Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » R.Byrne. A Titok fórum

R.Byrne. A Titok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
864. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 860. - 53ee79a68b)
2008. okt. 6. 12:48
Igen, korábban azt írtam rá, hogy minden hónap 30-ig. De ma már nem használok csekkeket. Füzeteket firkálok tele :)
863. 53ee79a68b (válaszként erre: 861. - Dina2)
2008. okt. 6. 12:36

Hát egy elérhetőség kellene.. :)


KeA ekkora lenne a vonzás hatalma? :)))

862. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 861. - Dina2)
2008. okt. 6. 12:26
Áááááááá, dehogy kell, majd bevonzza :))
861. Dina2 (válaszként erre: 857. - 53ee79a68b)
2008. okt. 6. 12:21

mindenféle formában örülnék neki!

legjobban számomra a dvd felelne meg, mivel én meg csakis a munkahelyen tudok gépezni meg netezni, otthon nincs számitógépem (egyelőre).

de a könyv forma is oké.

mailcím kell hozzá?

860. 53ee79a68b (válaszként erre: 859. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 6. 11:25

Gondolhatod, hogy reggel miután elmesélte, hogy ő ott volt, nem éppen pozitívan rezegtem :)))

Akartam kérdezni, te a csekkre a teljesítés dátumát is ráírod?

Mert én a titok honlapról töltöttem le az univerzum csekkjét és azt töltöttem ki, de azt, hogy mikor azt nem írtam rá. Pedig gondolom azért nem lenne rossz "szabni" egy támpontot.

859. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 858. - 53ee79a68b)
2008. okt. 6. 10:39

:))) szép story :))). Legközelebb ne tedd rezgőre a telefont.

Sebaj, elsőnek így sem rossz.

858. 53ee79a68b (válaszként erre: 856. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 6. 10:22

Képzeld, szerintem teremtettem! :)))

Csak az a baj, hogy átaludtam :))))))))

Azt vizuáltam, hogy a barátom kijön hozzám és ott alszik. Neki is megágyaztam és nagy nehezen lefeküdtem aludni. A telefont meg rezgőre tettem,csak mostanság néha szórakozik és nem akar rendesen működni.. Erre mint reggel kiderült szegénykém hívott, mert itt volt nálam, csak nem vettem fel a telefont. :S Mert ugye az csendben, rezgés nélkül villogott mellettem, amit nem láttam meg alvás közben..

Így hazament..

Tehát így aludtam át első teremtésem :D

857. 53ee79a68b (válaszként erre: 855. - Dina2)
2008. okt. 6. 10:19

De le is töltheted a könyvet is ebookban.

Vagy ha gondolod átküldöm neked és így ajándéknak minősül. Én azért töltöttem le, mert így bent is tudom olvasgatni, nem kell a könyvet vinnem mindenhova. A munkám miatt meg gép előtt vagyok rengeteget és az nem tűnik fel senkinek, ha elolvasok egy fejezetet. De ha elővennném a könyvet és ott olvasgatnám, lehet "csúnyán" néznének rám. :)

856. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 855. - Dina2)
2008. okt. 6. 09:33

:)

akkor előbb-utóbb ezt is be fogod vonzani. pl. kölcsönkérhetnéd valakitől.

855. Dina2 (válaszként erre: 854. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 6. 09:29

hát egggen, erre én is gondoltam, csak valahogy meg kellene találjam a módját, hogy otthon is megnézhessem, aztán most próbálkozom.

mivel ugyebár a dvd lejátszót, amin megnézhetnem, már bevonzottam:-)

854. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 853. - Dina2)
2008. okt. 6. 09:23

Az én véleményem szerint illegális bármilyen letöltés. Pont olyan, mintha a boltban elteszed a filmet és kisétálsz vele.

Másrészt nagyon ellentétes a film tanításaival.

Valahol volt már róla szó, keress vissza.

853. Dina2
2008. okt. 6. 08:19

nem értek hozzá, hogy mennyire legális, de azt szeretném kérdezni, honnan tudnám letölteni "a titok" c.filmet, ha lehet magyar szinkoronnal.

ja és a letöltés módját is jó lenne ha valaki elmesélné...

priviben is elküldhetitek!

nagy szükségem van rá!

köszi!

2008. okt. 4. 22:08

Sziasztok, én már olvastam a titok című könyvet, de a filmet még nem láttam. Ma találtam meg magyar szinkronnal a neten, meg lehet nézni, nagyon klassz :)

[link]

851. Cszsuka (válaszként erre: 850. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 4. 09:06

Hát, olyanom nincs, de majd megnézem az oldalt:)

Kösz:)

850. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 849. - Cszsuka)
2008. okt. 4. 09:01

Banki csekket :)), amit te töltesz ki másoknak, amit a bankodban beválthatnak és nekik fizetik ki az összeget kp.ben a számládról.


De már ezt sem használom egy ideje. Van egy füzetem, amibe beírom a dolgaimat és a lakás különféle pontjaira ragasztok ki cetliket.


az atitok.hu oldalról tudsz letölteni segédanyagokat, az ajándékok neked c. fülecske alatt.

849. Cszsuka (válaszként erre: 848. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 4. 08:23

Engem érdekelne ez a csekkes dolog, kíváncsi lennék, nálatok milyen értelembe hat. Vagy milyen csekket töltöttetek ki? Csak azért, mert a szakma beszél belőlem, s ha csekket látok, én a fizetnivalóra asszociálok, nem pedig arra, hogy ezt nekem fogják kifizetni. Max. a rózsaszín csekk lehet olyan, amin nekem fizetnek, de akkor kell valami feladó is, mert hiányosan meg nem kézbesítik. Azt hiszem, ehhez túl racionális vagyok! (Vagy inkább földhöz ragadt?)

szóval: ti hogyan oldjátok meg?

848. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 847. - 53ee79a68b)
2008. okt. 3. 13:18

abba nekem nem nehéz........ :)))


És a naptáram, a határidő naplóm jó pár lapja tele van írva "üzenetekkel". A fürdőszoba tükrén, a frigón is lógnak. Néha persze csont hülyének néznek, de pont nem érdekel. Tudom, hogy ki nevet a végén :)))

847. 53ee79a68b (válaszként erre: 846. - 3e0ba54fb8)
2008. okt. 3. 08:46

Tegnap kitöltöttem egy csekket magamnak és jól látható helyre tettem :)

Kezdjük a teremtést :))) Gondolom te is beleéled magad, ahogy költöd a pénzed?!

846. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 845. - 53ee79a68b)
2008. szept. 29. 20:44

Tudod mi a vicces? Akkor kezdett el működni, amikor halál lazára vettem. Amig görcsöltem, mantráztama, meditációkat hallgattam, az istennek sem sikerült semmi.


Évek óta a jövedelmem 10%-át jótékonyságra forditom. Néha alapitványoknak, néha rászorulóknak veszek dolgokat.


A lényeg, hogy ne görcsölj. Nekem sem minden jön össze, de a mérleg pozitiv. S csak akkor működik, ha nem sérted más érdekeit vele. A nyáron elkövetetem egy nagy hibát, annyira görcsösen akartam és nem érdekelt, hogy milyen áron, de tető alá akartam hozni egy üzletet. Csak az lebegett a szemem előtt, hogy veszek egy új autót a jutalékomból. Annyira le akartam tolni a partner torkán a dolgot, hogy egy elég fontos momentum elkerülte a figyelmemet. Természetesen el is veszitettem. Egy hétig eret akartam vágni magamon, szidtam a partnert, az ügyvédet, mindenkit. Aztán rájöttem, hogy ezt bizony én toltam el.

845. 53ee79a68b (válaszként erre: 844. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 29. 12:44

Hát igen, a tized a másik kérdésem lett volna :)

Hiszen más könyv szerint, "elég" hálát adni érte..

Ez nem semmi neked, hogy ezeket már elérted.

Te mióta használod illetve tanulod ezt a módszert?

844. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 843. - 53ee79a68b)
2008. szept. 29. 10:28

Jó kérdés, fogalmam sincs. Azzal sem értek egyet, ahogy a tizedfizetésről vélekedik a karmás könyv. Mert pl. nem javasolja a jótékonysági adakozást, illetve azt nem tekinti tizedfizetésnek.


Amit én erről gondolok, az, hogy arra kell vigyázni, nehogy pusztán a pénzről kezdjen el szólni az élet, mert az már káros, sőt kóros :)). A pénz eszköz és szerintem valami ilyesmit gondol a karma könyv szerzője is. Érdekes lenne látni az eredetit, mert lehet hogy egyszerűen a forditó értelmezi másképpen.


Tavaly januárban még nem volt meg a Titok, de beleirtam a naptáram egyik lapjára, hogy februárban 700 ezer forintot akarok keresni. 723.000 lett, tévedtem :))


Nyáron a laptopomat szervizbe kellett vinnem és kb. két hétig ott volt, a másik pedig nem működött a mobil internetemmel. Csak igy hülyéskedve annyit mondtam, hé ti ott fent, küldjetek nekem egy működő laptopot. Egy óra sem telt felhivott a főszerkesztő, akinek néha irok, hogy kér egy anyagot, mondtam neki, hogy munkaeszköz hiján nem tudok. Azt mondta, menjek be, ad egy HP laptopot kölcsön, mert éppen most vett egy újat....


Szerintem mindkét út működik. Csináld úgy, ahogy hozzád közelebb áll. A lényeg, hogy tudd mit szeretnél és légy eltökélt és kitartó.

843. 53ee79a68b (válaszként erre: 842. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 29. 10:01

Szia!

Kérdezhetek valamit?

Miért van az, hogy a titok azt írja nyugodtan kérhetek pénzt, de a váltsd valóra legvadabb álmaid meg nem javasolja?

Először a váltsd valóra legvadabb álmaid vettem meg, mert ezt ajánlotta az ezoterikus boltban egy hölgy, de mióta beszélgetek a témában mások mesélték, hogy a titok a pénzről máshogy vélekedik. Azóta letöltöttem a titkot is, (tudom, ejnye-bejnye miért nem vettem meg)és tényleg máshogy vélekedik pár dologról.

842. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 841. - Punktum)
2008. szept. 28. 21:52

Nos, ebben nem szivesen nyilatkozom. Inkább azt javaslom, vedd be magad egy Libribe, ahol kávézó is van, szedj össze ezekből néhányat és lapozgasd.

Nem biztos, hogy az én véleményem jó irányba befolyásolna. Lehet hogy ami nekem nagyon bejön, az neked nem és vice versa.


Nekem jó néhány van a témában:

Válts valaóra a legvadabb álmod

Gondolkozz és gazdagodj,

Teremtő képzelet

Igy működtesd a vonzás törvényét,

Silva: agykontroll,

A vonzás hatalma

Vonzásfaktor.

A karmának nincs humorérzéke

Louis L.Hay: Éld az életed


Szerintem minden csontot lerágtak már a témában. Napoleon Hill a múlt század elején élt, a Karmának nincs humorérzéke a tizes évek elején született, a többi nagyjából az elmúlt 5-10 évben.


Van egy, amire azt mondtam, ha ez lett volna az első, a többit meg sem veszem. De hogy melyik, az, nem árulom el :))

841. punktum
2008. szept. 28. 21:42

Sziasztok. Beleolvasgattam a fórumban, viszont itt több könyvet is ajánlotok pl. Kérd és megadatik 1-2, stb. Vagy még mindig a Titok a legátfogóbb vagy legmegérthetőbb? Kicsit szkeptikus vagyok, viszont nemrég egy női magazinban írtak a könyvről, és eszembe jutott hogy nekem megvan a dvd-je, még rég kaptam valakitől és csak most néztem bele... Szóval megveszem a könyvet is, de a többit is érdemes elolvasni amik kapcsolódnak?

Köszönöm!

840. Virág3
2008. szept. 27. 19:26

Unatkoztam, és el kezdtem leírni az elképzelt estémet a Kedvesemmel. Minden részletet leírtam, annyira beleéltem magam, hogy éreztem az illatokat, stb., és szinte minden úgy történt. Nagyon jó! Azt hiszem ezt máskor is "alkalmazom".

Sok sikert mindenkinek!

2008. szept. 27. 14:32

Sziasztok!

Közületek meg van valakinek a Váltsd valóra legvadabb álmaid?

Nekem ezt ajánlották egy ezoterikus boltban és meg is vettem.

A titkot még nem olvastam, de ott lehet pénzt kérni például a honlapon lévő univerzális csekkel.

De az én könyvem azt írja amit vettem, hogy pénzt soha ne kérjek...

Most akkor mi van? :)

A

838. Dina2
2008. szept. 23. 08:17

tapasztalat: akarok még, még és még!!!

és kapom.

még, még és még!!!

pontosan úgy, ahogyan vágyom azt. és amikor megtörténik pl. az a bizonyos simogatás v.csók, v.elghangzott szó ott és úgy, ahogyan nekem a legszebb, csak mosolygok magamban és még kérek belőle.

...vasrnap délután fekszünk az ágyon, ő gondolataiba és a lánya iskolai problémái miatti aggodalmaiba merülve bámulja a tv-t hallgatagon. én meg őt bámulom már percek óta és ELKÉPZELEM A HELYZETET, ha most jó kedvre derülne és velem foglalkozna...telefoncsörgés, Noémi: "apa, képzeld megtanultam mindkét feladatot holnapra a suliba, elmondjam neked?", stb.stb... Robi széles mosollyal és ragyogó szemekkel tér vissza mellém, lélekben is, átölel, magához szorit, csókol, simogat, kényeztet. én meg csak élvezem az alkotásom eredményét.


számomra bizonyiték bizonyiték hátán, és eredmény eredmény hátán jön. s ha be is üt néha egy kis negativ esemény, valahogy simán át tudok lépni rajta azzal, hogy vagy egy már megalkotott szép dologra, vagy egy györnyörű tervre fókuszálok, amit meg fogok valósitani.

hihetetlen, de még a gyerkőcökkel is nyugodtabban tudok bánni.

lehet hogy valaki téves gondolatnak hiszi, hogy mindent a Titoknak tulajdonitok, de ez mégis igy van, mivel a gondolkodásmódomat változtatta meg alapjában, s ez tényleg mindenre kihat.


hálás vagyok érte!!!

2008. szept. 17. 11:25

Hahóóóó!!

Erre már a madár sem jár???? Írjatok tapasztalatot!! Ki, hogy csinálja???


További szép napot!!


Pusszancs

836. 4b6a2525df (válaszként erre: 835. - 3cf80f2b78)
2008. szept. 4. 15:36
Nem is igazán kell a filmet nézni, Elég egyszer alaposan. Utánna csak háttérzajként kell használni, ha mosol,főzől,takarírtasz.
2008. szept. 4. 06:34
Nekem a film,és a könyv is megvan!A filmet ritkábban nézem,a könyvbe viszont mindennap beleolvasok!És működik:-)))!!!!!!!!!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook