Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gasztroenterológus Budapesten? fórum

Gasztroenterológus Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2021. febr. 19. 12:19
Kiiktatni a savas ételeket.
2021. febr. 19. 11:47
Szinte állandóan hányingerem van. Ez a legnagyobb problémám. A sav nem jön vissza, azon segíts a savlekötő. A bélmozgató tabletta segítene, de a mellékhatása miatt nem tudom szedni.
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 11:32
Oké :) Nem figyeltél meg ételekkel összefüggést? Napszakot?
2021. febr. 19. 11:24
Kétszer voltam gyomortükrözésen. A második az másfél éve történt. Annyit láttak, hogy az egész gyomrom tele van savval. Hiába szedek bármit, nem segít semmi. :(
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 19. 11:23
Hát azért a gyomortükrözés hasznos dolog, mert nem ártana tudni, hogy a refluxot mi okozza. Van olyan ismerősöm, aki szedte a savlekötőt, reflux, reflux, aztán kivették a gyomrát, mert daganat lett, mire komolyan vette. Nem ijesztgetni szánom, de jobb tisztázni az elején. Férjem e hónap elején volt tükrözésen, fekély igazolódott, baktérium, kapott egy rakás gyógyszert.
2021. febr. 19. 11:12
Egyetlen orvos van, akinek bármit elhiszek, Dr. Schwab Richárd.
2021. febr. 19. 11:08

Sziasztok!

Évek óta kínos a reflux betegség, már nagyon sok gyógyszert, gyógymódot kipróbáltam. Az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e nagyon jó gasztroenterológust Budapesten, aki kifejezetten erre specializálódott és tényleg tud segíteni, azon túl, hogy felírja a savlekötőt. voltam már néhány helyen és nem akarok több pénzt kidobni. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook