Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rally női szemmel! fórum

Rally női szemmel! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 17. 17:30
itt nem a versenyzőkkel volt a baj szerintem ha nem a nézőkkel akik nem tudnak viselkedni,mert ilyen baleset más rallyn is történhetett volna.Sőt ehez hasonló történt a vasárnapi szakaszon.Ott igaz a versenyző hibázott mert elég nagy kanyar volt,de nem tudta azt bevenni és egy férfit elsodort.
13. zsu81 (válaszként erre: 6. - Szonja27)
2009. nov. 16. 20:48
Én nem gondolom ,hogy ez szervezői hiba lenne! egyébként amikor megtudtam,hogy verseny lesz a belvárosban,tudtam,hogy első és utolsó lesz:( Tudtam,hogy valami ilyesmi fog történni:(Ezek szinte mind amatőrök voltak,és ezek őrültek!
12. zsu81 (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 16. 20:45
Így van igazad van. nem beszélve arról ( én is ott voltam), hogy az egy olyan kereszteződés amit másképp nem lehet lezárni. Aki sokat jár rallyra az tudja,hogy hova szabad állni és hova nem! Én soha nem álltam volna oda!
11. Szonja27 (válaszként erre: 10. - Noncsi18)
2009. nov. 16. 18:59
igen nézd meg az rtl most -ot a neten a tegnapi esti hiradóban volt.
10. Noncsi18 (válaszként erre: 8. - Szonja27)
2009. nov. 16. 18:39
Nem kell lehurrogni, de én nem hallottam mi volt! :( Nincs adás és egyáltalán nem nézek tv-t! :S Csak híreket szoktam olvasni neten, de most kimaradt! Meg lehet valahol utólag nézni?
9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Szonja27)
2009. nov. 16. 17:15

esetleg betonfalat? gondolod, hogy azon nem fognak átmászni? gondolj a költségekre is.

elvileg felnőtt, értelmes, önállóan cselekvőképes emberekről beszélünk. miért nem képesek megérteni, hogy nem viccből van ott az a kordon?

2009. nov. 16. 17:12
de én szerintem szalag korlát helyett lehetne valami erősebbet is kitalálni nem?
7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Szonja27)
2009. nov. 16. 17:09
Nem lehet minden kanyarba minden ember mellé biztonságiakat rakni. A kordon azért van ott, ahol, hogy mögötte álljanak. Aki ennyit nem képes felfogni, az nézze a tévében a ralit :o)). ott max. a távirányító eshet a lábára :DD
6. Szonja27 (válaszként erre: 5. - Zsu81)
2009. nov. 16. 17:07

igen valahol igazad van,de lehet szervezői hiba is.

a fene se tudja.de az érzés az nagyon rossz amit át él az ember ha ilyet lát.

2009. nov. 16. 17:02
Természetesen a nézők a hibásak,nem szabad veszélyes kanyarokba állni.
2009. nov. 16. 16:49
igen itt is ez volt a hiba.szalagbol volt kordon csinálva amit a sok barom tolt ki és ebből adodott a baj.Több százezer ember szórakozását tette tönkre 3örült.
3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2009. nov. 16. 16:40

A rallye veszélyes sport. Nem véletlenül vannak nézőktől elzárt területek. A pilóta bármikor hibázhat, a levegőben repülő autó irányíthatatlan. A frász tör ki, amikor a pályának háttal áll apuka, nyakában a gyerekével, s amikor szólunk neki, hogy kicsit veszélyes, arrogánsan válaszol.


A legtöbb esetben az áldozat a hibás. Vagánykodnak, jó vicc a száguldó autó elől elugrálni - Görögörszágban EB futamon töröltek már gyorsasági szakaszt emiatt.

2009. nov. 16. 16:32
Szia! Szoktam néha rally-t nézni. Szerintem az a "hibás" aki beáll a kanyarba nézni a versenyt.
2009. nov. 16. 16:22
gondolom sokan láttátok a tv-ben a szombati,rally prológon történt balesetet.Én ott voltam sőt testközeli élményem volt,mivel tőlem 2méterre állt az a hölgy akit elütött az autó.Kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok a dolgokat és szerintetek ki/kik lehettek a hibások amiatt hogy ez az eset bekövetkezett?Egyébként én nagy rally rajongó vagyok,de ilyet még saját szememmel sosem láttam.Várom hozzászolásaitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook