Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ragasztás nélkül felhelyezhető (majd könnyen eltávolítható) fali dekorációt, képet keresek gyerekszobába. Hol lehet kapni? fórum

Ragasztás nélkül felhelyezhető (majd könnyen eltávolítható) fali dekorációt, képet keresek gyerekszobába. Hol lehet kapni? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 31. 20:42

Köszönöm az eddigi ötleteket!


A hétvégi Babavilág műsorában láttam egy riportot, ragasztóanyag nélkül tapad a falra a minta, egy pillanat alatt el is távolítható.


Még kutakodom... :-)

6. sirq
2009. aug. 31. 19:31
Én fali matricákat vettem és bármikor nyom nélkül leszedhetők. Habár lehet, hogy nem mindegy, hogy milyen a fal felülete, tapétára biztosan nem jó.
2009. aug. 31. 19:25
Mi a Party boltban vettünk 1,2 m magas hercegnőket a lányunknak.Gyurma ragasztóval simán felrakható és könnyen eltávolítható.
4. Ekka (válaszként erre: 2. - Lobo1)
2009. aug. 31. 19:04

Förtelem... nekem jött tapétástól mindenestől:(((

Ajánlom inkább a sima keretes képeket, falra-képakasztós-"szöges" cuccal...

2009. aug. 31. 18:51

Lehet kapni szupermarketekben posztereket, aminek az aljára és a tetejére rá kell húzni egy múanyag sint. (bocsi a helyesirásért de nincs néhány betúm:))

Tegnap pedig a neten találtam mintasablont (nonfigurativ és társai), amit csak festékkel fel tudsz vinni a falra.

2009. aug. 31. 17:42
Szia! Én múltkor jártam az egyik üzletben (kik) és ott láttam fali matricákat, gyerekeknek valót. Nem volt drága 1200 ft körül volt az ára. Elvileg csak fel kell ragasztani őket, de viszont azt nem tudom, hogy utána milyen lesz a fal. :S
2009. aug. 31. 17:34
Ragasztás nélkül felhelyezhető (majd könnyen eltávolítható) fali dekorációt, képet keresek gyerekszobába. Hol lehet kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook