Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( fórum

Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2. 6e23363a1d (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 2. 23:08
Valamennyire biztos szeret, de sajna a feleségét jobban, mert ő hozzá ragaszkodik és ő áll nála az első helyen!
2010. okt. 2. 23:05

A felesége éveken át elzárkózott a testi kapcsolattól. a kedvesem többször kérte, hogy ne tegye ezt. A félrelépést is kilátásba helyezte.

Aztán egymásra találtunk a bánatunkkal.Beleszerettem.Ennek már 3 éve. A felesége a mai napig sem tud semmit.

3 éve szeretem és a mai napig sem tudom, hogy ő szeret-e.

1 hónapja életem legborzasztóbb napja volt. Belehalok a fájdalomba.

A feleségének eszébe jutott, hogy van egy férje.És eszébe jutott, hogy szeretkezni akar, mert, ha nem az első férfivel összefekszik.

Ezt elmondta a kedvesem, hogy nem tudja, mit tegyen, de nem tudná elviselni ha a felesége megcsalná.Nem is akarja elveszteni.

De engem sem akar elveszteni és őszinte akar lenni, ezért mondta el.

De két nővel nincs lelki ereje szexuális kapcsolatot fent tartani.Nekem kellene visszafogni a vágyaimat. minden ugyanúgy folytatódna köztünk csak míg a feleségéről el nem múlik a szeretkezhetnék, mi nem szeretkezünk.

Sosem mondta még, hogy szeret, de úgy éreztem.

Annyi mindent eltűrtem, megalkudtam miatta, érte, mert nagyon szeretem.

És a mai napig is nagyon-nagyon szeretem.

De ez annyira fáj, hogy nem tudom elviselni.

Ha kiadom az útját akkor viszont nem lesz többé velem és azt sem tudom elviselni.

Rá kell jönnöm, hogy nem szeret ?

Tényleg nem szeret ?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook