Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Quechua Escape 22 XS és 22 LX táskák fórum

Quechua Escape 22 XS és 22 LX táskák (beszélgetős fórum)

2015. aug. 26. 19:38

Esetleg nézd meg ezt


[link]

7. Sleek (válaszként erre: 6. - B90da28353)
2015. aug. 26. 19:37

Szia sajnos nem tudom miért lett ilyen hülye vállpántja ezeknek a táskáknak. Amikor eddig olyan jók voltak.

Mennyit szánnál a táskára ?

2015. aug. 26. 15:18
Tegnap elnéztem a Decathlonba, hogy lássam közelről is a táskákat, vagyis hát Csömörön csak az egyik volt, a 22 XS. Olyan vékony az anyaguk, valóban bírják a strapát? :o Nem igazán jött be így megnézve, így nem vettem meg, valóban fura a pánt kialakítása is, illetve tetszett rajta a derékpánt, de azt sem éreztem a legjobbnak.. Most kicsit tanácstalan vagyok, hogy milyen táskát vegyek. Alapvetőe napi hordásra kéne, de ha megyek túrázni arra is.
5. Sleek (válaszként erre: 4. - Leoborta)
2015. aug. 25. 16:41
Akkor nem csak én jártam így ezzel a táskával. Pedig én 173/78 vagyok
2015. aug. 25. 08:05
Úgy tűnik, túl messze van a 2 pánt egymástól felül. Nekem keskeny a vállam, rólam az ilyen lecsúszik. Lidlben szoktam hátizsákokat venni, azok ugyan kisebbek, de meg vagyok elégedve velük.
2015. aug. 24. 21:36
Én hétvégén vettem egyet igaz az 22cl .De a pánt meg a szabűs ugyan az mint amit linkeltél Nem ajánlom . Egy 65 km s túrát toltam végig vele amiben volt kerékpár és gyalog túra is Több hátitáskám van ami decathlonos de ezt egyszerűen nem tudom úgy beállítani ,hogy ne csússzon le a vállamról. Valamint vág is .Próbáltam tele pakolva is meg úgy is ,hogy csak félig van pakolva. Ilyen "kényelmetlen" decathlonos hátizsákom nem volt még. Pedig mint írtam van több is itthon.Nagy csalódás nekem ez a táska.
2015. aug. 24. 20:35
Nekünk gurulós utazótáskáink vannak, azok nagyon jók.
2015. aug. 24. 19:24
Quechua Escape 22 XS és 22 LX táskákkal van valakinek tapaztalata? Tartósak? Vagy úgy általában a Quechua táskák megérik a pénzüket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook