Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? fórum

Push up 2 tabletta használt már valaki ilyet? Ér valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2012. aug. 23. 22:30

Sziasztok ! Nekem lassan el fogy a bogyóm de az a baj hogy csak 1-gyel rendeltem .

Én 3-hete szedem és látok már változás ha igy alakul én rendelek még de csak egyesével rendelkedtem am is folyamatosan 6 hónapig lehet szedni azt olvastam róla de nekem nem áll szándékomba addig sőt le is tesztelem majd hogy 2 hónap után nem fogom szedni és ha a változás el múlik akkor be fejezem mert felesleges addig .Olvastam a komit de én nem hagyom abba nekem hála istenek semmi bajom tőle de ha ne agy isten lenne tuti abba hagynám én is a szedését !!!

Próba szerencse alapon ment én a hírek (hallatára) az az olvasására sem hagytam abba de ídegesitett azért bevallom .Ja és tényleg kevés ember ír aki szedi de volt aki azt mondta majd ír na hátha ír majd még !! Én írok általába nézegetem az oldalt

2012. aug. 23. 21:43
Sziasztok!én szedttem egy hétig,és nekem szépen kerekedett tőle a cicim ,ami amúgy kicsi,csak teltebb lett ,örültem neki,de aztán el olvastam amiket ezen az oldalon hozzá szoltatok,és el bizonytalanodttam!A melleim "vissza álltak" és most újra el kellene kezdenem szedni a kapszulákat,(két dobozzal rendeltem 19800ft.-ért)nem tudom merjem e szedni,valaki írjon aki már végig csinált egy kúrát,félek a mellék vagy az utána következő hatástól!Köszönöm segítségeteket!!
109. Krse
2012. aug. 23. 15:33
Ha vérzést okoz, akkor ezek szerint biztos! hogy hormontartalmú, vagy ilyesmi...... !??
2012. aug. 21. 22:59

Sziasztok! Én is több mint 20 napja szedem nekem érzékenyek lettek eddig nem volt az ennyi a változás ! De hálistenek nekem semmi bajom töle !

csaszarimo hát az nagyon ne jó akkor !!

2012. aug. 21. 13:20

Sziasztok!

Az az igazság én is kétkedve olvastam erről a tablettáról, de ennek ellenére úgy döntöttem h kipróbálom. Lassan 20 napja szedem, de semmi változást nem tapasztalok a melleimen, azonban azt igen, hogy amióta szedem folyamatosan pecsételő vérzésem van.


Ha valakinek van bármilyen tapasztalata, szívesen venném. Köszi


Most

2012. aug. 16. 14:46
Sziasztok! Ha valaki szeretne többet tudni akkor csak lengyel oldalakon talál hasonló forumot,aprilisi dátumozással!
105. Lilly05 (válaszként erre: 95. - Lindi222)
2012. aug. 13. 13:46
Szia! Napi 2-3 kapszulát kell szedni. Ennél is úgy éri meg ha nagyobb csomagot rendelsz. Én is írtam nekik és ők írták le a mennyiséget. Napi egy a fenntartáshoz kell. Próbálok én is ugyanilyen összetételűt keresni csak olcsóbbat, mert nekem ez vált be, de mindben vagy van valami más, vagy nincs benne azza a hatóanyag ami ebben. nagyon nehéz dolog, de nem merek váltani, mert eddig ennél indult be nálam valami.
104. valaki49 (válaszként erre: 103. - Mandika88)
2012. aug. 13. 09:44
Szia! És milyen e-mail címre küldted? Megpróbálom de ha nekem se írnak akkor és küldik én sem veszem át.
103. mandika88 (válaszként erre: 102. - Valaki49)
2012. aug. 13. 09:18
Szia! En irtam nekik egy mailt amire nem valszoltak, h vissza mondom a rendelest, 1 hétre rá kiküldték és nem vettem àt igy vissza küldték.
2012. aug. 12. 02:59
Hogy lehet visszavonni a rendelést? Nagyon megbántam hogy megrendeltem.
2012. aug. 10. 14:46
Szerintem akkor contacthu@activefoodsupplements. com ide írj neki egy emailt és kérdez rá tuti hogy felveszik veled a kapcsolatot én is írtam nekik és engem fel is hívtak mert valamit félre érteték.
100. aPiciAdri (válaszként erre: 98. - Mandika88)
2012. aug. 10. 14:02
Reggel hívott a párom hpgy hoztak nekem egy csomagot amit ő átvett. nem értettem az egészet mert én nem rendeltem semmit.. csak sajnos ezt ő nem tudta.
2012. aug. 10. 13:38
Igen úgy
98. mandika88 (válaszként erre: 96. - APiciAdri)
2012. aug. 10. 12:54
És utánvéttel kifizetted??
2012. aug. 10. 12:48
Szia Nem rendelted még és postázták az nagyon gáz holnap megérkezik !! szerintem küldj nekik emailt
2012. aug. 10. 12:20
Sziasztok. én meg sem rendeltem a tablettákat de ma postáztak nekem egy dobozzal. nem tudja valaki ilyenkor mi a teendő?előre is köszönöm.
95. Lindi222 (válaszként erre: 93. - Lilly05)
2012. aug. 9. 20:57

szia Lilly05!


Elolvastam amit Te szedsz,és az oldalon azt írja 90 db van egy dobozban,és az ajánlott mennyiség napi 1 kapszula...egy másik oldalon napi 3-at ír...!végülis meddig elég egy doboz??mert amúgy ez nagyon drága...!köszi üdv:

2012. aug. 9. 19:53
Te akkor ezekszerint szeded?
93. Lilly05 (válaszként erre: 92. - Bajaric)
2012. aug. 9. 18:13

Szia! Az összetevői:görögszéna, édeskömény, gyermekláncfű, dong quai gyökér, kapormag, pázsitlevél kivonat, l-tyrozin.

Véleményem szerint minden eredménynek örülni kell. Ez nem ígér óriási méretet de 97 %-ban 1 kosárméret növekedést 3 hónap alatt. Szerintem ez reális. Lehet hogy valakinek 3-4 hét elég, de valakinek 4 hónap. Kitartás kell hozzá! ha valami kérdésed lenne, üzenj nyugodtan.

92. bajaric (válaszként erre: 90. - Lilly05)
2012. aug. 8. 23:05

Megtennéd még, hogy leírod az általad említett és szedett tabletta összetételét?

Előre is nagyon köszi!

91. bajaric (válaszként erre: 90. - Lilly05)
2012. aug. 8. 22:58

Köszönöm válaszod! Ez bíztatóan hangzik! ;-) Én is két gyerkőcön vagyok túl és nem szeretnék így (vagy még rosszabbul) megöregedni......

Kíváncsian várom a fejleményeket! Akkor 1 hónap múlva!

üdv!

90. Lilly05 (válaszként erre: 83. - Bajaric)
2012. aug. 8. 20:38
Szia! Én a breastfast kapszulát használom. Én azért hiszek ebben, mert egy teljes életmódprogramra épül. 6 hete szedem, nem mondom hogy baromira megnöttek azóta a melleim, de sokkal feszesebbek, teltebbek. Ha beírod a keresőbe a nevét kidobja a honlapot. De ez is olyan, hogy kinek mi válik be. Én három gyereket szültem és semmi nem használt. Ennél tapasztalom, hogy működik. De nem 1 hét nem két hét. Idő kell mindennek. Szerintem semmitől ne várjuk, hogy egyik napról a másikra megnő a cici! Én kitartok ez mellett, szerintem nekem beválik. Üzenhetek egy hónap múlva a fejleményekről! Puszi
2012. aug. 8. 20:00

Ditta01 ezt hogy érted itt nem szólt hozzá semmihez vagy ezt most én nagyon félre értelmezem? :)PL:Mert eddig ezen az oldalon én sem voltam fent csak mikor meg találtam azt az oldalt akkor keresgéltem és egyből ezt adta be ezért regisztem én is mivel másképpen nem lehet hozzá szólni !

Most itt annyi minden meg fordulhat az emberek fejében akik ezt olvassák hogy csak na !Meg amint észre vettük ott soha nem válaszolnak a kérdésekre sőt törlik is szerintem ők nem foglalkoznak ezzel itt :))) Na de nekem 8 :D

2012. aug. 8. 19:46
És még egy tipp, hogy kicsit ki tudd szűrni, kik a cég esetlegesen beépített emberekei: én meg szoktam nézni annak az adatlapját, aki nagyon pozitív választ ad egy termékkel kapcsolatban. Ha a téma elindítása után 1 nappal regisztrált...és semmilyen más témához nem szólt hozzá... ;)
87. a34558eb0d (válaszként erre: 73. - Koraline)
2012. aug. 8. 19:34

Sziasztok,

Menjetek rá erre a linkre, ott feldobja a szabályzatot, és azt,hogyan lehet elállni a vásárlástól: [link]

Azt írják, hogy kapcsolatfelvételre használjátok az oldalon lévő adatfelvételi lapot, de ilyen az oldalon nincs, viszont a gyártó honlapján van: [link]


És a weboldalon alul van egy e-mail cím is: office@activefoodsupplements.com.


Szerintem írjatok, ez az oldal megint egy kamu cucc lesz. Én kerestem angol nyelven írt véleményeket, topikokat, de nem találtam.

86. koraline (válaszként erre: 81. - Huncika21)
2012. aug. 8. 18:15

nem állítja senki h baja lenne vkinek is ettől, de benne van a pakliban h vkinek nem bírja a szervezete ezeket a növényeket (fitoösztrogént).


számomra nem is ezen van a hangsúly, hanem azon, h az igaz, hogy gyógynövények vannak benne, de ezektől csak feszülni fog a melled, esetleg "nagyobbnak" is fogod látni egy egészen picivel, de ez nem azért lesz, mert valóban megnőtt, hanem azért, mert magára a "szerre" így reagál a szövet. megduzzad kicsit, de ha abba hagyod a szedését, ugyanolyan lesz mint volt. ergo nem nő

de mindenki ahogy gondolja, ez nem vita fórum, csak mindenki leírja a gondolatát

aki pedig még nem 20 éves, és nő a melle, nem állítható h a kapszuláktól lenne...van akinek simán 20 éves korában nő meg

2012. aug. 8. 15:56

E-vitamin, Görögszéna-mag kivonat, Édeskaspor-mag kivonat, Kinai angyalgyökér kivonat, Benedekfü kivonat, Közönséges pittypang kivonat, Ascophyllum nodosum alga kiv. , Vizitorma kiv. , L-tirozin

+állagjavitó, kalcium-hidrogén-foszfát, sztearinsav, szilicium-dioxid ezek vannak benne a gyógyszerbe

2012. aug. 8. 14:31

Aki szedi már, megírná a pontos összetevőket?

Köszi!

83. bajaric (válaszként erre: 76. - Lilly05)
2012. aug. 8. 11:03

Lilly05! Melyik az a másik szer, amit Te használsz?

Az megbízhatóbb forrásból származik?

2012. aug. 8. 08:23
Nem egy hét múlva fog megmutatkozni,h lesz e tőle valami bajod vagy sem. K777 az aspirin bevizsgált termék amit kizárólag patikában lehet kapni. Ezt pedig mint tudjuk nem! Az oldal amit belinkeltem ott olvashato h a túlzott ösztrogén termeléstőlmi baj lehet. A pushup2 oldalon meg olvasni h a fitoösztrogén össtekapcsolodik az ösztrogénnel és úgy termelődik. Első jele mell feszülése..... És nem írnám tovább... Olvasd el szerintem.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook