Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Questor botrány károsultjai fórum

Questor botrány károsultjai (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. máj. 3. 15:05
pontosabban van 1-2 megye ahol 2 helyszín is van. de azért személy szerint kicsit keveslem a 30.000 károsultra a 26 helyszínt, pláne a bp-i kettőt.
2015. máj. 3. 15:03

ITT A MENETE HOGY AKARJÁK, VÁRNI KELL A LEVELET MÁJUS 5-től:

[link]


A KÖZLÖNY 5. OLDALÁN OLVASHATÓ A KORMÁNYABLAKOK CÍME, AHOL A KÉRELEM BENYÚJTHATÓ. (BP-EN 2 HELYEN, ÉS MEGYÉNKÉNT EGY HELYEN)

[link]

64. Mezei Virág (válaszként erre: 63. - Fincsi5)
2015. ápr. 22. 18:13

Az ismeretek hiánya nem mentesít a következmények alól!


Ez bűncselekmény, ha nem találnak fedezetet a kártalanításra, elúszik az emberek pénze. :((

63. fincsi5 (válaszként erre: 61. - Mezei Virág)
2015. ápr. 22. 15:15

Azért ez más, mint egy bűncselekmény....akkor szokták, hogy ismeretek hiánya nem mentesít a felelősségrevonás alól.

Akkor azt is lehetne becspni, aki akciós tejfölt vesz? nemá'

62. andi6020 (válaszként erre: 59. - Fincsi5)
2015. ápr. 22. 10:51
Semmikorra. Nem oldódott meg. Kaptunk egy teremgarázs helyet, amit eladtunk, de ennyi. Milliókkal maradtak adósok.
2015. ápr. 22. 10:05

Sajnálom a veszteseket, de az ismeretek hiánya nem mentesít :(

Az meg milyen dolog, hogy a nyereség az egyéni, a veszteséget fizesse más...

27.hsz unom egyetértek veled! Ez a nagy igazság :((


[link]

Mibe fektessük a pénzünket?

A műsor vendége Szabó László, a Concorde Alapkezelõ elnöke és Lovas Judit közgazdász, azenpenzem.hu szerkesztője.

60. Mezei Virág (válaszként erre: 55. - Luca81)
2015. ápr. 22. 09:59

:(

Hát nem igazán törekednek, pedig egy részére még lenne is fedezet. (úgy látszik, valakik pénze nincs közte)


[link]

Wortmann György elmondta, egy-két évvel ezelőtt felajánlotta az államnak, hogy az vásárolja meg a 18 milliárd forintos követelést, amit a Baumag f. a. egy hétéves per után nyert meg, ám nem kapott érdemi választ.

59. fincsi5 (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2015. ápr. 21. 18:12
Meddig? Mikorra oldódott meg?
58. jstefan (válaszként erre: 1. - Dalmica)
2015. ápr. 20. 22:45
A milliárdos tolvajok közszereplőkből álló bűntársai már rég kártalanították önmagukat,és gondoskodtak róla hogy semmilyen vagyon ne legyen a tulajdonukban. Ami milliárdos vagyonnak látszik az külföldiek tulajdonában van, vagy milliárdos jelzálog terheli. Nagyon sok ilyen átverés történik ebben az országban de a naiv birka nép nem tanul belőle!!! A rossz arcú kun mariska 20% kamatot ígért, és kb. 20 milliárddal lelépett, köddé vált, a Marsra távozott ezt is bevették a kapzsi buta tömegek, pedig tudhatták volna hogy az alacsony jegybanki alapkamat miatt csak 1 % kamat a reálisan hihető. A nyilatkozó ügyvédek onnan kaphatnak nagyobb pénzt a bölcs hazug ígéretekért ahova a milliárdok „elpárologtak” ,ezért további átverések várhatók , mert a birka az ezután sem lesz okosabb minden képtelenséget elhisz. A becsületes adófizetők pénzéből történő kártalanítást a nemzetközi bíróság hatálytalanítani fogja! Mert akkor a lottón nem nyerőket, a kaparós sorsjegyen vesztőket, a kártyán, vagy pilótajátékon nem nyerőket ,a tőzsdézőket is kártalanítani lehetne, de szerencsére nem így működik a világ főleg egy EU tagállamban!!!
57. andi6020 (válaszként erre: 54. - Pipi57)
2015. ápr. 20. 22:01
Pofátlanság
56. andi6020 (válaszként erre: 55. - Luca81)
2015. ápr. 20. 22:01
Egyetértek. Mi is BAUMAG károsultak vagyunk. Szartak ránk nagy ívben.
55. Luca81
2015. ápr. 20. 20:40
Tudjátok ebben az a szemétség, hogy mi, BAumag károsultak 12 éve várunk kártalanításra, csak ezzel senki nem törődik. .. A q osoknak most gyorsan hirtelen adjunk meg mindent csak legyen kuss róla. A két ügy ugyanaz, csak velünk senki nem foglalkozik, mi érdekünkben nem tudnak sos tv-t hozni...szánalmas ami ebben az országban folyik...
54. Pipi57
2015. ápr. 20. 20:22

Questort péntek délután végérvényesen bezárta az MNB.

Az ügyfelek kormányablakon keresztül nyújthatják be igényüket május.06-tól.

A BEVA kártéríti 30 millióig az ügyfeleket.

53. bjan
2015. ápr. 20. 20:12

A Bankszövetség elnöke nem tudom ,honnan veszi a kamat mértékét, a 8-10%-ot .A bankszövetség miért nem tett meg mindent ,ha látta ,hogy valami nem tötvényes a Questornál?

A Questor ZRt honlapján BEVA védettként hírdette magát, ha ez nem igaz a Bankszövetség elnöke miért nem tett feljelentést?

2015. ápr. 8. 17:30
Szomorú eset
51. Luca81
2015. ápr. 3. 21:43
Az Eto Parkon, amit lefoglaltak, milliárdos hitel van. Így sokra nem mennek vele...nem Questoré hanem a banké. ..
50. Pipi57 (válaszként erre: 47. - Fincsi5)
2015. ápr. 1. 19:51
Hát nagyon remélem,mert akkor megáll az élet:(
49. Pipi57
2015. ápr. 1. 19:50

Én most ezt találtam,tehát van remény.

A remény hal meg utoljára :)



Délután háromnegyed ötkor. Dr. Ibolya Tibor budapesti fóügyész örömmel jelentette be, hogy megvan a pénzügyi fedezete a Questor károsultak kártalanítására. Ahogy a klubrádió "Megbeszéljük" című műsorában közölte, legalább 160 milliárdnyi vagyont foglaltak le. Ebből egy része készpénzben van a többi ingatlanokban, üzletrészekben. Dr. Ibolya eredményesnek minősítette az ügyészség eddigi munkáját.

48. bjan
2015. ápr. 1. 19:40

Tisztelt Károsultak.

Mivel én is érintett vagyok ezét nagyon sokat foglalkozom a kérdéssel.

Én megnézem és az én általam aláirt szerződésen sehol nem szerepel,hogy a Questor zrt -akivel én szerződésbe állok-

egy Kft által kibocsátott kötvényt ad el nekem.

Én ugy gondolom ,hogy a leírtak amit aláírtam nem tájékoztatak erről.

Egyetlen olyan általam aláírt szerződésben sem szerpel ez.

Amit talátam tájékoztatót ott az szerepel, hogy a BEVA a questor egyes részeire vonatkozik,de hogy melyikre az nem.

Ha tévedek akkor bocs.

47. fincsi5 (válaszként erre: 46. - Pipi57)
2015. márc. 31. 16:46

baccus. :(

Hát, ki kell, köhögjék!

46. Pipi57 (válaszként erre: 45. - Fincsi5)
2015. márc. 31. 16:34
Amugy nekem is volt ott egy kis megtakarításom,de reménykedem, hogy megkapjuk.
45. fincsi5 (válaszként erre: 44. - Pipi57)
2015. márc. 31. 16:31

Ez egy őrület! Eddig 3 ismerősöm "ragadt bent", nem kevéssel. De ha nem ismernék senkit, akkor is elkeserítene!:(

Az a nyugdíjpéztári ügy: senkit nem ismerek, vagy legalábbis nem tudok róla, akkor is felháborított. Már csak ilyen hülye vagyok.

44. Pipi57 (válaszként erre: 43. - Fincsi5)
2015. márc. 31. 16:23

Engem is érdekel,hogy mi lesz ebből?

Már országos szinten is!

43. fincsi5 (válaszként erre: 42. - Zebracsikó)
2015. márc. 31. 15:55
Engem érdekel, nem is tudom mi lenne, ha még érintene is! Rettenetesen kétségbe esek, mikor ilyenekről hallok.:(((
2015. márc. 31. 15:13

[link]


hátha érdekel valakit

41. 4975ebdc2f (válaszként erre: 40. - Liza64)
2015. márc. 24. 07:29
Szia , már vagy 10 éve nem vagyunk ügyfelek.Nekünk egy pénzügyi tanácsadó szólt hogy baj esetén , nem egyértelmű hogy pénzünknél leszünk.Hát ennyi idő után is köszönöm neki.
40. Liza64
2015. márc. 17. 08:48

Kb. 15 éve vagyok a Questornál. Nem túl nagy összeg, amivel bukunk, de mégis minden megtakarításunk. Még mindig abban bízom - naívan? - hogy az állam érintettsége miatt nem merik megtenni velünk, hogy a BEVA mértékéig (20.000 euróig) sem fizetnek ki.

A magas hozamról pedig annyit, hogy véleményem szerint az állampapírok ígért hozama a vérlázító, nem az, amit itt kínáltak nekünk. A 6,5%-nál sokkal többet tudnak pl. a jól gazdálkodó nyugdíjpénztárak is. Szóval nem a "magas" hozam miatt mentek oda az emberek - legalábbis én nem - hanem azért, mert az állam, a pénzügyi ellenőrző szervek, maga a kormány! is üzletelt velük és soha, senki nem mondott róluk egyetlen rossz szót sem.

39. 12d083b51b (válaszként erre: 38. - Dalmica)
2015. márc. 17. 08:34

Személy szerint nem vagyok érintett az ügyben. Szerencsére, vagy nem???

Minden esetre engem (is) végtelenül felháborít ami történt. Emberek talán egész eddigi életükben, több évig, több évtizedig rakosgatták össze a megtakarításukat, és mások egy laza tollvonással besöprik maguknak...

Hallom, hogy egy házaspár már éppen ki akarta venni a pénzüket, mert végre eljutottak odáig, hogy megvehetik saját kis házukat... most szerződés-bontást kellett csinálniuk, és persze még az eladó is kekeckedik velük, hogy már volt egy aláírt adás-vételi... ki tudja, hány és hány ilyen és ehhez hasonló eset...

2015. márc. 16. 20:54
Jó lehet, hogy durván fogalmaztam, elnézést érte. Valóban vannak, akik tényleg a belüket is kidolgozzák a semmiért, meg vannak a másik "ruppótlanok", akik meg semmit nem is tesznek azért, hogy jobb legyen. Inkább elkocsmázza stb. Mindenesetre én csak magunkról tudok beszélni meg az ismerősökről, akikről tudom, hogy mit güriztek ezért a pénzért, most meg a kisgyerekemtől kell a kis csokit is megvonni. Egyébként a kockázatról annyit, hogy a BEVA által biztosítva voltunk, ami most teljesen semmis. Adnak ők erre mindenféle légből kapott, elfogadhatatlan magyarázatot, hogy miért is nem kártalanít a BEVA. Egyébként én is azok táborát gyarapítom, akik ott segítenek ahol tudnak. Mindenesetre köszönet az együttérzőknek! <3
2015. márc. 15. 22:48
Ne bántsuk egymást, ezt használják ki és játszák ki ellenünk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook