Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Qlaira abbahagyása fórum

Qlaira abbahagyása (beszélgetős fórum)


3. Kamillka (válaszként erre: 1. - B.Bogica)
2013. nov. 30. 11:31
Szedtem két évig. Az alatt sem volt bajom és utána sem. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam és pontosan 28 napra jött meg az elhagyása után már először is.
2013. nov. 29. 23:40

Én 3 hónapig szedtem,ezt a márkát.

Jelzem,sem előtte sem utána nem próbáltam mást.

Lehet más is ilyen hatással lett volna rám.

3 hónapig minden nap vereztem ,csak kicsit,de akkor is.

Dokim mondta 3.ciklus végére beáll minden,persze nem így lett. Liliom szinte 0 volt,és abbahagyas után is vagy 3 hónapig. Hajam hullott, a kezem szorosodott .

Utána miután abbahagytam 1-2 hétig pecsetelo jellegű vérzés. 2-3 hónap menzesz kimaradás.

Én rövid ideig szedtem, nem okozott gondot az abbahagyasa .

2013. nov. 29. 22:22
Sziasztok! Több,mint 3 éve szedek Qlaira fogamzást gátlót. Hízni nem híztam, a ciklusom hamar beállt, örömmel vettem a vérmennyiség csökkenését viszont libidó csökkenést tapasztaltam és gyakran fájdalommal jár az együttlét a párommal. Olvastam, hogy ezeket gyakran okozhatja fogamzásgátló. Ezenkívül egy ideje nagyon hullik a hajam és szerintem ez is a gyógyszer mellékhatása. Erősen gondolkodom az abbahagyásáról. Volt aki hosszabb idő után hagyta abba a szedését? Milyen mellékhatásokat észlelt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook