Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rajzpályázathoz ajánlanátok témákat? fórum

Rajzpályázathoz ajánlanátok témákat? (tudásbázis kérdés)

10. 02db590b2c (válaszként erre: 9. - Wanda8)
2011. nov. 14. 01:35

Majd ird mar meg legyszi,hogy melyire mit valasztottatok!Kivancsi vagyok.


Remelem nyertek!:)

2011. nov. 13. 17:11
jók az ötleteid,10évesnek kell...
2011. nov. 13. 08:03

Meg a bizalomra:latom,hogy anyu hogyva rak el vmit,de nem veszem el.Bar ok meg hisznek a Mikulas/Jezuskaban?Mert azt akartam irni,hogy latom,hogy anyu hova dugja el a karacsonyi ajandekot a szekrenybe,de nem nezem meg korabban.


Vagy ha ott marad a nyalokas/cukros/sutis akarmis tal az asztalon nem veszek belole tobbet,mint amit anyu megengedett.

Ezt ugy rajzolnam meg,hogy anyu ad egy cukorkat,a tal az asztalon van,anyu elfordul es nem veszek belole tobbet.


Vagy ha anyu szol,hogy mossak fogat este lefekves elott,nem sumakolom el.


A probalj ugy bannira meg pl ha beteg az ovis tarsam meglatogatom,viszek neki csokit.Mert az nekem is jol esne forditva.Vagy nem vagyok irigy a jatekaimra.Segitek neki levenni vmit a polcrol,mert magasabb vagyok...


Nem irok tobbet,mert egyre rosszabbakat irok:)

2011. nov. 13. 07:47

Jo lesz ha jossz lassan,kulonben estig fogok itt irogatni:))

Amugy,hogy ezeket,hogy lehet lerajzolni?Na az passz!


Legyszi ird mar meg,hogy jo e valamelyik!Kivancsi vagyok,meg arra is,hogy neked mik jutottak eszedbe.

2011. nov. 13. 07:40

En irom amik eszembe jutnak te meg valogatsz.Remelem nem feleslegesen strapalom magam,es meg hataridon belul vagytok!


Ez a bizalomra,a ne artsra,vagy a probalj...akarmelyikre: ha pl nyaloka vasarlasnal a boltos neni tobbet ad vissza a penztartnal,akkor szolok,es visszaadom a kulonbozetet.Tudom ezek becsuletessegre jok,de hatha...

Vagy a strandon nem locsolom le a neniket akik "joszandekuan":D a medence szelen ulnek.


A pelda mutatasra:megtorlom a laban/vagy leveszem a cipom ha bemegyek vhova.Sorban allasnal nem elozok,nem lokdosodok.


a joszandekura:ha valaki megkerdezi merre van az x utca,busz vagy valami,nem mutatok direkt rossz iranyt.

5. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - Wanda8)
2011. nov. 13. 07:28

A mutass jo peldatnal ne a kezmososat valaszd szerintem,mert abbol tutira sok lesz.

Pl kidobom a szemetet a kukaba,nem taposom le a viragot a kertben,nem hangoskodok a szomszed neni elott,ha az epp alszik.

nem dobom a foldre a ruhamat/jatekaimat,vagy jatek utan elpakolok.Eves utan a mosogatoba teszem a tanyeromat.Lekapcsolom a villanyt ha kimegyek a szobabol.

piros lampan nem megyek at,meg a zebran se.


Kutya utan felszeem a piszkot az utcan.Na ilyen rajz tutira nem lenne meg egy!:)

Es meg lehet nyero is lenne,ha a biraknak van nemi humor erzeke is.


Ittasan nem vezetek:DD Bocsanat ezt nem tudtam kihagyni!


Magyarul minden amit egy gyereknek nem szabad:)))

4. 02db590b2c (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2011. nov. 13. 07:09

Huhh,nem konnyu:)Elore is bocs,ha hulyesegeket irok!


Mutass peldat:Sok szempontbol meg lehet kozeliteni,hogy miben

-tisztasag, kezet mosni eves elott a kisteso elott,-illedelmesseg,kinyitni az ajtot,koszonni ha bemegyek valahova-figyelmesseg- atadni a helyet a buszon,-viselkedes,szepen viselkedni az oviban/suliban,elzarni a csapot magam utan,lehuzni a wct:D,lehajtani az uloket.


Legy melto bizalomra?Tyu anyam,ezt lerajzolni?:DDD

Pl ha valaki megy az utcan,kirant egy papirpenzt a zsebebol,o szol es visszaadja.De ez inkabb becsuletesseg.

Mert mirol szol a bizalom?Marmint az elvesztese,na erted hogy ertem?:)

Lopas,csalas,hazugsag,keses,mas nem jut eszembe most.Ha ezeket nem csinalja,akkor megbizhato.Pl ha kolcson ker vmit,azt ugy adja visszaahogy kapta.


Ne arts a joszandeku embernek?Miert a rosszszandekunak lehet?:D

Hat ez passz.Mitol jo szandeku egy ember?Ezt kene korbe jarni,es abbol vmit kitalalni.Most nem jut eszembe erre semmi...

Pl a boltban vki otthagy egy csomagot,azt visszaadni.Vagy ha adomany gyujtes van,es o gyujti akkor nem ellopni a penzt:DDD Vagy ha a kisteso rajzol neki egy szep rajzot,nem osszetepni,hanem kirakni a falra(mondjuk ha a kisteso megrajzolja neki,hogy mi az a "ne arts a jo szandeku embereknek" rajzot:DDD)


Probalj ugy banni... ez meg ugyanaz,nem huzgalom a lanyok hajat az oviban,atadom a helyet,koszonok,megkoszonok vmit,kerek,nem elveszem,kinyitom az ajtot,eloreengedem az idosebbeket,fel segitem aki elesett,de legalabbis nem nevetem ki.


mas most nem jut eszembe,bocs ha ezek hasznalhatatlanok!


Ja es en ugy rajzolnam meg,hogy az egyik oldalon/lapon a rossz pelda,athuzva pirossal,a masik oldalon a jo pelda.


Meg gondolkozok rajta.


Hany eves gyereknek adtak ezt ki?Bar azt ok is tudjak,hogy ezt a szulo fogja megoldani,egy gyerektol ilyet elvarni?!Eleg fura.Mikorra kell?

2011. nov. 12. 19:14
S.O.S
2011. nov. 12. 18:51

A következő témákhoz kellene ötlet:

Mutass jó példát!

Ne árts a jó szándékú embereknek!

Légy méltó a bizalomra!

Próbálj nem tenni másokkal olyan dolgokat,amelyeket nem szeretnéd ,ha ők tennének veled!

Próbálj úgy bánni másokkal ,ahogy te szeretnéd hogy ők bánjanak veled!


Ebben a négy témában kellene vázlatot készítenie még a fiamnak...van pár ötletem de hátha valaki kreatívabb!!!

Köszönöm

2011. nov. 12. 18:48
Rajzpályázathoz szeretnék segítséget kérni!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook