Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rászorulóként (72% rokkantként) kérek segítséget fórum

Rászorulóként (72% rokkantként) kérek segítséget (beszélgetős fórum)


3. edwina (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. márc. 1. 08:49

Koszonom szepen hogy gondoltal ram kedves Enissa! Sajnos el kell szomoritsalak... Úgy masfél eve mar nekem is eszembejutott a gondolat - azt kell mondjam, hogy a mai magyar hozzaallas az olyn, hogy egyetlen kereskedo kb 4 helyre kuldott engem vissza - mondvan hohy ok is penzbol elnek es ez mondjuk jogos

Ogazandibol - akar jogos akar nem - azert kotottem ki itt (is) mert ezeken a korokon (+onkorm., szocgondoto stb) mar regesregen tul vagyok - 12 elutasitassal a hatam mogott 12 ev utan. Hagyjuk a szoc. ellato rendszert... es most már az emberit is

Arccal az arok felé... 😢

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Edwina)
2022. febr. 27. 20:30

Kedves Edvina! Nincsenek ekkora méretű ruháim, így ebben nem tudok segíteni.

Ha nagyon rá lennék szorulva, akkor tuti írnék olyan cégnek, akik ilyen méretű ruhákat forgalmaznak, hogy szépen kérem őket, ha tudnak kifutó terméket adományozni,hallottam már, hogy megteszik, hogy adnak.

Sok sikert!

2022. febr. 27. 19:12
Szívből kérlek benneteket, hogy segítsetek nekem használt, feleslegessé vált nagyméretű (137/127/147, azaz 64-56-58-60-as méretű) női ruhákat: télre/nyárra: szoknya, blúz, ķánikularuha, pulóver, kardigán, nyári nadrág, szövet nadrág is, (répa)farmer (gumis jo lenne...) - egyszoval mindenre szukségem van amit utcárafelvehetek. Elutesrkert ekezetlensegert elnezest kerek - ma már csak 35 %os a latasom es mozgaskorlatozott is vagyok. SZÍVBOL KOSZONOM MINDENKINEK HA GONDOL RÁM!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook