállni a félúton, akkor csak a pénzedet dobálod ki.


"Ne gyilkold a testedet minden hülyeséggel" - aki ezt írja neked, valószínű, hogy a barátod, mert a hülyeség valóban ártalmas Viszont semmi olyan információm nincsen, hogy a Reg-Enor hülyeség lenne.


" Nyilván vissza fog jönni" Ha okos maradsz (mert miért ne lennél, és leszel az) a kúra után másnap nem kezdesz el zabálni - nem jön vissza az, aminek nem kell visszajönnie.


"Az agyban blokkolja az éhségközpontot, nem zsírból fogysz fogyni ..." Tök másképpen működik, de ne arra fektessünk hangsúlyt, hogy hogyan működik, hanem arra, hogy MŰKÖDIK!


"A Regenort nem próbáltam, de akit ismerek és használta, mellette betartotta az ehhez ajánlott diétát is." Nagyon lényeges információ. a hangsúly a "BETARTOTTA" SZÓRA HELYEZENDŐ.


"Ahogy elnéztem az összetételét ...." Bármilyen módszerre igaz, hogy nem az az érdekes, hogy mi van benne, hanem az, hogy használ-e: Ezek általában kibúvó kereső lépések. Felír az orvosod egy gyógyszert (amiről ráadásul még soha sem hallottál), és nem fogod addig kiváltani, amíg nem tudod, hogy mennyi hexametilénpricprucc van benne éa az mit csinál?


Szívesen segítenék (persze, csak, ha igényt tartanál rá), de halvány gőzöm sincsen, hogy ezt hogyan tehetném - régen volt privát üzenetre is lehetőség.

2019. jan. 16. 13:51

A Regenort nem próbáltam, de akit ismerek és használta, mellette betartotta az ehhez ajánlott diétát is. Azzal együtt hat, nyilván.

Ahogy elnéztem az összetételét anno, nagyrészt grépfrútmag-kivonatot tartalmaz, az magában is kapható pl. patikákban, én azt iszogattam egy ideig (szigorúan hígítva!), és az is inkád candidás tünetekre javallott... Bár a savanykás ízével talán kicsit csökkenti az étvágyat is.

3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Naiv)
2019. jan. 14. 21:09

Nyilván vissza fog jönni. Az agyban blokkolja az éhségközpontot, nem zsírból fogysz fogyni, abbahagyod, visszatérsz a korábbi szokásaidhoz, és igen, vissza jojozód ha nem is a dupláját, de többet, mint ahonnan indultál


Mikor értik meg végre az emberek, hogy nem a csodát kell várni, hanem tenni az egészségért? Ne gyilkold a testedet minden hülyeséggel, mert rossz vége lesz.


Húsvétig simán le tudsz fogyni 10-12 kilót egészségesen, ha most elkezded.

2. 1c5636831a (válaszként erre: 1. - Naiv)
2019. jan. 14. 19:12
Nekem nem jött be fogyókúránál egyedül az jön be amikor agyban nagyon elhatározod és mindenféle zöldséget salátákat halakat eszel megválogatod hogy mivel hogyan főzöl és egy kis mozgá... próbáltam én is mindenféle csodaszert de tonhalsaláta volt a legjobb 😁
1. naiv
2019. jan. 14. 18:33

Nos kb 20kg súlyfeleslegem van.A környezetemben sokan fogytak Regenorral,de kicsit tartok tőlle!Mi van ha a duplája visszajön miután abbahagytam?


Nyaralni megyünk augusztusban,Húsvétra hazalátogatunk szeretnék fogyni!

Viszont apum dédmamája fajtája vagyok(sajnos nem láthattam,de képröl tényleg mintha ikrek lenénk),ő szintén ilyen volt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook