Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reális ár szemüveglencséért? fórum

Reális ár szemüveglencséért? (tudásbázis kérdés)

1 2
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Alinka01)
máj. 18. 12:39
ÉS akinek nincs ennyi pénze?
máj. 18. 12:25

Nekem a meglehetősen bonyolult Zeiss-multifokális, fényre sötétedő stb. lencsepár volt évekkel ezelőtt 290 000 forint, és ez volt akkor a katalógus ár, nem a hasukra csaptak és úgy kalkuláltak.

A kérdést tehát, hogy ez vagy az az ár alacsony vagy magas, ilyen esetekben csak akkor lehet jól megválaszolni, ha minden paraméterében azonos lencse árát hasonlítod össze egyik boltból, másik boltból. Mert annyi mindentől függ. Lásd pl. a márkától is és a lencse minőségi paramétereitől is.

Ha megnézed egy új autó árát, akkor ott is azt írják, hogy alapár. Minden külön felszereltség, kiegészítő stb. pluszban jön hozzá.

máj. 18. 12:17
Mi kerül ennyibe egy lencsén?Mondjuk valamiből meg kell vennie az otpikusnak is a Merzsdóját...
máj. 18. 12:16
Legutolsó szemüvegem napszemüveg volt, multifokális, cilinderes, 52000 volt a keret, lencsén volt kedvezmény, így fizettem 135.000 Ft ot.
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Felhőcske**)
máj. 18. 12:13
Azért ez nem a "nem is volt drága kategória"
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
máj. 18. 12:08
Nem multifoki. Kapkodnom is kell le állandóan. Tv-zshez jó
máj. 18. 11:55
Nekem, kedvezményesen a lencse multifokális, jobb lencsén cilinder csak 150 000ft, plusz a keret, és még ez nem is volt drága. Sajnos igen ennyi. Az előleget 3 éve én szabtam meg, most 80 00Ft-ot kellett befizetnem.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 18. 11:54

Sima távollátó? Akkor jó drága. Nekem a multifunkális nem volt ennyi.

De manapság semmin nem lehet meglepődni.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 18. 11:54

[link]

Ez csak irányadó árlista, vannak olcsóbbak és jóval drágábbak is.

máj. 18. 11:45

Reális ár szemüveglencséért 90.000 ft kedvezményesen?

Cilinderes, egyik 3-as, másik 5,5-ös. Távollátó. És még azt mondják kedvezmény is van rajta.

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook