Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ramóna tulajdonképpeni születése fórum

Ramóna tulajdonképpeni születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ramóna tulajdonképpeni születése

2009. nov. 25. 08:26
Köszönöm mindenkinek!
2009. nov. 24. 10:09

Kedves Kirnya!

Bár az én kicsi lányom már négy éve hogy megszületett, az én szemembe is könnyeket csalt a történeted. Szívem legmélyéből kívánok Nektek minden földi jót és sok-sok boldogságot.

2009. nov. 21. 23:07

Én is itt ülök a gép elött potyogó könnyekkel. Én pont 7 hete szültem a kisfiamat, amióta megszületett még jobban meghatnak ezek a történetek.

vigyázzatok egymásra nagyon!:)

2009. nov. 21. 22:58

Szia,

nem találok szavakat, megrígattál. Őszintén örülök, hogy jól végződött a történeted, és talpra tudtál állni a Titeket ért tragédiák után is.

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

2009. nov. 21. 22:45
Megható és tanulságos a cikked, én is párás szemekkel olvastam végig. Az ember néha hajlamos azt hinni, hogy a "jók" csak a mesében nyerik el a sok megpróbáltatás után a jutalmuk. Gratulálok a kitartásodhoz, a szép kislányotokhoz!
2009. nov. 21. 14:03
Nagyon erős nő vagy 2 csodaszép gyermekkel :) Szerintem sokaknak erőt és kitartást ad az itt megjelent cikked. Nagyon nagyon sok boldogságot kívánok a családotoknak!
2009. nov. 21. 13:48

Gratulálok a két szép gyermekedhez! :)

és persze tisztelet ját mindazért amin keresztül mentél,és h ezt elviselted!A jutalmad meg is lett:Ramonának hivják :)

Sok boldogságot hozzájuk és jo h megirtad mindezt mert biztos van aki eröt tud ebböl meriteni mert sajnos hasonlo helyzetben van!Biztos az sem véletlen h ezt a nevet kapta a kislányotok,mert a Ramona jelentése:védelemzö...

22. mgagi
2009. nov. 21. 09:46

Én is elsírtam magam.

Nem semmi hogy mekkora erő lakozik benned, hogy nem omláttál össze.

Aranyos a babátok. Legyél nagyon boldog velük.

2009. nov. 20. 14:55
Szia! Gratulálok az erődhöz és kitartásodhoz! Sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!!!
2009. nov. 20. 14:23

Szia jó hogy leírtad a történeteteket .Mi is így jártunk a nyáron csak nekünk teljesen egészséges volt a kislányunk ő a 35 héten meghalt a hasamban(a naplómban benne van) szerencsére gyorsan szinte fájdalommentesen megszületett !Mi akarunk babát nagyon (vagyis én a párom nem szól semmit)Első terhességemet a 18. héten szakították meg a baba betegsége miatt!!

De nekünk is van már 1 kisfiunk ő 4 éves lesz remélem már a kis pocaklakónkkal köszönthetjük fel:_))


Mindenkinek csak azt tudom én is mondani nem szabad feladni:-))

"Tulajdonképpen" nekem már van 1 kisfiam hiszen ha az első baba egészséges ő sincs ....valami terve van vele az életek!!Következő kisbabánk is "Tulajdonképpeni "lesz:-)))))))))))

Puszi Barbi

2009. nov. 20. 14:02

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek aki a cikkemhez hozzászólt, és köszönöm a sok jókívánságokat!

Be kell valljam, nagyon sokat filoztam rajta , hogy megírjam cikként, mert vannak akik ennél sokkal többet szenvednek/tek sajnos, sőt azoknak a legrosszabb, akiknek össze sem jön a baba, de néha nem árt megosztani egy ilyen történetet, már csak a biztató szóért, hogy a rossz dolgok után is történek, történhetnek csodák. Az enyém pont ilyen, és remélem sok sorstársamnak sikerült egy kis reményt csalnom a lelkébe.

Üdv. mindenkinek :Krinya

2009. nov. 20. 13:19

Sokat vártatok a csodára,de megtörtént.

Legyetek nagyon boldogok.

Amikor olvastam a cikked,arra gondoltam, hogy milyen kis dolgokon vagyunk képesek problémázni és sajnáljuk magunkat..

Pedig az igazi fájdalom az,amit Ti átéltetek..

De a Kislányotok kárpótol mindenért. Nagyon szép baba!!!:)

17. Cyntia
2009. nov. 20. 12:41

Szia, gratulálok! S örülök, hogy ilyen kitartó és életvidám vagy!

Egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

16. v.kler
2009. nov. 20. 11:47

Szia!


Gratulálok nektek! Gyönyörű mindkét gyereketek!

És gratulálok, hogy ilyen erős voltál, és sikerült túlélned ezeket a szörnyű dolgokat!

Sok boldogságot, és egészséget kívánok nektek! :-)

15. Zsu76
2009. nov. 20. 11:37
Nagyon megható a történeted. Sok boldogságot kívánok Nektek!
2009. nov. 20. 11:12
Gratulálok és kívánok egészséget és boldogságot!
13. frutty
2009. nov. 20. 10:50

Sok boldogságot a picinek és nektek!

sirtam atörténeteden és 2x is ellolvastam...

2009. nov. 20. 10:45

Szia!

Én is gratulálnék,persze én szóban már megtettem egy párszor,mivel a sógornőm vagy.

Tényleg nagyon megható így leírva is,nemhogy személyesen!

És tényleg nagyon imádni való a kis csajszitok!!!

puszi:)))))))

11. kikata
2009. nov. 20. 10:44

Szia Krinya!

Nagyon hasonló a történetünk. Teljesen megtudom érteni amit éreztél, érzel.

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

2009. nov. 20. 10:37

Szia Krinya8! Sziasztok!


Szavakat nem találok, annyira megvagyok hatódva. MOndanom sem kell, végig bőgtem, szinte szó szerint a történetet. Nagyon szomorú, rettenetes történet tárult elém, nagyon elvoltam én magam is keseredve. Ugy éreztem muszáj hozzászólnom. Jól esett a végén mégis azt olvasnom, hogy happyend-del végződött a történet. Mérhetetlenül sajnálom az előzményeket, a két babát és NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT szeretnék kívánni. Igazán erős vagy, gratulálok Neked, Nektek. Kívánom, hogy boldog, egészséges és nyugalmas életetek legyen. Gondolom mondanom sem kell, még eztán jön csak a java... Sok boldogságot, és az Isten éltesse sokáig a két gyönyörűségedet! :)

2009. nov. 20. 10:34
Gratulalok es sok boldogsagot kivanok nektek
2009. nov. 20. 10:30

Nagyon megindító a történeted.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2009. nov. 20. 10:27
Szia!Sok boldogàgot neked,és egészséget a babànak!
2009. nov. 20. 10:26

A mediaban es konyvekben mindig csak a sikeres terhessegekrol van szo, a rozsaszin felhotlensegrol, es megis milyen sokunknak nehez az utja egy baboig. En is megkonnyeztem a cikked!!

Nagyon sok boldogságot nektek!

2009. nov. 20. 10:23

Szia,

gratulálok :)

Látod, nem szabad feladni. Én három babát veszítettem el, mielőtt megszületett a kislányom, s lám, megérte küzdeni :D

2009. nov. 20. 10:11
csak gratulálni tudok,és nagyon sok egészséget kívánni
2009. nov. 20. 10:10

Nagyon Bátor és Erős vagy!

Nekem "egy kis császár" is traumát okozott, én nem hiszem, hogy túléltem volna azt, amin Te keresztülmentél....

Nagyon erős nő lehetsz!!!!!!

Gratulálok a kisányhoz (is), gyönyörű!

2009. nov. 20. 10:08
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!Alaposan megbőgetett a cikked.
2009. nov. 20. 10:03
Nem véletlen adtam ezt a címet, hisz egy sor előzménye volt az én kislányom születésének, és valószínű ezeknek a történéseknek volt valami jelentésük, azaz nem volt véletlen, hogy így történt. Ezt a történetet ajánlom mindazoknak akik vesztettek már el babát, és üzenem nekik, hogy soha ne adják fel!

Ugrás a teljes írásra: Ramóna tulajdonképpeni születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook