Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rák horoszkóp (Írd meg tapasztalataidat) fórum

Rák horoszkóp (Írd meg tapasztalataidat) (beszélgetős fórum)

1 2
2016. jún. 5. 16:09

Valahogy a föld jegyüekkel nem hoz össze a sors. Ha meg akad is egy-pár, akkor néhány beszélgetés során kiderül, hogy nem jelentünk kihívást egymás számára. A Bika intellektuákusan talál engem kevésnek, én meg öt érzelmiekben. Ugyanakkor picit görcsösnek is érzem öket. Szüznél ugyanezt láttam.

Az eddigi legemlékezetesebb és egyben legfájóbb kapcsolatom egy Kossal, és a legutóbbi Mérleggel volt. Bennünk furcsa mód mentalitásban is láttam közös pontot, és külsö megjelenésben is.

2016. jún. 5. 16:04
Valóban nem tudok felejteni, és úgy hiszem, ez vált az egyik legrosszabb tulajdonságommá. Mert megakadályoz a továbblépésben minden fronton.
2016. máj. 30. 02:48
nekem mint tars a szuz jot be.
33. 9829024220 (válaszként erre: 31. - Fülemálna)
2016. máj. 27. 13:42

Nem hiszem,nekem kos az aszcendensem,mégis az összes komoly kapcsolatom idáig levegő vol.Így sorban:ikrek,vízőntő,mérleg,mérleg.Eleinte valahogy teljesen megőrjítettek,de hamar kiderult,hogy nem fog ez menni.Mégis négyszer szaladtam bele egymás után:)

A kedvesem jelenleg bika jegyű,de nem is lesz már más,nekem ő a tökéletes,a másik felem.

32. lolita2112 (válaszként erre: 30. - Fülemálna)
2016. máj. 27. 10:21
szia!itt szerezhetsz baratot,baratnod magadnak.biztos lesznek emberek akikben fogsz csalodni,mint en is es masok is,de ez ne keseritsen el azert,mert vannak itt rendes emberek boven.tudod mi a baj velunk?hogy a rak nem felejt sosem!
31. Fülemálna (válaszként erre: 27. - 9829024220)
2016. máj. 22. 19:18
Talán a vízöntö aszcendensemnek köszönhetö, hogy levegö jegyüekkel találkozom folyton?
30. Fülemálna (válaszként erre: 25. - Lolita2112)
2016. máj. 22. 19:15

Valóban.

Próbáltam gyülölni, magas höfokon, de rá kellett jönnöm, hogy a gyülöletem csak szeretböl származik. Így a gyülölet önmagában nem ér semmit.

A megoldás talán az lenne, ha nem tudnám szeretni tovább, de ez teljességgel lehetetlen.

Ezzel egyidöben azt is tapasztalom, hogy valójában nincsenek barátaim. Mondhatni "légüres térben" élek.

Ezért is kötöttem ki itt.

29. Fülemálna (válaszként erre: 26. - 9829024220)
2016. máj. 22. 19:10

Igen, rák vagyok.

Engem is jobbára levegö jegyekkel hoz össze a sors, ezelött kétszer volt mérleg párom, és mindegyik úgy dobott, mint a huzat.

A mostani mérleggel jól müködtek a dolog, gyakorlatilag együtt éltünk egy éven át. Aztán augusztusban ö is dobott.

Fura módon sokszor éreztem úgy, hogy sokkal többet érez és gondol, mint amennyit megoszt velem, de hiába minden intuitív készségem nem tudtam megnyitni vagy a gondolataiban olvasni. :(

28. 9829024220 (válaszként erre: 25. - Lolita2112)
2016. máj. 22. 10:02
Így igaz:)
27. 9829024220 (válaszként erre: 24. - Fülemálna)
2016. máj. 22. 10:01
Másik víz,vagy föld jegy ami passzol hozzánk,valahogy mindig levegő jegyekkel hozott össze az élet,mert először izgalmasnak tűnhet,de hosszú távon egy ilyen érzékeny jegyhez mint a miénk egyáltalán nem való.
26. 9829024220 (válaszként erre: 24. - Fülemálna)
2016. máj. 22. 09:58

Te rák vagy?

Én igen,volt két mérleg exem is,visszagondolva nagyon szenvedtem.A kedvesem bika jegyű,és nekem ő a tökéletes.

2016. máj. 22. 09:27
a rakoknal nincs kozep ut a szertetetben,vagy szeretnek,vagy gyulolnek,nincs kozeput.kedvesseguk,megertokezseguk miatt valoban baratbol,pasibol nem szenvednek hianyt.
2016. máj. 19. 23:22

Sziasztok,

Van itt még vki, akivel lehet beszélgetni és tapasztalatokat cserélni?

A Mérleg exem majdnem egy teljes évvel ezelött szakított velem, és vhogy nagyon nem bírom túltenni magam ezen.

2009. szept. 13. 10:34

Nah mostmár megoldódott a probláma:)

felmentem hozzá és megbeszéltünk mindent:D

egymást kell segíteni ilyen kapcsolatba:)

22. 3609dd4de9 (válaszként erre: 19. - Dzsó1990)
2009. szept. 12. 02:28

Nem bírod ki, hogy ne hívogasd 2óránként?

Szereted? Akkor ne erőltesd szépen ki fog ez alakulni.

Féltékeny vagy? Nem birtoklohatod.

Szomorú tény, de ha valaki félre akar lépni az félre fog.


Üdv,

2009. aug. 28. 18:50

Nekem azt mondta hogy őt nem zavarja hogy hivogatom és megérti hogy most mien lehet nekem és ezért elfogadja hogy ilyen vagyok:)

Amúgy a kedvesem Ikrek csillagjegyű:)

2009. aug. 28. 16:51
Háát, nem pont szerencsés, ha hívogatod egész nap, főleg, ha Ő ezt nem szereti!
2009. aug. 28. 16:19

JHa és mégvalami:)

nem bírom ki 2 óránál tovább hogy ne beszéljek vele:S

tudom nem a legjobb hogyha egész nap csak vele beszélek állandóan hivogatom de legalább nem azt kérdezgetem tőle hogy merre vagy ugye nem pasizol?:D

egyáltalán nem vagyok féltékeny rá és 100%-osan megbízok benne.

Nah szóval hogy soat beszéle vele és én azt érzem hogy őt ez zavarja hogy "nem hagyom élni" jó persze nem tilto meg neki semmitse nem vagyok olyan hogy megmondom hogy nem mehetsz el ide meg oda bulizni:D

nah csak ennyi:)

18. dzsó1990 (válaszként erre: 17. - D94544bae9)
2009. aug. 28. 16:14

Köszi a választ:)

Jha és még gondolom azért van mert nagyon ragaszkodó vagyok:)

nehezen válok meg mindentől az lényegtelen hogy nem örökre vagy örökre:)

az ex barátnőimmel is így voltam de rájöttem hogy elég fura dolog meg én se örülnék annak ha a kedvesem az egyik exével beszélgetne szóval megváltam az ex barátnőimtől hálistennek megértették hogy miért csinálom ezt:)

jha és még várok válaszokat hátha tud valaki még újat mondani:)

17. d94544bae9 (válaszként erre: 16. - Dzsó1990)
2009. aug. 28. 15:50

Szia!

Ezt nevezik szerelemnek!:)

Nem annak tudható be, hogy rák vagy! Viszont az igaz, hogy a rákok nagyon érzékenyek, család centrikusak, álmodozók, sokkal jobban szívükön viselik a szerelmük hiányát!-> Ezt csak onnan tudom, mert én is az vagyok!

Szerencsés a barátnőd, hogy ilyen párja van, mint Te, hogy legyőzi a szerelmed azt a 310 km, ami köztetek van! Így tovább, tudom, hogy nehéz és rossz, hogy nincs melletted minden percben, de ha ennyire szeretitek egymást menni fog így is! Annál jobban örültök majd, ha találkoztok és legalább nem unjátok meg egymást! :)

2009. aug. 28. 15:23

Sziasztok!

Én egy 19 éves fiú vagyok és ugye hát rák:)

1 kérdésem lenne de elötte felvázolom a hejzetet.

5 hónapja vagyunk együtt a kedvesemmel és ő tőlem 310 kilóméterre lakik. eddig ezzel nem volt gond mert szinte az egész nyarat eggyütt töltöttük.de most jön az iskola és ezen a héten hétfőn ment haza.

Nah nekem azóta van iszonyúan hiányérzetem és a gyomrom görcsöl meg a mellkasom alatt is fáj felváltva.

ezt már valaki rák tapasztalta aki fiú?

ha igen akkor hogy vagy mitől múlt el neki?

Jha én semmiféleképpen se adnám fel ezta távkapcsolatot szóval a csillagokat is lehoznám érte de ezt nemtudtam hogy valakinek a hiánya az ennyire fájhat:\

előre is köszönöm a választ:)

2009. júl. 19. 16:50

A hangulatingadozás az igaz rám,bár ahogy telik az idő,úgy ezen ingadozás is kevésbé tűnik ki belőlem,inkább úgy fejezném ki,hogy megvan a magam szokása.

Aszcendensemnek köszönhetően viszont szeretem a szabadságot,az utazást.

Nem vagyok féltékeny típus sem,sem birtokló.

14. fbb53e1d99 (válaszként erre: 12. - Bettinka)
2009. jún. 21. 07:05
Valóban...szeretem, ha szeretnek, na, de ki nem?:)
2009. jún. 20. 21:00

Sziasztok!

léccyi írjatok valami messe szép szülinapi verset előre is köszike!

2009. jún. 20. 18:31
És az elvárás is szerintem!
2009. jún. 20. 16:34

Én is rák vagyok..állandóan aggódom a családért. Mindig várom a gyerekeket, akik már a maguk életüket élik. Nehezen tudom őket elengedni. A férjemet imádom.

Azt hiszem, a rákokban nagy a szeretetadás.

2009. jún. 20. 14:00

És férfi rákok érdekesek is:-)

Nagyon bizalmatlanok.

Igen vannak különbségek, de a nagyon jellemző vonások előtörnek, amikor eljön az idő.

Fiatalkoromban én is nagyon visszahúzódó voltam, de ma már nem.

És a nem is fontos.

2009. jún. 20. 13:58
Ami zavar, hogy mindenkinek elsőre az jutott eszébe, hogy feleségül vesz, senki nem azért akart, hogy a nője legyek:-)
2009. jún. 20. 13:57
két gyerekem is rák 15 és 17 évesek, de semmi hasonlóság nincs közöttük. hiába rákok, teljesen más a természetük. az egyik visszahúzódó, a másik nyitottabb. semmiben nem hasonlítanak. vagy is rák és rák között is nagyon sok féle ember van.
7. Bettinka (válaszként erre: 5. - B2d0b7d91e)
2009. jún. 20. 13:57

Igen igen én is így vagyok vele!

Amít egyszer a fejembe veszek az ugy is lesz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook