Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rágjunk együtt a fogyásért! fórum

Rágjunk együtt a fogyásért! (beszélgetős fórum)


2014. márc. 2. 14:56
Tetszik a dolog, én is odafigyelek a rágásra ezekután
2011. aug. 10. 07:15
Sajnos bedöglött a fórum,pedig nagyon kíváncsi lennék a fejleményekre. Én most már vacsizom is ,amit eddig nem tehettem meg,és mégis tartom a súlyom :)
6. pintyo577 (válaszként erre: 5. - Tundike77)
2011. júl. 23. 21:12

Szoktam zöldséget, gyümölcsött enni uzsira, tizóraira.

Nagyon odafogok figyelni a rágásra, most pld-úl aszalt kajszit csináltam, na azon ellehet rágódni 30x.

5. tundike77 (válaszként erre: 4. - Pintyo577)
2011. júl. 23. 18:26
hát igen,vannak "nehéz" esetek,a főzelék is ide tartozik.ilyenkor én husit eszek hozzá,és már egyből el lehet húzni a rágást. pl a husit tovább is lehet rágni,mint 30 :)ha tehetek egy javaslatot,mint már írtam, én répát és diót szoktam rágcsizni étkezések között,már egy répával is elütöm az éhségérzetemet,és ha te pont diétázol,akkor ez neked is beilleszthető a diétádba,40 Kcal van 10 dkg-ban :)várom a fejleményeket,én tényleg csak ajánlani tudom :)
2011. júl. 23. 17:42

Ez nagyon jó, én is csatlakoznék.

Éppen egy 800-1000 kalóriás diétátá csinálok és van egy nagyon rossz szokásom, hogy nem tudok lassan enni.

Most ez pont jókor jön nekem, így még kevesebbet tudok enni, ha odafigyelek a rágásra.

De mi van a főzelékekkel? azt nem lehet 30x megrágni.

2011. júl. 23. 13:23
én szépen rágok,és jól megy a dolog :) eddig nem vacsiztam,mert akkor simán fél kiló felugrott rám egy nap alatt,de így már vacsizok is,és a súlyom tartom,sőt fogyogatok :)
2011. júl. 20. 19:20
szia!én mindenesetre kipróbálom,vagyis már így eszem,és tény,hogy sokkal kevesebbel is jól lakom :)ha rághatnékom van,akkor meg répát,vagy diót kapok elő,mert azokon jó sokáig lehet rágódni,és egészségesek is :)
2011. júl. 19. 11:41
Jelenleg nagyon keveset mozgok, csak a város között járkálok, igaz azt elég intenzíven Viszont szeretném rászoktatni magam a sportra, ezért gondoltam másfél órára, hogy szokjak hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook