Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Puffadás, gázképződés, hasmenés... fórum

Puffadás, gázképződés, hasmenés... (beszélgetős fórum)


1 2
15. zsizsmizs (válaszként erre: 11. - Tatilu)
2010. aug. 24. 14:46
Arra gondoltam hogy miután előjön a betegség nem lehet gyógyszer nélkül lenni, mert folyamatos a vérzés meg a hasmenés. A páromnál sajna a görcs is. Ő konkrétan sehova nem tudott menni, lefogyott 50 kg-ra... Nem egy leányálom, az biztos.
14. exilia (válaszként erre: 9. - Tatilu)
2010. aug. 24. 14:43
MIndenképp! Remélem mindenhol lehet kérni, mert én Szolnokra megyek majd és az elég gány kórház...
13. exilia (válaszként erre: 8. - Zsizsmizs)
2010. aug. 24. 14:41
Nekem a hasmenés nem állandó, csak 2-3 hetente egyszer,néha sűrűbben, minden rendszer nélkül. Eddig el tudtam viselni. De hétfőn megyek.
12. tatilu
2010. aug. 24. 14:41
Nekem nem volt semmi tünetem,egyszer csak véres székletem lett ami nem múlott el.Különben semmi fájdalmam,görcs stb. nem volt
11. tatilu (válaszként erre: 8. - Zsizsmizs)
2010. aug. 24. 14:39
Lehet vele együtt élni,nekem már 4 éve kivették az egész vastagbelem.
10. exilia (válaszként erre: 6. - Tatilu)
2010. aug. 24. 14:38
Arról azt hallottam, h tünete a véres széklet és a jobb oldali hasi fájdalom.(ilyen hál istennek nekem nincs) Vagy nem jól tudom?
2010. aug. 24. 14:38
Ha tükrözésre kerül a sor,mindenképp olyan helyre menj,ahol elbódítanak.
8. zsizsmizs (válaszként erre: 6. - Tatilu)
2010. aug. 24. 14:37
Nem tudom hogy te hogy voltál vele, de ezzel szerintem nem lehet hosszú távon együtt élni. Nekem a párom szenved benne, de 2 héttel a tünetek jelentkezése után kórházba került.
7. exilia (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2010. aug. 24. 14:35
Köszi! Tudom,csak a legroszabbra is fel akarok készülni, jobb félni, mint megijedni alapon. Pl. már azt is bebeszéltem magamnak, h tuti béltükrözés meg ilyenek, így max pozitív csalódás érhet, h mégsem. :D
6. tatilu (válaszként erre: 1. - Exilia)
2010. aug. 24. 14:33

[link]

Lehet gyulladásos bélbetegség,nekem 6 éve jött elő,az egész vastagbelem fekélyes volt:

5. eperlevél (válaszként erre: 1. - Exilia)
2010. aug. 24. 14:33
lisztérzékenység
4. zsizsmizs (válaszként erre: 1. - Exilia)
2010. aug. 24. 14:31
Iritábilis bél szindróma? Van ismerősöm akinek ez van, ő is puffad, sok mindent nem tud megenni, sokszor van hasmenése is, meg sokat görcsöl a hasa (gondolom a puffadás miatt).
2010. aug. 24. 14:30

Apukám chron-beteg, ő is vagy két év akkudt hasmenés után ment orvoshoz, egész addig nem foglalkozott vele. Nekem csak a puffadás van és az aranyér, amitől szenvedek. De betudom/betudtam annak, hogy rendszertelenül étkezek, nálam alapjáraton a székrekedés a probléma. Kicsit mondjuk odafigyelek a kajára, és remélem javul.

HIába próbálsz most diagnózist felállítani, úgyis megmondja az orvos. Remélem semmi komoly! JObbulást!

2010. aug. 24. 14:28
Lehet lisztérzékenység is.
2010. aug. 24. 14:26

Sziasztok! Már lassan két éve szenvedek ezektől a tünetektől, fokozatosan alakult ki, így igazából csak most tűnt fel, h nagyobb gond is lehet. Szóval hétfőn megyek orvoshoz. Addig is írjátok meg a tapasztalataitokat légyszi a különféle "bélbetegségekkel" kapcsolatban!

A néha-néha fellépő hasmenést mindig a stressznek tudtam be, sokszor evés után jött elő. Ezzel kezdődött, aztán jött a fáradékonyság, amire vitamint szedtem, amitől átmenetileg jobb lett. Volt, hogy durván hullott a hajam, szintén vitamin. Aztán egy csomó gumós, kinyomhatatlan ragya nőtt az államra. Igazából egy csomó jelzést kaptam a testemtől és nem figyeltem rá. Most ott tartok, h félek kimenni az utcára, mert mindig a legroszabbkor jön a hasmenés, látszólag minden ok nélkül. Egy dolog biztos, hogy nincs laktózintoleranciám. Mi lehet még szerintetek? Félek, h vmi súlyos, mert idáig halogattam. Légyszi ne piszkáljatok, h miért nem mentem orvoshoz előbb! Ez így alakult, csak így utólag állt össze a kép, h vmi nem stimmel. Kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook