Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Radványi Krisztina doktornő fórum

Radványi Krisztina doktornő (beszélgetős fórum)


10. lila4
2019. okt. 25. 17:58

Sziasztok!

Már elég régi ez a beszélgetés, de szeretném a tapasztalataimat megosztani veletek.

Régóta keresem a nőgyógyászom, sajnos kevés sikerrel. Visszatérő problémáim miatt gyakran fel kellett keresnem őket, de senki nem tudott megnyugtató választ adni, mondván citológia rendben, UH rendben, nincs baj.

Radványi doktornőről nagyon sok jót olvastam, különböző fórumokon, ezért bizakodtam, hogy ő tud segíteni nekem. Amikor elmondtam a panaszaim, meghallgatott, válaszolt is mindenre, ami érdekelt, rengeteg vizsgálatot javasolt még, amiket el is végeztettem később, de nem nála, ugyanis a vizsgálat végén hozzátette, hogy nála nagyon sokan vannak, ő nem tud többet tenni és nem tudja mi lehet a bajom. Kérdezem én, akkor miért vállal el annyi pácienst? Ha nem tud velük foglalkozni rendesen. Hozzáteszem, hogy nem vette észre hogy gyulladásom van, amit a következő orvos azonnal, a kenetvételkor már rögtön észrevett...

A rendelőről még annyit (Stáhly utca), hogy az UH-t külön időpontban végzik, tehát ha egy alaposabb kivizsgálást szeretnél, akkor többször vissza kell menned, nyilván mindegyikért külön kell fizetned...

Azóta szerencsére megtaláltam az orvosom a Belvárosi Orvosi Centrumban, mindenkinek ajánlani tudom, nagyon kedvesek és rögtön segítséget kaptam a problémáim megoldására. Itt minden vizsgálatot egy helyben, egy időpontban elvégzett a doktornő, mindenre válaszolt készségesen és nem dobott ki azzal, hogy nála sokan vannak. Igaz, nem volt olcsó ez sem, de a Stáhly sem, ahol konkréten a semmiért fizettem.

2015. jan. 7. 11:54
Sziasztok! legyetek szivesek segiteni... :( Melyik nögyogyász orvost ajánljátok nagyon fontos lenne olvastam itt az Érdi REndelökröl ,h milyenek az itteni Nögyogyász orvosok és hát elretenttem :( nagyon kétségbe vok esve... egy normális dokit legyetek szivesek ajánlani... ha lehet nöi
2014. dec. 6. 15:18
Sajnálom Szylv, ami veled történt. Bizonyára minden orvosnál történnek tévedések, így nála is. Én régóta járok hozzá, nagyon meg vagyok vele elégedve. A múlt hónapban szültem nála császárral, csak jót tudok mondani róla.
2013. jún. 23. 22:22
Sziasztok! Sajnos és nagyon megbíztam a doktornőbe. Én éveken keresztül jártam hozzá azzal, hogy babát szeretnénk. De a vizsgálatok és ultrahangok ellenére egy alma nagyságú súlyos szövődményt nem vett észre és azzal akart hülyíteni, hogy az asztrológia megmondja mikor lesz gyerekem. Ez az egész szerv eltávolításhoz vezetett :-(
6. Monca0129 (válaszként erre: 5. - Nikky13)
2012. júl. 6. 20:35
Szerintem nem gond : )
2012. júl. 4. 13:30
Sziasztok! Én vidéki vagyok fél éve költöztem fel pestre és nagyon sok jót hallottam a doktornőről, szeretnék hozzá elmenni. Az lenne a kérdésem hogy nem gond nála hogy vidéki vagyok?
4. Monca0129 (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2012. jún. 28. 21:29
Köszönöm az infót : )
2012. jún. 28. 20:06

Érden a Corall Házban rendel minden hétfőn délutáni órákban. Úgy tudom, Pesten is van magánrendelése, de nem tudom, hogy hol és mikor.

12 ezer volt egy vizsgálat (márciusban voltam nála). Szerintem körültekintő és alapos (bár nekem extrém bajom nem volt, de amit kellett, meg tudtam vele beszélni).

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Monca0129)
2012. jún. 28. 19:25

Ki az? Hol rendel? Milyen területen dolgozik?

Ez így elég érdekes kérdés!

2012. jún. 28. 13:49
Valaki tud valami információt Radványi Krisztina doktornőről?Mikor rendel és,hogy mennyit kér egy vizsgálatért...stb...esetleg tapasztalatok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook