Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Radovic Dusán és Gamauf János emlékére!!! fórum

Radovic Dusán és Gamauf János emlékére!!! (beszélgetős fórum)


15. Re87 (válaszként erre: 13. - Catbond)
2010. szept. 3. 10:46
Örülök,hogy örült a hozzátartozó,bár gondolom az érdektelenség őt is ledöbbentette.
14. catbond (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2010. szept. 2. 22:37
Igen indítottam,mert engem érdekel ez is meg az is! Nem vagyok szűk látókörű,engem érdekel az is,hogy épségben eljussak a fodrászomhoz!!!!!!!!!!!!
13. catbond (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2010. szept. 2. 22:36

Nagyon sajnálom,hogy neked ez tökre nem jött át,hogy mi a lényeg ebben a fórumban! Itt nem a sarki Józsibácsiról van szó,hanem olyan emberek haltak meg tragikus módon,akik felesküdtek a hazájukért,részben érted is! Ebben a fórumban benne van az is,hogy sajnos ott tartunk,hogy egy RENDŐRT agyonlőnek,halálra gázolnak és igen is kiakasztó,hogy ez kurvára nem izgat itt senkit sem! Volt, nincs,ez van! Mindenki leszarja,hogy lesznek-e következmények és hogy meddig fajulhat még a nemlétező közbiztonságunk?!

Nagyon tévedsz! Mert beszéltem az említett személyek egyik hozzátartozójával,aki speciel örült ennek a topiknak,valamelyest tartotta bennük a lelket!

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Catbond)
2010. szept. 2. 22:22
Pont most néztem a fórumaidat, és láttam Te magad is indítottál egy fodrászt keresek fórumot. A tipikus hallgattál volna......:(
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Catbond)
2010. szept. 2. 22:19

Szerintem nem a fogyás, hajszín stb. érdekel mindenkit.Egy idegen ember halála is megérint többünket, de mégsem ismerős. Ennyi erővel nyithatnánk egy fórumot, hogy most éppen ki veszítette el szeretett hozzátarzozóját, és a többiek itt zokoghatnának. Ezt hidd el cinizmus nélkül mondom. Sajnos nagyon sok ember veszíti az életét munkája, hivatásának végzése közben.

Nem szabad senkit sértegetni, mert éppen nem tud mit hosszászólni egy emberi tragédiához. Én magam is utáltam amikor édesanyám halálakor jöttek az őszinte részvéttel...olyat én nem ismerek. Átélni csak az érintett tudja a fájdalmat, más maximum sejtheti mit érez a másik. Mindenkinek a saját bánata a legnagyobb. Az, hogy most itt emlékezik vagy sem valaki az sem az eltávozottnak, sem az itt maradt családjának nem vígasz /szerintem/

10. Re87 (válaszként erre: 9. - Catbond)
2010. aug. 25. 11:32

Én is folyton fogyizok,meg válságban vagyok,de ennyire nem vagyok szűk látókörű.

Egyébként az is jobban érdekelné őket,ha arról indítanál topicot,hogy ezek a rohadt szemét rendőrök megbírságoltak.Én is ledöbbentem,mert van egy anyuka,aki nemrég indított topicot,mert meghalt a babája.Alig írtak neki néhányan...

9. catbond (válaszként erre: 8. - Re87)
2010. aug. 25. 11:25

Hát most lehet nem leszek kedvenc,de a nőket tényleg csak ez érdekli,hogy mennyit fogyjak? Milyen legyen a hajam? Megcsalt a párom,mi legyen?...

Tényleg idáig jut el az agyuk???

Hát ezek baromi nagy gondok az életben,bárcsak nekem is ennyi bajom lenne!!!!!!

Most már tényleg nem csodálom,hogy itt tartunk!

8. Re87 (válaszként erre: 7. - Catbond)
2010. aug. 25. 10:56
Sajnos ez van!Ha többet vársz indíts fogyis fórumot,vagy valami megcsalós,elhagyósat....
2010. aug. 24. 23:09

???

Kemény három ember! Bocsi,csak többet vártam ettől a fórumtól. Egyszer volt itt a hoxán valami janeszka vagy ki az isten,meg biztos (van még lehet több is),akiről fórum indult,hogy meg kell menteni,mert éppen készül kinyírni magát!

Ez a fórum nem szimpla emlékfórum,mert nem xy halt meg a Petőfi utcából,hanem olyan közszemélyek,akik értünk szolgáltak és nem végelgyengülésben távoztak közülünk!

2010. aug. 23. 12:58
Én is őszinte részvétemet nyilvánítom! :(
5. Re87
2010. aug. 23. 12:29

Csatlakozom!:(

Tegyük még hozzá a katonát,aki az éjjel Afganisztánban vesztette életét:(.

4. catbond (válaszként erre: 2. - Elszabadult hold)
2010. aug. 22. 23:11
Igen,érte is égjen a mécses! :(
3. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Elszabadult hold)
2010. aug. 22. 22:46
köszönöm:-((
2010. aug. 22. 22:42
Sajnos, azóta még eggyel több fiatal rendőrt gyászolhatunk: Telegdy Zsolt rendőrmotoros emlékére is égjen a mécses... :(
2010. aug. 22. 22:05
Őszinte részvétemet szeretném innen nyilvánítani eme két rendőr családtagjainak! Nagyon szomorú,hogy két héten belül elvesztettünk két olyan embert,akik szolgáltak és minket védtek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook