Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rajtam kívül más is van, akinek a kiskutyája leamortizálta a lakását? fórum

Rajtam kívül más is van, akinek a kiskutyája leamortizálta a lakását? (beszélgetős fórum)


18. Andussz (válaszként erre: 17. - Zeyra)
2019. márc. 19. 15:39
Uristen! S már megnyugodott ? Te hogy viseled lelkileg ?imadom szeretem de nem biztos hogy újra belevàgnék...
17. Zeyra
2019. febr. 27. 09:16
Az enyém 2 és fél éves. Kb másfél milliós a kár jelenleg amit okozott.
2019. febr. 21. 10:15
Nekem is van olyan ismerősöm, akinek a kutyája kiharapta a fotel oldalát. :D
2019. febr. 21. 09:56
Falat, padlót tönkretette, cipőket megrágta, párnákat széttépte. Aztán felnőtt. Most nyugi van. :D
2019. febr. 21. 09:51
Öcsém kutyája a szüleim lakását. Kanapé ment a levesbe.
2019. febr. 5. 17:38
Nincs tapasztalatom ebben, de meg kell kézrdeznem: Neked tényleg megéri kutyát tartani, ha azt teszi, amit tesz és rettegve térsz haza ? Szerintem nem...
12. Milka*
2019. jan. 28. 05:27
Ajjaj! Mindent rágott. Aztán felnőtt és már nem rág.
2019. jan. 28. 03:27
Sok jó tanácsot írtak le a többiek, próbáld ki a legjobbakat, de néhány játékot is tegyél oda neki.
2019. jan. 26. 20:53

Nekunk kicsit megrágta a falat, a kanapét, a laminált padlót is megkezdte. Lejárólapoztunk, a falat kijavítottuk, a kanapét elfordítottuk☺

Szerintem ne zárd el, ha már megcsinálta ezeket a károkat. Felnő és nem fog többet rombolni.

A miénk előtt bármit elöl lehet hagyni, csak a papírzsepikre veszélyes☺

9. kisj
2019. jan. 26. 18:27

A vizslák bolondosak, a kölyökkutyák meg már csak ilyenek.

Célszerű egy kölyköt olyan időszakban magadhoz venni, amikor van rá időd, hogy foglalkozzál is vele.

8. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. jan. 24. 20:59

Így legalább tudod, hogy egészséges. Egy kiskutya ilyen. Így ismerkedik a világgal, na meg jó játék is neki. Ha felvennétek sutyiban, hogy mit rendez, később biztos jót nevetnétek rajta.

Mindenesetre az lenne igazán aggasztó, ha a kölyök kutya egész nap csak feküdne egy helyben.

Sajnálom a lakást, biztos sok munkátok, pénzetek van benne. Elhiszem, hogy bosszantó és elkeserítő. Nem tudsz mit csinálni, mint várni.

7. birebora (válaszként erre: 4. - Andussz)
2019. jan. 24. 19:25
Túl lettünk rajta, ma már csak mosolygunk rajta:)
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. jan. 24. 18:28

Szerintem a vizsla nem szobakutya. Igen, tavasszal kellett volna, mert így télen egy még kiskutyát kénytelen vagy a lakásban tartani.

Igen, minden kölyökkutya szétszedi a lakást, főleg, ha egyedül hagyják napközben.

Ha már befogadtad a szobakennelt javaslom én is, bár abban szegény elsorvad mire hazaérsz.

Ha elég nagy a fürdőszobád pakolj el minden vezetéket, hogy ne érje el. És mindent, amit felugorva elérhet. Tegyél be neki kaját és vizet. Egy kiskutyának tér kell és az, hogy a gazdája mellette legyen.

5. simple (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. jan. 24. 17:58
Szobakennel esetleg?
4. Andussz (válaszként erre: 2. - Birebora)
2019. jan. 24. 17:42
Birebora és nem volt megviselő lelkileg végig nézni? Èn néha már nagyon szomorú vagyok hogy annyi munkám van a lakásban. Hat utólag ez van sajna.
2019. jan. 24. 17:34

Nem történt velem meg ilyen.

De gondolom úgy alakítottam volna, hogy ne tudja szétszedni az egész lakást.

2019. jan. 24. 17:33
Mi azután csináltunk lakás felújítást miután felnőtt:)
2019. jan. 24. 17:26
Édes tündér bogyó vizslàm van... de ha újra kezdhetném tavasszal hoztuk volna el... tapètât leszedte összes bútort megràgta minden nap rettegve érek haza.. Ti hogy dolgoztàtok fel? Kb komplett lakásfelújítás kell addigra mire felnő és a kertbe kerül...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook