Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
435. Kippy (válaszként erre: 434. - Andi2379)
2010. szept. 22. 21:25

Mi is sokan vagyunk kint ilyen szép időben. Csak fürdés elött érünk fel álatlában. Ki kell nagyon használni az utolsó meleg napokat is.

Pussz

2010. szept. 21. 07:45

Sziasztok


Nincs semmi különös, folynak a hétköznapjaink. Sokszor csak elolvasom ha irt valaki és megyek. Tudjátok Reni keveset alszik napközben és ha alszik akkor csinálom a dolgom. Adrienn még mindig szeret suliba járni, még nincs sok házija. Végre jó idö van lehet sétálgatni nem esik az esö.


puszi

2010. szept. 20. 22:11

Velünk minden ok. Artúr néha egy kicsit hagy is aludni, de csak ha mellettem van... Remélem azért ez a rövid idő is elmúlik és újra átalszunk minden éjszakát :D


Andi?? Tényleg Veled mizu?


Talán most már vége a vásároknak és tudok a héten többet jönni...


PUSZIIIIII

432. Kippy
2010. szept. 18. 21:20

Na, mi van itten kérem szépen!! Andi mán mögen el vagy tűűűűűűnve. Biztosan a nagyi van a dologban. Vagy amire még gondolok, hogy már most annyi a lecó, hogy őrület.

Szegény Hullanya! Szerintem majd, ha elmúlt 8 éves Arti, akkor talán sikerül kipihenni a fáradalmakat. Legalább is, nagyon ebben bízok.


Lépek én is, mert szeretnék még egy kicsit netezni. Már ha, mindenki így akaraja :O)


Jó éjt Csajok, Arti és Fülöp Úr!

2010. szept. 15. 22:09

Sziasztok!

Hullaanya jelentkezik.

Andi kitartást, én utáltam takarítani a romokat a lakás építése során :S


Kippy : Ezt a filmet én is szerettem volna megnézni, de én sem láttam még. Most meg dvd-t nézünk Sanyival. illetve ő nézi én netezek közben. Kell anyagot gyűjtenem a diploma munkámhoz.


Nos jó éjt!

Szebb éjszakákat nekünk, Andinak meg nyugodtabb nappalokat!!!! :D

430. Kippy (válaszként erre: 429. - Andi2379)
2010. szept. 15. 21:49

Majd mutathatsz ám képeket, ha gondolod az újdonságosan szépülős lakásotokról. Persze, csak ha gondolod, lesz időd és nem felejted el. :)


Én is elfáradok mire este van. Főleg, hogy az esti 8-as elalvás után kb. 15 percenként ébred kilenc fél tízig. Majd éjjel 2-körül ismét, de akkor már nem tudom az intervallumokat. Max becsülve. Ilyenkor erőt veszek magamon, hogy ide üljek a nethez és éljem a magánéletemet. jól esik elkalandozni. A TV meg nem érdekel egyáltalán. Pedig, ami most meg az ertéelen, azt marhára megakartam anno nézni a moziban. Hát, ennyire változnak az idők. :)

Jó éjt

2010. szept. 15. 07:43

Jó Reggelt!!


Kitartás csajok, nálunk az éjszaka nyugis de a nappalok azok kicsit rázósabak. Reni nagyon aktiv, keveset alszik napközben és este mire ágyba kerülünk igen csak elfáradok. Rám is vár egy jó nagy takaritás ha kész leszünk, már alig várom hogy vége legyen ennek a felújitásnak, és rend legyen.

Na majd jövök megint valamikor.


puszi

2010. szept. 15. 07:04
Szar éjszaka...... :( A sokadik :S
427. Kippy
2010. szept. 14. 21:36

Már megint én.

Látom még mindig nagyon elfoglaltak vagytok. Nem baj. Nem haragszom. :)


Pussz

426. Kippy
2010. szept. 14. 12:39

De nagy a csend mostanában.

Ma nem főztem semmit. Inkább éhezem, és szendvicset eszem. Nem volt kedvem. Olyan szép rendet csináltam a konyhában ZZZzzzz

425. Kippy
2010. szept. 13. 22:16

Nekem is a séta tesz jót mostanság. nincsen 725 fog, nem égek szét, és lehet a 11kor is kint tartózkodni.


Pusz

2010. szept. 13. 18:52

Sziasztok


Nálunk még folynak a felújitási munkák, ez volt hétvégén is. Még nincs sok leckéjük hétvégére, igen elfogadja a segitséget ott kell hogy legyek mellette.Végre jó idö van lehet sétálni nagyokat.


puszi

2010. szept. 13. 12:01
Nálunk hála a z égnek vége a bnv-nek. Most kicsit csak Artúrozom :D Amig ki nem fáraszt :D
422. Kippy
2010. szept. 12. 21:22

Tök jó volt ma. Nagyon szupit sétáltam délelött ebben a jó időben. Itt voltak anyuék is. És ettem finom trüffeles-áfonyás sütit. Szóval, ma jó volt.

Holnap megyünk délután erre a "nem mászok" maszíros tornára. Kíváncsian várom.


Puszi

421. Sulawesy (válaszként erre: 420. - Kippy)
2010. szept. 10. 23:00

A fogaink száma : 0 az az NULLA :D


Veletek mizu? Andi? családi hétvége van?? Lecke?? Tudsz segíteni, vagy elfogadja lányod a segítséget??

420. Kippy
2010. szept. 10. 17:47

Halihó!


Fejlemények? Arti hol tart a fogacskád?

2010. szept. 10. 07:41

Jó reggelt!!

Végre egy éjszaka amikor aludtam is egy keveset!!!!

Fél 9 től negyed 1 ig szunya, majd negyed egyes szopi után beájult reggel 3/4 7 ig. Igaz a reggeli szopi után nem aludt vissza, na de a szüleim eljátszanak vele :D Juhéjjjj!!!!!!

418. Kippy
2010. szept. 9. 22:18

Levendulás illóolaj ma éjjelre. Egyelőre hat. De, itt vagyok mellette, mert amikor kimegyek azonnal ébred. Ki érti ezt már. De, legalább alszik.


pussz

417. Kippy (válaszként erre: 416. - Sulawesy)
2010. szept. 9. 14:42
Evidens.
416. Sulawesy (válaszként erre: 415. - Kippy)
2010. szept. 9. 12:39
az expo 18án keressetek meg minket!!!!!!!
415. Kippy (válaszként erre: 413. - Sulawesy)
2010. szept. 9. 12:29
Nem tudom. Előző 7végén is akartam menni, de nem mehettem, mert takarítás volt. "Nyitva van minden ablak, és amúgy se gyertek ebbe a porba!"... Most 7végén Anyu fent van a Várban a borfesztiválon... A következő 7végén ők jönnek, mert Expo... Szóval a cél az ezt követő 7vége, de ezek után hagyom magam inkább meglepni és nem ígérek semmit.
414. andi2379 (válaszként erre: 413. - Sulawesy)
2010. szept. 9. 10:50
Talán nyügösebb Reni meg én is. Szerencsére ö alszik éjszaka, de napközben egyre fárasztóbb.Most már nincs akadály megy mindenhová, pakol,rosszalkodik. Már szinte egyedül megy föleg a szobában ahol ismerös a terep. Kippy nem tudom mi lehet ez nálatok, de kitartás hátha hamar elmulik, és tudsz majd pihenni.
2010. szept. 9. 10:37

Szerintem ilyen időszakuk van, Artúr is és több ismerős baba is most rosszul alszik, kitartás!!!!!


Ráckeve, kb. mikor??


Andi? Ez a időjárás nálatok befolyásol valamit??

412. Kippy
2010. szept. 9. 08:30

Helló.


De, jó nektek! Én is szeretnék egy kis segítséget, mert ma megint nem aludtam éjjel 2től. Egyszerűen nem étem. Este 7 vagy 8 tól folyamatosan alszik szépen, aztán 2től elkezd nyugatalnul aludni. Tobálja magát ide oda, majd nyöszörög. Végül elkezdi. Hú húá, tyutyá tátátát...Remekül eljátszik. Persze, mivel fáradt leteszi a fejét, de ahogy megpihent egy kicsit már kapja is fel és folyt.

Kihez lehet ezzel fordulni? Az alváscentrum erős ide?

2010. szept. 8. 21:54

sziasztok!

kicsit sűrűk a napok...

Artúr hol rossz hol jó...:D

fog nincs, de itt vannak a szüleim oszt besegítenek :)

410. Kippy
2010. szept. 8. 15:28
Ez ma 3. kakis pelus. Hol marad már a fogacska?
409. Kippy (válaszként erre: 408. - Andi2379)
2010. szept. 8. 08:33
Tüdőgondozó Intézetet próbáld meg hívni. Akkor legalább biztosat mondanak. Remélem, jó még a szám. (24) 485-353
2010. szept. 7. 17:05

Sziasztok


Általában igen elég ha megvigasztalom. Kellene egy kis segitség, ráckevén nem tudjátok milyen idöpontban lehet menni tüdöszürésre?

407. Kippy (válaszként erre: 406. - Andi2379)
2010. szept. 7. 12:48

Szegény Adri :(

Olyankor csak bemész megvígasztalni, és már alszik is tovább?

2010. szept. 6. 13:46
Nálunk az éjszakák csendesek, alvás ügyileg. Vicces de Adrienn többet felébred mióta külön szobába van, mint Reni. Általában rosszat álmodik. Reni alszik egész éjszaka, napközben változó hogy mikor alszik. Kétszer általában szokott.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook