Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rágom a szám belsejét. Hogyan szokjak le? fórum

Rágom a szám belsejét. Hogyan szokjak le? (beszélgetős fórum)


6. a6bc29c843 (válaszként erre: 5. - Moxi79)
2012. nov. 11. 13:20
detto. rágom az ujjamon a bőrt. basszus. :/ nem a szélét, a két gyűrűsujjamon. PONT ott. érdekes.
2012. nov. 11. 13:19

én amióta eszem tudom, rágom a szám belsejét, nem tudok róla leszokni, jobb oldalon rágon, bal oldalon egyátalán nem, én sem veszem észre

biztos, hogy van vmi oka, idegi alapon vagy ilyesmi

biztos, hogy nem tesz jót és azt is elhiszem, hogy rákot okozhat

nagyon sokáig az ujjamról is leszedtem a bőrt, de az esküvőmre szép akartam lenni, így azt sikerült abbahagynom, így már nem véres az ujjam...

szerintem egyszerű AKARATERŐ, de nagyon nehéz

2012. nov. 8. 14:00
próbálj meg rágózni inkább
2012. nov. 8. 13:59
Az eredendő okot kell megszüntetni, amitől rágod. Ideges vagy? Akkor nyugtató teával kezd, vagy írjon fel az orvos valami nyugtatót, ha durvább a helyzet.
2. Well (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2012. nov. 8. 13:31
Nincs rá gyógymód, meg kell állni, erősnek kell lenni. Én meg kapirgálom az ujjam, néha sebesre, egyszer összeszedek egy jó kis fertőzést... Ez néha megállít, de sokszor én sem veszem észre. Néha rácsapnak a kezemre...
2012. nov. 8. 10:40
Mióta egyetemre járok folyamatosan rágom a szám belsejét. Egyszerűen észre sem veszem csak már azt h tiszta seb a szám. A környezetemben élők is felfigyeltek már rá h állandóan fintorgok és hülye képet vágok miatta... Ráadásul olvastam h akár szájrákot is előidézhet. Nagyon szeretnék leszokni de nem tudom hogyan. Hisz észre sem veszem mikor csinálom. :( Kérlek segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook