Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ráncfeltöltés - bioalcamid fórum

Ráncfeltöltés - bioalcamid (beszélgetős fórum)


3. EMENDEMSZ (válaszként erre: 2. - Vagabundo)
2010. jún. 28. 07:58
Úgy tudom símán el lehet távolítani.3-4 éve használják,már kiderült volna ha nem.Mint ahogy a szilikon olaj kimetszést sem vállalják a dokik.Én is nemsoká töltetem a mimikai ráncom bio alcamiddel,de először csak keveset teszünk bele mivel végleges és nem oszlik el a környező szövetekben.Hyaluron savval kipróbáltam,az már majdnem teljesen felszívódott.Szerintem ha nem viszi túlzásba az ember akkor jó.Néztem videókat róla töltés közbenit és utániakat is hogy hogyan viselkedik az arc tőle.És nagy előnye az eltávolíthatóság ha mégsem tetszene.
2. Vagabundo (válaszként erre: 1. - Vagabundo)
2009. máj. 11. 10:00
a problémám röviden : volt egy ráncfeltöltésem (nevető ránc) bioalcamiddal, és rémes az eredmény. Túl van töltve, teljesen eltorzítja a régi mimikámat, és kellemetlen vele a nevetés. El szeretném valahogy távolíttatni,ezt az anyagot (merthogy nem felszívódó) és nem tudom, hogy bevállaljam-e a metszéses módszert, ha a kinyomás nem működne... Félek, ha kívülről metszegetnek, olyan hegek maradnak az arcomon, ami sosem múlik el... Belülről viszont vajon elvállalja-e valaki??.. a plasztikai sebészek csak a kifogásokkal jönnek.
2009. máj. 11. 09:32

Sziasztok,


olyan személyt keresek, aki átesett ráncfeltöltésen bioalcamid anyaggal, vagy esetleg ismer valakit, akinek van ilyen tapasztalata.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook