Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Refertilizáció mütét fórum

Refertilizáció mütét (beszélgetős fórum)

18. rdorci
febr. 12. 08:05

Sziasztok!

Nekem tavaly juniusban csinálták a soten. Sikerült mindkét oldalt megnyitni, de baba egyenlőre sajnos nincs :( Most tervezek egy kontroll átjárhatóságira menni.

17. Zs79
febr. 3. 12:31
Sziasztok. Én àtestem a műtéten Pécsen. Nekünk a meddőségi orvos javasolta. A műtét Tb.s volt nem kellett fizetni. A műtétet végző orvos írta elő ill. Csinàlta a vizsgàlatokat. Uh labor altató orvos stb. Két napot voltam ott. Laporascopos műtét. Volt egy beleegyező nyilatkozat hogyha ílyen módon n tudja megcsinàlni akkor hozzàjàrulok a nyitott hasműtéthez. Nekem nem sikerűlt!
febr. 3. 11:37
sziasztok irjon már valaki aki mindezen már tul van milyen vizsgálatok kellenek és mennyibe kerülne? ellőre isköszönöm
2017. febr. 2. 19:33

Sziasztok!!

Engem is nagyon erdekelne a műtét mert szeretnénk meg egy babát. Amikor elkotottek kb. 2 percem volt dönteni epp egy sürgősségi császár elott álltam. Ugyhogy nagyon nagyon vágyók még egy babara. Ha tudtok segiteni kihez kell fordulni aki biztosan vállalja.. Köszönöm előre is.

14. veronika0812 (válaszként erre: 12. - Zs79)
2017. febr. 2. 19:22

Szia!

Engem 6 eve kotottek el de nagyon szeretnek meg egy babát. Hogy megy ennek a menete? Köszönöm szépen a választ elore is

13. captonne (válaszként erre: 12. - Zs79)
2016. dec. 29. 00:09

Szia!

Köszönöm,hogy válaszoltál!

Kaptunk időpontot 24.ére Dr.Tömösváry Zoltánhoz.

Milyen vizsgálatokat kellet a műtét elöt csinálni?

Miden esetben végeznek átjárhatósági vizsgálatot?

Válaszod előre is köszönöm

Üdv: Eszti

12. Zs79 (válaszként erre: 11. - captonne)
2016. dec. 25. 13:22

Szia. Nekem tavaly àprilisban Pécsen Dr Koppàn Miklós csinàlta a

műtétet! Kérdezz nyugodtan! Üdv Lívia

2016. dec. 24. 22:56
Sziasztok! Nem jár erre már senki ?
10. boszorkany78 (válaszként erre: 6. - ványikrisztina)
2016. jún. 21. 08:07
Szia! Megkérdezhetem, hogy feltárós műtét volt, vagy laparoszkópos?
9. beata21bea (válaszként erre: 8. - akva)
2015. máj. 31. 15:31
a 7-ben leírt kérdésekre válaszolnál nekem? priviben esetleg? Köszi előre is
8. akva
2015. máj. 31. 13:57
Sziasztok! Nekem 2010-ben októberben volt a refertilizációs műtétem a Sotén, sikerült mindkét petevezetőt megnyitni.Decemberben már babát vártam, a kisfiam már 4éves.
2015. máj. 31. 13:50
Szia! Priviben megírnád nekem, miért köttetted el régebben magad? Mert én is gondolkodom rajta, de valahol mégis félek a visszafordíthatatlantól.... ill. arra lennék kíváncsi még, hogy most miért a helyreállító műtét? Miért gondoltad meg magad? Nagyon köszönöm ha megosztod velem...
2015. máj. 31. 12:44
Sziasztok!2014 Április 3.-án a SOTE női klinikán Refertilizáció műtétet csináltak.Sajnos cak az egyik petevezetőmet sikerűlt megmenteni,a másik gyuladtt ,és rövid volt.Az orvosom Dr Sára Levente -aki mellesleg egy fantaztikus ember csak ajánlani tudom!!Azt mondta annyira jól sikerűlt a műtét hogy fél éven belűl sikerűlnie kell a babának!!Nagyon nagyon várom hogy mikor lesz 2 csík a tesztemen!!!Tudom türelem türelem,ne akarjam görcsösen de nem tudok másra gondolni.És hogy csak egy petevezetőm van eléggé megnehezíti a helyzetet,csak 2 havonta esélyes a teherbe esés.Remélem ránkmosolyognak fentről,és leköltözik hozzánk egy kis angyalka!!Semmire nem vágyunk jobban,csak rá!!!
2014. jún. 17. 15:29

Sziasztok!

Engem is érdekelne. Nekem sajnos lezárt mind a két oldalon a petevezetékem. Szeretnénk egy kistestvért a kisfiunk mellé (aki egyébként természetes úton fogant) nem lombikkal.

Megköszönök minden segítséget, információt

2014. ápr. 13. 19:26

sziasztok, érdeklne, hogy van e valaki aki ilyen műtéten esett át ?

és sikerült a baba ?

köszönöm

3. barby78 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2012. máj. 23. 12:10
akit elkötnek(sterilizálnak) annak a helyreállító műtéte.
2012. máj. 23. 11:54
mi ez egyáltalán?
2012. máj. 23. 11:39

Van köztetek olyan aki ezen a műtéten átesett?

Érdekelne minden vele kapcsolatban.

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook