Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rád mennyire igaz? Számisztika (1-es hszben a leírás) fórum

Rád mennyire igaz? Számisztika (1-es hszben a leírás) (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Pen80
2012. szept. 5. 11:30
Bár több is passzol rám :))
11. Pen80
2012. szept. 5. 11:29
Elég találó :)
2012. szept. 5. 11:29
Ez egy csöppet sem igaz rám, ráadásul eddig bármikor bárkitől kérdeztem, hogy mi a számmisztikai számom, mind azt mondták, hogy én 11-es vagyok, nem pedig ketteske :(
2012. szept. 5. 11:26
Kicsikét igaz.
8. kisj
2012. szept. 5. 11:26
semennyire
2012. szept. 5. 11:26
huh igen azt hiszem igaz:)
2012. szept. 5. 11:25

tök nem igaz.

:)

2012. szept. 5. 11:24
Félig igaz.
2012. szept. 5. 11:24
Rám valamennyire jellemző a 8-as, de nem teljesen.
2012. szept. 5. 11:23
Ez alapján semennyire!
2. dbf191fd2d (válaszként erre: 1. - F36e266467)
2012. szept. 5. 11:23
a legkevésbé sem jellemző rám a 6-os.
2012. szept. 5. 11:22

Mi az alapszámod?


1-es: ha 1-jén, 10-én, 19-én vagy 28-án születtél.

2-es: ha 2-án, 11-én, 20-án vagy 29-én születtél.

3-as: ha 3-án, 12-én, 21-én vagy 30-án születtél.

4-es: ha 4-én, 13-án, 22-én vagy 31-én születtél.

5-ös: ha 5-én, 14-én vagy 23-án születtél.

6-os: ha 6-án, 15-én vagy 24-én születtél.

7-es: ha 7-én, 16-án vagy 25-én születtél.

8-as: ha 8-án, 17-én vagy 26-án születtél.

9-es: ha 9-én, 18-án vagy 27-én születtél.


1-es alapszám


Azért születtél erre a világra, hogy kinyilvánítsd pozitív, kreatív energiáidat. Ahhoz azonban, hogy eleget tegyél ennek a karmikus küldetésnek, először úrrá kell lenned bizonytalanságérzeteden. Hidd el, hogy az alkotás iránti vágyad nem öncélú dolog, másoknak is szüksége lehet arra, amit nyújtani tudsz. Amennyiben képes vagy erre, kreatív energiáid kifejeződhetnek a zene, a színjátszás, az írás, illetve tulajdonképpen bármilyen képző- vagy iparművészeti ágban.



2-es alapszám


Az egyensúly megteremtése ma talán fontosabb, mint korábban bármikor. Nem pusztán a baráti körben vagy a munkahelyen lehet ezt nehezen megvalósítani, a családi összhang kialakítása sem egyszerű dolog. Te éppen azért vagy ezen a világon, hogy megtanítsd a környezetedet arra, hogyan létezhetnek és dolgozhatnak együtt, egymást támogatva. Ennek legegyszerűbben úgy tehetsz eleget, ha pedagógiai szakmát választasz hivatásodul.



3-as alapszám


Életed legfőbb célja, hogy emocionális érzékenységed révén pozitív módon fejezd ki magad, és erre ösztönözd a körülötted élőket is. Amennyiben vállalod ezt a küldetést, előbb túlérzékenységeddel, valamint önbizalomhiányoddal kell megküzdened. Ha legyőzted ezt az akadályt, a kommunikáció, valamint az érzelmi eszközök segítségével képes leszel egy emberibb világot teremteni magad köré. Ehhez célszerű választás lehet számodra valamilyen pszichológiai terület.



4-es alapszám


Sosem volt jellemző rád a meggondolatlan viselkedésmód, hiszen kedveled a kiszámítható dolgokat. Karmikus küldetésed is a stabilitásra való törekvésben rejlik. Az állandóság elérése azonban nem megy máról holnapra - nem szabad elfelejtened, hogy jó munkához idő kell. Alapszámod rezgése arra sarkall, hogy biztos alapokat és anyagi javakat teremts. Ezért, ha szakmát választasz, jó döntés lehet számodra valamilyen pénzügyi terület.



5-ös alapszám


Talán magad sem gondolnád, de karmád, hogy fegyelmezett, összeszedett módon éld mindennapjaidat - és ezen az úton érd el belső szabadságodat. Mivel ez egy kicsit ellentmondásos dolognak tűnik, kezdetben előfordulhat, hogy igyekszel az élmények minél szélesebb skáláját megtapasztalni ahelyett, hogy a belső mélységek felé fordulnál. Idővel azonban rá fogsz jönni, hogy mi is a te utad, és megtalálod számításodat valamely reál területen.



6-os alapszám


Nem erősséged a tervezgetés. Te egész egyszerűen arra születtél, hogy elfogadd önmagadat, és képes legyél élvezni az itt és mostot. Mindez sokaknak lehet szálka a szemében, hiszen életviteled gyakran felelőtlennek tűnhet. Ennek ellenére fontos, hogy a jelenben élj, és másokat is meggyőzz a valóság pozitív oldalairól. Nem biztos, hogy szerencsés bármilyen szakma mellett letenned a voksod, hiszen te afféle életművész vagy.



7-es alapszám


Akik jól ismernek téged, pontosan tudják, hogy többnyire felszabadult és közvetlen ember vagy. Nem jellemző rád, hogy elhallgatnál dolgokat, illetve, hogy hosszasan őrlődnél magadban. Karmikus küldetésed is éppen az, hogy kellően nyitott légy, valamint segédkezz környezeted belső feszültségének oldásában. Ahhoz, hogy ezt a feladatot teljesíthesd, nem árt, ha olyan foglalkozást választasz, mint például a természetgyógyászat vagy a pszichológia.



8-as alapszám


Egész egyszerűen a sikerre születtél. Képtelen vagy megemészteni a kudarcélményeket, ezért igyekszel minél keményebben dolgozni. Érdekes módon azonban a győzelem anyagi vonzata kevésbé érdekel, sokkal fontosabb számodra az elismerés. Épp ezért, ha pénzügyeid kiegyensúlyozottak, szívesen adományozol különféle alapítványoknak. Válassz olyan szakmát, amiben benne van a felemelkedés lehetősége - más nem számít.



9-es alapszám


Kicsit felnőttként is úgy élsz, mint egy kamasz: tele vagy színes ábrándokkal - melyekhez ragaszkodsz is. Követed életfeladatodat, mely egyszerűen az, hogy képes legyél tartani magadat ahhoz a belső hanghoz, amelyre a legtöbb felnőtt fütyül. A szíved szerint kell élned, és nem szabad sokat törődnöd a külvilággal. Ezzel ösztönzőleg hathatsz a környezetedre. Teljesen mindegy, milyen foglalkozást választasz, a körülötted élők szemléletmódját befolyásolhatod mindezzel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook