Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Püspökladányban, Berettyóújfaluban vagy Debrecenben keresnék jó diabetológust, ajánlanátok? fórum

Püspökladányban, Berettyóújfaluban vagy Debrecenben keresnék jó diabetológust, ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 15. 18:18
Valicskó dokinéni is tud dietetikushoz küldeni,de az is fizetős. :(
11. Zebra25 (válaszként erre: 9. - Tücsök48)
2012. nov. 15. 15:53

igen, igen

köszi

10. Zebra25 (válaszként erre: 7. - Tücsök48)
2012. nov. 15. 15:52
Lehe felhívom Őket, hátha telefonba tudnak mondani magánrendelős számot vagy valamit.
2012. nov. 15. 15:52
Ő szakorvos nem diabetikus, szüleim feküdtek az osztályán, határozott, jó orvos.
2012. nov. 15. 15:51

Csak jó lenne egy rendes diétát összeállítani:(

Én nem értem, hogy miért nem akar segíteni Neki. az a helyzet, hogy elbagatelizálják a dolgot. Nem is tudja, hogy mekkora gond ez:(

Most meg kapkodnak és ahelyett, hogy a diétában segítenének Neki csak koponya ctre küldik. Közbe most kiderült, hogy a cukor a szemére meg a veséjére ment de még ennek ellenére sem küldte el senki se egy dietetikushoz vagy endokrinológushoz.

Igen, a valicskó doktornőt néztem, csak gondoltam, hogy hátha van közelebb.

2012. nov. 15. 15:49
Ez nem magánrendelés, de ha magánba mész biztos meg lehet beszélni vele és a Bel. osztályon fogad.
2012. nov. 15. 15:47
Debrecenben Valicskó Viktória az endodoki.Diabetikushoz nem küldeném,te többet tudsz neki mesélni a diétáról,mit ők,sajnos...
2012. nov. 15. 15:41

okés

meg van

köszi

2012. nov. 15. 15:40

ez magánrendelés ugye?

nem tudnál telefonszámot kérni?

nem találok a neten elérhetőséget:(

2012. nov. 15. 15:34

Berettyóujfaluban Kórház Dr Lugosi Anna pénteken rendel 10-12-ig /előjegyzést kell kérni/

Szomszédasszonyom inzulinos cukros a férje is, hozzá járnak, meg vannak elégedve vele.

2012. nov. 15. 15:17

sziasztok

anyukámnak keresek jó diabetológus, endokrinológus orvost H-B megyében. így ebben a sorrendben.

Már régóta cukorbeteg és a háziorvosa írja fel Neki a gyógyszert és nem hajlandó beutalni Őt sehova, hogy normálisan megvizsgálják.

Mivel Én messze lakom így nem ismerek arra fele egy orvost sem.

2012. nov. 15. 15:15
Püspökladányban, Berettyóújfaluban vagy Debrecenben keresen jó diabetológust.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook