Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Redőnycsináltatási tapasztalatok, mire figyeljünk? fórum

Redőnycsináltatási tapasztalatok, mire figyeljünk? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 30. 15:14
és ennek ellenére lassan de kész köszönöm kik segítettek remek lett
2010. aug. 28. 19:09
HÁT TUL SOK ÉRDEMBELI NEM KERÜL IDE SE
2010. aug. 28. 15:23
szóval kéne nekem ártipp és megbizható ember is
2010. aug. 27. 06:43

Nekünk is fehér van műanyag,de szerintem ez csak akkor jó,ha le is tudod kívülről mosni.Egyébként nagyon csúnya lesz.Pesti bérházakon láttam, hogy az emeleteken nem lehet lemosni és nagyon mocskosak voltak.Oda inkább sötétet válassz.

Nálunk Jól bírják.Itt a húzogató rugók adják meg magukat.Néha nem akarja visszarántani a felhúzót.

2010. aug. 27. 02:41
hahó
2010. aug. 26. 20:41
Ötleteket????is
5. alfoldi13 (válaszként erre: 3. - 342bae44d8)
2010. aug. 26. 20:37
hát nekem is kéne árajánlat
2010. aug. 24. 11:29

nálunk még a régi, házgyári ablak van, az a kifordítós fajta.

Itt arra kellett figyelni, hogyne közvetlenül az ablakra szereljék, hanem egy kicsivel kijjebb, hogy egy kevés hely maradjon, ahova ki tudjuk nyitni az ablakot, ha a redőnyt lehúztuk.

magyarán tud szellőzni a szoba így is.

Családi házban ezzel nincs gond. De lehetőleg fehér legyen, mert az nem szívja a meleget magába és minél vékonyabb anyagból legyen, ha van választási lehetőség.

Ja és legyen rajta szellőző lyuk is :)

2010. aug. 23. 22:43
könnyített műanyagból legyen vagy alumínium, de az drágább, a lábába legyen kefe, olyan szőrös akármi ami nem engedi zörögni a redőnyzt ha fúj a szél. a felső tok alu legyen. már 6-7000/ nm beszerelési árért kapható jó, a férjem ezzel is meg műanyag ablakokkal foglalk.
2010. aug. 23. 22:39

Régebben nagy üvegtáblás ablakaink voltak, az ablakok cseréje után rendesen nyílnak, értsd: középen elfelezve, ott a kilincs. Erre nem "egyben" redőnyt csináltattunk, hanem két keskenyet, külön is felhúzhatók, a súlya pedig nem mellékes, nem megy tönkre a szalag.

Remélem, érthetően írtam le, nem ismerem a szakszavakat :)

2010. aug. 23. 22:33
Redőnycsináltatási tapasztalatok nem ártanának nekem ...mire figyeljünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook