Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reformélelmiszereket használok! Mit? Hogy? Miért? Osszuk meg tapasztalatainkat. fórum

Reformélelmiszereket használok! Mit? Hogy? Miért? Osszuk meg tapasztalatainkat. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. aug. 3. 20:11

Most nézem elrontottam a címet :D!

A használok, helyett használók-at akartam írni, remélem azért így is érthető?

5. csera (válaszként erre: 3. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 3. 20:08

Üdvözöllek a fórumon :)!

Remélem sokat tanulunk egymástól, ha használsz valami reform dolgot írd meg a tapasztalatodat, akár jó, akár rossz.

2009. aug. 3. 20:07

Első kérdésem a szójaliszttel kapcsolatban lenne!

Azt olvastam a Natura Szójaliszt tájékoztatóján, hogy "Ezt már ezután étel, ital készítéshez, vagy pékáruhoz egyaránt felhasználhatjuk. Javasolt a kb. max. 30 % arány."

Hogy kell italt készíteni belőle? És konkrétan milyen italt?

2009. aug. 3. 20:06
szia! jó ötlet, a tanácsok, tapasztalatok mindig jól jönnek. én most kezdtem fogyózni, ennek elengedhetetlen része hogy emgpróbálom megreformálni az étkezésem. egyelőre addig jutottam, hogy sok nyers zöldséget és gyümölcsöt eszek... remélem sokan jönnek ide és tanulok okosakat. engem nagyon érdekel pl. minden ami a lugosítással kapcsolatos. na nem tablettára vagy "zöld löttyre" gondolok :)
2009. aug. 3. 20:04

Sziasztok!

Szerintem egyre nagyobb hangsúly van az egészséges táplálkozáson. Aki így gondolja, és szívesen segítene a kezdőknek, azt várom ide :)!

Én is kezdőnek számítok, de nem szégyenlek kérdezni.

2009. aug. 3. 20:01
Reformélelmiszereket használok! Mit? Hogy? Miért? Osszuk meg tapasztalatinkat
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook