Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pulzusszinkron fülzúgás fórum

Pulzusszinkron fülzúgás (tudásbázis kérdés)


2020. febr. 6. 19:30
Nekem is már mindent megnéztek. Szerintem nekem a nyakamtól lehet, de a nyaki gerinc CT is negatív lett. Már nem tudom hova forduljak, megbolondulok lassan.
2020. febr. 6. 18:38
Néztek vérnyomást nekem, pulzust, az rendben, de voltam pl nyaki UH vizsgálaton, meg amit a témában el lehet képzelni, minden rendben van. Stresszes se vagyok.
2020. febr. 6. 18:36

22 éves koromban jelentkezett először. Éjjel arra keltem hogy valami nagyon zúg a lakásban. Nagy nehezen rájöttem, hogy a fülem.

Borzasztó. Pokol.

Azóta is előjön 1-2 évente, nem tudom mi az oka, nem tudom kötni semmihez, de olyankor elmegyek a fülészetre, írnak fel egy doboz Betarevin nevű gyógyszert és attól pár nap alatt elmúlik.

Nekem morze jel szerű hangok, elég magas, és viszonylag hangos. Aludni nem tudok tőle, ez benne a legrosszabb. Nappal a zajok azért elnyomják, de pl a wc magányában hallom.

Rendszerint a bal fülem, de van, hogy mindkettő.

35 éves vagyok, ezt leszámítva teljesen egészséges.

2020. febr. 6. 18:04
Igen, a pulzust hallom a fülemben. Nekem olyan hangon, mint mikor egy kukta fő, sistereg de szívdobbanásra. Én is szedek béta blokkolót, de már régóta. De nem változtat, max ha lassabban ver, lassabban hallom.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - NataliaWeiss)
2020. febr. 6. 16:57
Az nem tudom mit jelent. Viszont kb 14 éve zúg cseng sípol a fülem, våltozó hangerővel.
2020. febr. 6. 16:18
Szia! Jó pár éve, nekem is magas pulzustól zúgott a fülem (vagy ez pulzus szinkris fülzúgás, mást jelent?). Minden szervi bajt kizártak,a stressztől volt állandóan magas a pulzusom. Az óta béta blokkolót szedek,amitől sokkal-sokkal jobb lett a helyzet.
2020. febr. 6. 15:58
Sziasztok! Van itt olyan aki fülzúgással küzd? Konkrétan pulzus szinkron fülzúgás. Nekem fél éve tart, minden vizsgálaton túl vagyok, de nincs megoldás :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook