Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Reális ez, hogy 2 év alatt meghal egy akkumlátor? fórum

Reális ez, hogy 2 év alatt meghal egy akkumlátor? (tudásbázis kérdés)


7. fb546889fa (válaszként erre: 3. - 4c07880d46)
2011. jún. 26. 13:39
Normális amúgy sajnos. Valóban 1 másfél év az átlag élet tartam. A led kijelzős laptopok már tovább bírják. kevesebb az energiafelvételük. De nemkel csodát várni. Az akkumulátor technológia még nincs úgy kiforrva, hogy huzamosabb használatot elviseljen.
2011. jún. 26. 13:36

Munkatársamnak a 3 éves Asus laptopjában ment tönkre az aksi. Vett új aksit. Kiderült, hogy az már nem kompetens az előzővel. Gyári szám, típus megjelölésével lett rendelve. Kb. félév kellett, hogy a laptopot és az aksit össze tudja hangolni.

Gyorsan jelezd, hogy élsz a garanciával!

2011. jún. 26. 13:34

Mi is éltünk a garancia lehetőségével. 1 év után max 3/4 órát bírt ki aksiról. Azóta az új aksi bent figyel a szekrényben, és nyúzom ezt, ameddig lehet.

Ne késlekedj, vidd szervizbe, ha még garanciális. :)

4. 7d6d76a2fa (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2011. jún. 26. 13:32

nekem a hp 1 év alatt megadta magát.

Vidd be, élj a garancia lehetőségével, amíg lehet

3. 4c07880d46 (válaszként erre: 2. - Fb546889fa)
2011. jún. 26. 13:32

Köszi!

Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a teljesen lemerült aksit amikor bedugom, 5-10 perc múlva teljes feltöltöttséget jelez. Ennek van jelentősége? Hiszen azért több idő kell a feltöltéshez.

2011. jún. 26. 13:28

Heló!

Szerintem élj a garancia lehetőségével.

Amúgy változó, hogy mennyit bír egy laptop aksi.

Cellaszámon és még nagyon sok minden máson múlik.

2011. jún. 26. 13:21
Sziasztok! Asus laptopom akkumlátora az utóbbi időben pár perc alatt lemerül. Eddig se bírta túl sokáig, egy ideje talán fél órát ha bírt. De most hirtelen lett ilyen, hogy szinte állandóan be kell dugni. Augusztusban lesz 2 éves a gép. Új aksit kell bele vennem? Reális ez, hogy 2 év alatt meghal egy akkumlátor? Szerintetek raknak bele garanciálisan újat? Ja, mert még nem járt le a garancia. Ha tud valaki jó tanácsot adni, legyen szíves, segítsen! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook