Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
21. sztaren (válaszként erre: 20. - Thegirlwithpearlearrings)
2012. júl. 29. 14:11

Szia! Akkor Te nagyon jó áron vetted. Most 1 dobozt adnak 7900.-ft-ért. Amúgy 1 doboz 1 hónapig elég, ugye? Mert 60 szem van benne, és napi 2-t kell szedni? Én is azon az oldalon néztem, amit írtál.

Észre vettél már valamit? Vagy 5 nap még nagyon kevés?

Megyek is és megrendelem én is. :)

20. thegirlwithpearlearrings (válaszként erre: 19. - Sztaren)
2012. júl. 29. 12:11

Én is ettől féltem amúgy, nekem a kettő volt 12800,- ingyenes kiszállítással. Biztonság kedvéért utánvétellel kértem, de megjött rendben, tényleg egy rossz szavam nem lehet, gyors is volt, és tényleg diszkréten, biztonságosan be van csomagolva.

Én amúgy innen rendeltem: [link]

(5 napja szedem)

19. sztaren (válaszként erre: 18. - Zozobogi)
2012. júl. 29. 09:35
Szia! Én azt szeretném kérdezni, hogy Te honnan rendelted meg? Én ahol tegnap néztem, ott most 7900.-Ft, ingyenes a kiszállítás. Félek nehogy valami átverés legyen, hogy megrendelem, de nem kapom meg.
2012. júl. 28. 18:17
Sziasztok. Énis megrendeltem A pushup2 TBL-T, ÉS MÁR a 3-ik nap szedem, én azt vettem észre, (napi 2 tbl-t veszek be)hogy feszül kicsit a mellem, és olyan mint amikor terhes vagy és olyan mintha bedurranának, mintha szoptatni kellene, olyan bizsergető érzsés. kérlek titeket, hogy irjátok meg ha valaki régebb ota szedi, és mi a véleménye, ill ha már nem szedem a mellem vissza esik kis méretre??
17. thegirlwithpearlearrings (válaszként erre: 16. - Rencsi!)
2012. júl. 27. 15:01
Valaki más nem tudna megkérdezni egy orvost?
16. Rencsi! (válaszként erre: 14. - Rencsi!)
2012. júl. 27. 14:29
Én el is szeretnék menni a nögyógyászhoz ,de kb.1hónap mikorra kapok idöpontot. Sajna
15. thegirlwithpearlearrings (válaszként erre: 14. - Rencsi!)
2012. júl. 27. 14:24
Én is ettől félek. Nem tudnád megkérdezni a nőgyógyászod? Én megkérdezném az enyémet, de pont szabadságra ment :/
2012. júl. 27. 13:40
Sziasztok.Én hülye is vettem 1-et.Még ma kezdtem el szedni,de nagyon kiváncsi leszek rá.Mert ha nem jön be egy csomó pénzt kidobtam.Ja arról nem is beszélve hogy fogamzásgátlót szedek és félek tölle hogy nehogy a mellek mellé 1 gyerek is becsússzon.
2012. júl. 27. 12:09

Sziasztok !

Engem is érdekelne ez a termék,de egy kicsit tartok tőle.

Mi van akkor ha már abba hagyod a tabletta szedését,ugyanúgy vissza esik a mellméret?

Mert hosszútávon nem hiszem hogy jót tenne a tabletta.

Meg nem bíztos ,hogy mindig lesz rá pénze az embernek.

2012. júl. 26. 20:13

Szia! Az tényleg elég hamar meg érkezett .

Persze ez nyilván való hogy utána kell olvasni és mindenki saját maga dönti el hogy megrendeli vagy sem .

Köszi a választ :)

2012. júl. 26. 15:10

Jajj,de ügyes vagy! :)

Esetleg lenne kedved összefoglalni,hogy miket olvastál? :) Én megnézek minden egyes összetevőt,mielőtt megveszek valamit,utána nézek,olvasgatok stb.Ha ezek után érdemesnek tartom megvenni,akkor megveszem.

2012. júl. 26. 15:08
*hogy hol laksz
2012. júl. 26. 15:06

Szia!

Én pénteken rendeltem meg, vasárnap felhívtak, hogy egyeztessék a címet, kedden küldtek egy sms-t, hogy feladták, és tegnap azaz szerdán megérkezett. Nem tudom, hogy laksz, és speciel somogy megye déli részén, szóval nem vagyunk a központban, de így is mondhatom, hogy gyorsan ideért.

2012. júl. 26. 12:56
Szia látom te meg rendelted arra lennék kíváncsi hogy neked hány munkanapon belül érkezett meg Én ma rendeltem meg nem tudom jó vagy rossz döntés volt e de kíváncsi vagyok rá :)Köszi a választ előre is !
7. pannavirág (válaszként erre: 5. - Kisdinnye1988--)
2012. júl. 26. 09:33

sziasztok! érdekelne engem is, hogy milyen tapasztalataitok vannak, ha már látszik/vagy pont hogy nagyon nem látszik eredmény, írjátok meg!


nekem az a bajom, hogy sok sporttal fogytam kb. 10 kilót, és ahogy ez lenni szokott, a mellem is laposodott tőle elég sokat. jó lenne úgy vékonynak maradni, hogy a cicik azért formásak :)

6. thegirlwithpearlearrings (válaszként erre: 4. - Timycat)
2012. júl. 26. 09:26

Igen ezt én is láttam, de elvileg ez nem ugyan az a tabletta.

Viszont megnéztem ennek a cuccnak minden egyes összetevőjét - azaz rágugliztam ezekre a növényekre, és tényleg olyanok jöttek ki, hogy külön külön is van a mellben kifejtett hatásuk.

Ez a 8-PN nem volt feltüntetve, remélem nincs is bent.

2012. júl. 26. 00:37
Én ma találtam rá erre a push up os weboldalra de az egész olyan gyanúsnak tűnik, bár ha a sztorik igazak, amiket ott olvastam akkor jó lehet. Akinek van tapasztalata az irjon tényleg, engem is érdekel!
2012. júl. 25. 23:42

Van egy 2010-es Eu Bizottsági rendelet (teljesen véletlenül bukkantam rá egy teljesen más ügy kapcsán) amely kimondja, hogy a tablettának az EFSA tudományos véleménye szerint semmilyen mellemelő, -feszesítő hatása nem igazolható, ezért ez a szöveg „Az Natural Push Up tabletta a 8-PN (8-Prenylnaringenin) segítségével imitálja a női mell feszesebbé válási folyamatát”, -így akarták EU-n belül forgalmazni- nem alkalmazható.


Ha ugyanerről a tablettáról van szó akkor nagy reményeket ne fűzz hozzá :(

2012. júl. 25. 23:30
Én is kiváncsi volnák rá hogy használja e valaki vagy csak kamu de ha nem az akkor jó :D
2012. júl. 25. 17:20

Pont ma hozta meg a postás. Este vacsihoz veszem be az elsőt.

Picit féltem, de ahogy olvasgattam a papírját, tényleg úgy tűnik hogy csupa természetes anyag van benne, úgyhogy gondolom ha nem is használ, akkor sem árt.

Gyorsan ideért, 12800 volt a 2 doboz kedvezményesen+postaköltség nélkül, tabletták illata jó, rendkívül igényesen, diszkréten és biztonságosan be volt csomagolva, úgyhogy eddig pozitív :D

Viszont picit tartok tőle, hogy a fogamzásgátlóval hogy hatnak majd egymásra. Valaki tud erről valamit?

Úgy döntöttem, ezentúl ha nem is naponta, de hetente mérem magam, ha gondolod, megírom az eredményeket :)

2012. júl. 24. 17:38
Valaki használta már?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook