Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rajzkészség fejlesztés hogyan? fórum

Rajzkészség fejlesztés hogyan? (tudásbázis kérdés)


5. kristo_f (válaszként erre: 1. - Lili1)
2014. jún. 28. 12:26

Nem is kell bolt

Jobb agyféltekés rajzolás

[link]

4. trapiti (válaszként erre: 1. - Lili1)
2014. jún. 27. 11:37

Kreatív boltokban vannak olyan készletek, amik elő vannak rajzolva, rengeteg féle. Ajándéknak nagyon jó szerintem, a kézügyességet fejleszti is, de a rajzkészséget leginkább gyakorlással lehet fejleszteni. Könyvek között is lehet nézelődni, de szerintem akkor menj el a boltba és lapozz bele, mert rengeteg van és nem mindegyik egyforma... van ahol inkább elméleti dolgokról írnak és van amelyikben tényleg gyakorloható dolgok vannak.

Viszont nem biztos, hogy érdemes könyvet venni, a netről szinte minden letölthető és a youtube is tele van oktatóvideókkal, akinek van kedve, az ingyen is gyakorolhat :)


Én is éppen mostanában kezdetm rajzolgatni, főleg netes képeket (ahol végigfotózzák hogy hogyan készült egy-egy rajz) és videókat nézegetek, és azok alapján gyakorlok, tanulgatok :) Ha az ismerősöd korábban szeretett rajzolni, akkor nagy előnyben van, tényleg inkább valami kedvcsináló készlettel lepd meg, amiből könnyen lesz szép eredmény, a sikerélmény mindenképpen jót tesz :)

2014. jún. 27. 10:56

Lepd meg őt ezzel a könyvvel.

[link]

2014. jún. 26. 15:48

Próbáld ki a kreatív boltokat, ott szerintem tudnak segíteni.

Írd be a keresőbe.

2014. jún. 26. 15:33

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy hol vannak olyan boltok ahol lehet kapni rajzoláshoz való dolgokat? Nem papírra és ceruzára gondolok, hanem amikkel lehet fejleszteni a rajztudást. Egy ismerősöm régen szeretett rajzolni és most újra kedve támadt hozzá és szeretnék segíteni neki de fogalmam sincs mit vegyek neki. Valamit mondott, hogy lehet kapni olyan kreációkat ahol ki vannak pontozva és úgy kell megrajzolni. Elnézést, hogy össze vissza írok de nem tudom hogy kell ennek nekiállni miket kell venni én sose rajzoltam nincs hozzá tehetségem de neki van és jó lenne segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook