Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Puha méh? fórum

Puha méh? (beszélgetős fórum)


2019. okt. 3. 13:22

Igen és nem csak én gondolom így hanem a környezetemben többen is említettek, hogy mire fel kellene szednem ? .

Elmegyek egy másik nődokihoz aki talán jobban konyít a dolgokhoz .

Mert szerintem nem méhkürt se petefészek gyulladásom nincsen .

Nem is váltom ki a gyogyszert amíg a másik nő doki rá nem bólint .

Igen érdekes ez az egész mostmar jolenne a végére járni

6. lapbarna (válaszként erre: 5. - Violetta)
2019. okt. 3. 13:12

Lehetséges, hogy a hormonjaiddal van gubanc. Ha gondolod, nézethetsz 3. és 21. napi hormonpanelt. Abból nagyjából kiderül, hogy mizu van veled hormon ügyileg. Ezt kiírhatja nőgyógyász is, vagy mehetsz magánban vérvételre is.

Az, hogy antibigyót írt fel annak ellenére, hogy a véreredményedben ezt semmi nem indokolta, eléggé gáz.

2019. okt. 3. 12:30

Semmi meg mindig semmi, megjött a mensesem azóta ,3nap késéssel ...2napig rozsaszines folyas vérzés 2napig tartott utánna pecsételtem, barnáztam . Összesen 8napig ...

Elmentem uh ra ahol a doktor annyit mondott nem lát terhességet . Voltam vervetelen , semmi gyulladás nincs a szervezetemben minden rendben van mindennel kb ..... annyit mondott hogy lehet petefészek heveny gyulladasom van .... de viszont a vérben nem látni , irt fel antibiotikumot .kedeztem tőle hogy akkor a mensesem most miért volt ilyen kb semmien? Választ nem adott ra .... úgy dontottem elmegyek egy másik nogyogyaszhoz is .... ugyanis véleményem szerint ha eddig is ez volt a baj akkor azt már korábban is észrevette volna .... láttam rajta nem igazán tudja mi van sőt , a diagnózist is úgy mondta hogy lehetséges ettől vannak a tünetek .....?!? 😪😥😥

4. Guruljka (válaszként erre: 3. - Violetta)
2019. szept. 22. 21:08
No, mi újság?
3. Violetta (válaszként erre: 2. - Lapbarna)
2019. szept. 19. 14:55

Nem ,annyit mondott mosolyogva ,hogy megtertanám e meg dohányzom e mert akkor szokjak le , ilyenek teljesen ara utalt mintha ő sejtené ...3 nap és megkell jönnie legeslegkesobb.

Kiváncsi leszek

2. lapbarna (válaszként erre: 1. - Violetta)
2019. szept. 19. 14:38
Nem küldött el hcg-re? Magánban is megnézetheted. Az a tuti.
2019. szept. 19. 14:30

Sziasztok .

Negatív tesztel és régóta fent álló terhes tünetekkel mentem nogyogyaszhoz aki azt mondta varjam meg a mensest és teszteljek újra jovoheten .

Puha a méhem és nagyon babára gyanakszik , (alhasi szurka,szédülés ,derék görcs )

Volt valakinek hasonló diagnózisa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook