PVG kapszula (beszélgetős fórum)


6. Icus
2013. szept. 12. 13:00
Valaki mostanában szedte? Vércukorszint csökkentő tulajdonságával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének.
2010. márc. 2. 17:21
Sziasztok! Nekem sok jó tapasztalatom van a PVG-vel kapcsolatban! Én Teszveszről rendeltem szaka1977 felhasználó nevű illetőtől!De ha jól láttam fent van Vaterán is szaka77 név alatt! 3700Ft a 100db plusz a posta volt ami akkor 365ft volt de most mivel megemelkedtek a postai díjak így 390Ft ha jól tudom! Édesapámnak volt egy csúnya balesete amiben a tüdeje sérült nagyon sokat szenvedett vele,mert fájt neki és sokszor nehezen vette a levegőt!Ő neki rendeltem meg és szerencsére nagyon hamar észlelhető volt a hatás!Már a 2.-ik héten mondta könnyebben veszi a levegőt!Három vagy négy dobozzal rendeltem meg neki és lekopogjam azóta nincs problémája! Nagynénémnek sajnos magas volt a cukorszintje volt,hogy 12-is volt neki nem nagyon segített neki semmi aztán kipróbálta Ő is és bizony meglepő volt,hogy beállt neki 7-8ra! Ennél az illetőnél megtalálható nagyon sok termék és Magyar termékeket forgalmaz nagyon jó áron és nagyon segítőkész és gyors! Én megrendeltem elutaltam a pénzt 3nap múlva meg is kaptam az árut!Szóval Én ajánlom bátran mindenkinek!Nagyon jó készítmény a PVG és a többi termék is amit árul! Sok termékét próbáltuk az Ezüst kolloidot,Vitaminokat,Lucerna Kapszulát,Cékla Kapszulát és valóban nagyon hatásosak!Üdv Mindenkinek!
2010. febr. 28. 18:38
Mennyibe kerül ez a kapszula?
2010. febr. 28. 18:32
Szerintem érdemes kipróbálni nem vészes az ára, én immunerősítésre szedtem....sok mindenre jó!
2010. jan. 21. 19:24

Ismerősömnek bevált a magas vérnyomásra. Sokan dicsérték a kávé+pvg változatát. Ismerősömnél 2 hét után már javulás mutatkozott. Ki kell próbálni. Negatív véleményt még nem hallottam, de én nem próbáltam.

Üdv. N.

2010. jan. 4. 13:38

Ismeri,használja valaki közületek a Pecsétviaszgomba kapszulát?Vércukorszint csökkentőre kerestem rá.aztán ezt dobta a gép:)!Annyi jót ír róla,hogy szinte már gyanús!Amennyiben van tapasztalat,szívesen fogadnám!

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook