Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pudingos vajkrémet csináltatok már? fórum

Pudingos vajkrémet csináltatok már? (tudásbázis kérdés)


17. theri
2011. jún. 4. 16:02
2011. jún. 4. 14:14

na elkészült a torta, de módosítottunk a terven... :D nem vacakoltunk a kakaóval... fehér maradt a díszítés, és megszórtuk színes tortadarával... :D


köszi mindenkinek a segítséget, a pudingos vajkrém jó lett :D a többi meg majd 4kor kiderül :D

2011. jún. 4. 12:58
ha robotgéppel kevered nem lesz csomós
14. theri (válaszként erre: 13. - 83ff5144bd)
2011. jún. 4. 12:09
Szűrőkanálon átszitálva add hozzá a kakaót, akkor nem lesz csomós.
13. 83ff5144bd (válaszként erre: 11. - Reload)
2011. jún. 4. 12:06
őőőőőőő... úggy csináltam, hogy lett egy nagy mennyiségű vajas krém... van 1 adag puding, már hűl... a vajaskrémnek csak kis részét keverem a pudinghoz... az alap krémje a tortának világos... és a maradék vajkrémet, ami a díszítésre marad, azt színezném kakaóval...abba azért nem akarok már pudingot tenni, hisz csak a tetejére dísz...
12. gardiedi (válaszként erre: 10. - 83ff5144bd)
2011. jún. 4. 12:02
Igen, kettészeded, abba kakaópor és csokis puding bele.
11. reload (válaszként erre: 10. - 83ff5144bd)
2011. jún. 4. 11:35

szerintem jobban jársz egy csokis pudinggal

El tudod keverni a kakaóport is, csak szerintem macerásabb :)

2011. jún. 4. 11:14

köszönöm a segítséget :)

lenne még 1 kérdésem.. úgy gondoltam, hogy világos és barna krémmel felváltva díszítem.. azaz az alapkrémet kettészedem, és a felét kakaóporral kikeverem... ez így jó? eltudom úgy keverni a kakaóport hogy ne legyen darabos, illetve kakaópöttyös a krém?

2011. jún. 4. 11:03

Én a cukor egy részét a pudinggal szoktam felfőzni, így nem kell annyit keverni a krémet, mert hamarabb feloldódik a cukor.

De nagyon finom, én már évek óta csak így csinálom.

2011. jún. 4. 11:02
25 deka margarint ír, én csak 12 deka körül szoktam, hogy ne legyen annyira tömény, mint a cukrászdai sütik.
2011. jún. 4. 11:01
Ha a puding tetejére folpackot teszel, amit egy kis olajos konyhapapírral lekentél, nem fog a puding bőrősödni, mire kihül, és így nem kell kavargatni. l
2011. jún. 4. 10:55

Az a lényeg, hogy a puding teljesen kihűljön, különben összefolyik ha a vajas cucchoz kevered :)

Egyébként ahogy theri leírta :)

(25dkg margarin kb 20dkg cukor)

2011. jún. 4. 10:54
Szia, vaj+porcukor jól kikever, kihűtött pudinggal összekeverni és ennyi az egész, ha csokipudingos, akkor a vajas krémbe még kakaóport is tegyél.
2011. jún. 4. 10:54
a pdingot kifőztem tejben a leírás szerint, vajat kikevertem puhára porcukorral, a pudingot sokszor megkeverve ki kell hűteni, majd összekeverni a vajkrémmel... nekem bejött. nem szabad a meleg pudingba keverni, mert akkor elolvad a margarin, valamit jól ki kell keverni a margarint, ami sokáig tart.
2011. jún. 4. 10:53

A vajat kikevered ízlés szerint porcukorral.

A pudingot 3 dl tejjel főzd meg. Ha kihűlt, a két krémet összekevered, kanalanként add hozzá a vajkrémhez a pudingot, hogy ne legyen csomós.

2011. jún. 4. 10:51
Kislányom szülinapi belemászós-pancsolós tortáját én csinálom otthon.. viszont a krémnél már meg vagyok lőve... először csak banános-vaníliapudingos tortát akartam, de aztán kitaláltam hogy vajkrémmel keverem a pudingot...díszíteni amúgyis azzal kell majd :) több sütisütős oldalt átböngésztem, de inkább csak összezavarodtam... mindenhol mást írnak :D
2011. jún. 4. 10:48
Pudingos vajkrémet csináltatok már? ha igen, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook