Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákos betegek akik alternativ módszerrel meggyógyultak.. fórum

Rákos betegek akik alternativ módszerrel meggyógyultak.. (beszélgetős fórum)


1 2
42. Hajnali madar (válaszként erre: 41. - Hajnali madar)
2020. febr. 1. 14:11

...előrelépést lehet vele elérni.

Eddig legalább is ez a tapasztalat.

A fentebbi mondta valahogy az előbbi hozzászólásomból ez lemaradt.

2020. febr. 1. 14:08

Nézzetek utána ....

wikipédia, kannabisz címszó.

Nem a THC-s megoldás, mert az jelenleg még törvénytelen.

Viszont már régebb óta foglalkozom ezzel a kérdéssel - zöldséges ivólé és most már krém formátumban is - és azoknak akiknek már régebb óta nem lenne köztünk a helye az orvostudomány jelen állása szerint, még mindig élnek és dolgoznak.

Természetesen ez nem a gyógyszerek helyett használandó "csodaszerek", de úgy néz ki, működőképes dolog.

Fájdalom csillapító és gyulladás csökkentő hatásúak.

Aránylag gyorsan 6~8 hét alatt komoly

2020. febr. 1. 13:53

Kedves Csoporttagok!


Varga Tímeának hívnak Az SZTE-ETSZK végzős ápoló hallgatója vagyok. Szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni. Kutatásomban a daganatos betegek megküzdési stratégiáját szeretném kutatni. Nagyon megköszönném ha egy kitöltéssel segítenék munkámat :)


Kérdőívem : [link]

39. kulminator (válaszként erre: 37. - Regin_a)
2013. jún. 12. 11:11

Úgy,hogy

1,nincs két egyforma lefolyása a betegségnek, valakinek a szervezete pl.jobban roborálható,jobban tudja felvenni a "segítséget"

2,nem mindenki tud mindent megtenni a gyógyulás érdekében

2013. jún. 12. 11:04
Szerintem egy dolgot több oldalról kell megközelíteni.Talán a sok kis "segítség" ami együtt sokat jelent.Annál is inkább mert nincs szerintem két egyforma betegség még ha a nevük ugyan az is.Én azt tartom jónak ha megpróbáljuk a szervezetet olyan állapotba hozni,hogy megtudjon a betegséggel birkózni.A tapasztalatok alapján a kombinált kezelések a leghatékonyabbak.Lehet egy alternatív gyógymóddal olyan állapotot lehet elérni,hogy a szokásos orvosi kezelés/gyógyszerezés sokkal hatékonyabb lesz.
2013. jún. 11. 17:22

A sok milliárdos aki hozzájuthat a legjobb kezelésekhez , ugyanakkor mehal

Hogy is van ez akkor?

36. zugibogi (válaszként erre: 34. - Doreen92)
2013. jún. 11. 16:44
ez Nuskin-es cucc?
35. NOA (válaszként erre: 33. - Buhu bahu)
2013. jún. 10. 15:11

Nem megfelelően működik az immunrendszer akkor alakul ki a rák.Az immunredszer fő alakotó eleméből kevés termelődik / ezt a szervezetünk maga állítja elő/ és az oxidatív stressz okozza.


Jó immunrendszer metvéd még ha nem is táplálkozol jól mivel azt úgy gondolom elég nehéz kivitelezni.

2013. jún. 10. 07:56
A LifePak nevű multivitamin nagyon jó(nem csak rákosoknak) és szokták még ajánlani a deutérium mentes vizet is.
2013. jún. 9. 21:23
En hiszek ebben a videoban, mar lattam megneztem jo parszor..Nagyon sokat olvastam a daganatokrol, es vegul is a lenyeg mindenutt ugyanaz, az osszevissza eves miatt alakul ki a rak, es szerintem is a bojt, vagy a vegetarianus etrend segithez felturbozva vitaminokkal ( lehetoleg nem szintetikus) b17, szodabikarbona, gyogy gombak, buzafule, azok pedig csak tovabb segitenek..Na meg a POZITIV GONDOLKODAS!!
32. ubi pretium (válaszként erre: 31. - Tomka1)
2013. jún. 9. 21:14
Irtam privit!
31. tomka1
2013. jún. 9. 21:03
A frissen facsart búzafűlé is sokat segít. Szerintem jobb mint akapszula (avemar) meg a fagyasztott vagy por alakú búzafű. Mi is ittuk sokáig, méregtelenít is. A netről rendeltünk búzafűprést és van egy hely ahol 500 ft-ért hozzá lehet jutni a fűhöz, nem tudom ide ki lehet-e írni a címet. A másik az energiagyógyítás, elküldöm privátban a számot, sok daganatos beteget meggyógyítottak, nem kérnek pénzt csak amennyit gondolsz annyit adsz.
2013. jún. 9. 19:47

Én nem tudok semmi hasznos tanácsot adni, de a rákos barátnőm, akinek szintén sok természetes vitamint kell fogyasztani a TV-ből is ismert smoothie maker-rel "gyártja" a zöldségpüréket.

Azt mondja nagyon finom és megtartja a zöldségek ízét.

29. ubi pretium (válaszként erre: 28. - Mosolyka1111)
2013. jún. 9. 19:23
Elgondolkodtattál!Utána fogok járni ennek mindenképpen!
2013. jún. 9. 19:16

Itt írnak a vénásról, joga van az embernek kórházban kérni!!!


[link]

27. ubi pretium (válaszként erre: 26. - De Luca)
2013. jún. 9. 19:15

Atyaég! :O Hát,a gazdag embernek van akkor csak esélye.

Vénásan meg egy átlagember nem adhatja magának.

26. de Luca (válaszként erre: 22. - Ubi pretium)
2013. jún. 9. 19:01
Több helyen hallottam már, hogy napi 10-15 ezer mg C vitamint nyugodtan lehet tolni. Persze azt tudni kell, hogy aki tabletta formában eszi, rendesen odapakol a veséjének, úgyhogy inni kell mellé, mint a gödény.
25. ubi pretium (válaszként erre: 23. - Honeywald)
2013. jún. 9. 18:34

Nem mondanám,hogy az egészet értem.Sok víz,koleszterint felnyomni,de úgy,hogy zöldség-gyümölcs kúrát tartok. :S


Magamnak nem adhatok ugye vénásan c-vitamint.Az sem derült ki számomra,hogy mennyi az annyi,amit én be tudok venni,illetve mennyit kell,hogy szedjek.


És lehet,hogy ez a dolog működik,de valószinűbb a nem.Túl egyszerű lenne.Ez a videó nem győzött meg arról,hogy a műtét elkerülhető adott esetben.


Áh,nehéz kérdés ez.És 100%-osan,véglegesen gyógyítható rák nincs.Mindig csak a holnap van...

24. ubi pretium (válaszként erre: 23. - Honeywald)
2013. jún. 9. 18:15
Köszönöm!Máris megnézem!
23. honeywald (válaszként erre: 22. - Ubi pretium)
2013. jún. 9. 18:14
21.posztban linkeltem egy videot..aan mindent elmondanak, a kérdésedre a választ is :)
2013. jún. 9. 18:11
Ilyenkor mennyi a napi ajánlott C-vitamin adag?Gondolom ezres nagyságrend.De mégis mennyi?És melyik a legjobb?
2013. jún. 9. 18:08

dió, alma és céklalé literszámra, erre emléksem. amugy pedig minden zöld zöldség jöhet, mert oxigénhez juttatja a testet és legyőzi a rákot. van ehhez egy link, megkeresem.


[link]

20. Nissi
2013. jún. 9. 18:03

A C vitamint vénásan én is olvastam hogy nagyon jó, de nem tudom Magyaron hol csinálják utána kell nézni. Zöldséglevek, gyümölcs, zöldség amit lehet nyersen és bio nem vegyszerezet.

Az agykontroll is nagyon jó. Erdemes elvégezni a tanfolyamot

2013. jún. 9. 16:10

azert szerintem az orvosi kezeleseket nem szabad kizarni. nalunk a csaladban van most egy rakos szemely, de mar nem is az, vagy nem tudom, kapja a kemot, a daganatos cuccot kikaptak belole, attet nincs, eszi a Varga Gabor-fele gyogygombakat (nem is tudja :) ), es szuperek az eredmenyei.


A C-vitamin nagyon fontos, de akkor inkabb Aszkorbinsav, jo sok.


A Reiki vagy a Szellemgyogyaszat sem eleg önmagaban. De van egy ismerosom, akinek Szellemgyógyis műtettel egyszeruen elkezdett összemenni a daganata, az ultrahang kimutatta, h harmadaval kisebb lett.


Parom Reiki-mester, meg hasznalja a Szellemgyogyit is, meg Angyaltanar.


Én tokeletes "földlakó" vagyok, de vannak szuper dolgok azert:)

18. 3626b88397 (válaszként erre: 17. - Buhu bahu)
2013. jún. 9. 16:04
Szerintem olyan gyorsan kell átállni egy "egészségesebb" életmódra, amilyen gyorsan csak lehet. Breuss léböjtkúrájáról én is olvastam, szerettem is volna kipróbálni, de már az agyonvegyszerezett zöldségek is egy vagyonba kerülnének, ha minden nap csak azt ihatná az ember, nem beszélve a jobb minőségűekről, amik aztán vagy valóban jobbak, vagy csak humbuk az is.
2013. jún. 9. 15:59

Nagyon szepen koszonom a hozzaszolasokat! En is ilyesmire gondoltam, mint amit kohomany irt..

Egyebkent nem rolam van szo, hanem a testveremrol. 31 eves, es kedden mutottek daganatja volt a szajaban..Egyelore nem tudunk meg semmit, nagyon bizunk benne, hogy minden rendben lesz, de szeretnek felkeszult lenni, ha ne adj Isten megiscsak rosszindulatu..

Rengeteget olvastam az alternativ modszerekrol a rakkal kapcsolatban, mar evek ota foglalkoztat, nemtudom miert..csak ahogy az elobb irtam, nem is tudni hogyan es hol elkezdeni..

Milyen hirtelen..? rogton teljesen megvonni minden taplalekot es nekifogni pl egy 42 napos lebojt kuranak, vagy csak elkezdnei gyumolcsot es zoldseget enni csak nyersen, vagy mit, hogy.. vagy ha ne adj Isten terapiara kuldik, azt szivem szerint elutasitanam, es azt ajanlanam neki is hogy ne menjen terapiara, de azert ez nemm olyan konnyu, es mivan ha a joakaratommal, megnagyobb bajt csinalok, csinal maganak..

AMi a reikit illeti van egy kedves ismerosom, aki reikivel foglakozik itt hoxan ismertem meg, o szokott segiteni nekem ha bajban vagyok..

koszonom megegyszer mindenkinek..

2013. jún. 9. 15:49
Hát ez most kissé kivitelezhetetlennek fog tűnni, de először is nem szabad elkeseredni, ezek után pedig olyan irányba kell terelni a gondolatainkat, amik előrébb visznek. A negatív gondolatok rátesznek még néhány lapáttal erre az állapotra. Ahogy de Luca is írta, sok folyadékot, C-vitamint, zöldség-gyümölcsöt kell bevinni a szervezetbe. Lehetőség szerint zöldséglevet kellene inni napi szinten, ami jó, ha tartalmazza az olyan zöldségeket, mint a cékla, kelkáposzta, spárga, retek, stb, amiknek igazán jótékony hatásai ismertek. Rákos megbetegedés esetén egyre több helyről hallani, hogy kerülni kell az állati eredetű ételeket, valamint a szénhidrát fogyasztást is. Elsőre ez is kivitelezhetetlennek tűnik, de ilyenkor nincs mese, mindent meg kell próbálni. Azt pedig ugye mondani sem kell, hogy az addigi káros szenvedélyeket (dohányzás, alkohol, drogok) azonnali hatállyal be kell szüntetni. Javaslom még a hagymateát, a zsályateát, utóbbit napi szinten kellene inni, valamint a hagymából lehet nagyon jó hagymalevest készíteni: egy nagy fazékban felteszünk főni 3 fej hagymát, 4-5 fej foghagymát, egy darab zellert, karalábét, egy paprikát, egy paradicsomot, valamint ha ezek megfőttek, akár a húslevesbe, tegyünk 1-2 szál sárgarépát és zöldséget. Mihelyst ezek is megfőttek, le kell szűrni az egészet. Isteni finom tud lenni. Ha ezeket betartja egy rákos beteg, nagy esélye van a gyógyulásra akár kemoterápia mellett is, amit én egyáltalán nem ajánlok. Egyébként ha érdeklődik spirituálisabb dolgok iránt is, tudnám javasolni a reiki-t is. Fórumokon tudnak ajánlani jó reikist, ők általában nem kérnek pénzt a kezelésekért, persze nyilván nem utasítják el, ha némileg támogatjuk segítő szándékukat. Kívánok kitartást és sok szerencsét a gyógyuláshoz!
2013. jún. 9. 15:48
cukor, zsir, fehér liszt tudom, hogy ezt "szereti"
2013. jún. 9. 15:47
Még egy fontos: semmi cukor. A cukor eteti a rákos sejteket.
13. alma20
2013. jún. 9. 15:43
100%-os gránát alma kivonat! Lehet kapni több bio üzletben, energia gyógyászat, kineziológia, gondolkodás megváltoztatátsa... Lelki okok kiiktatása + az előttem szólók tanácsai!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook