Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichopata EX fórum

Pszichopata EX (beszélgetős fórum)


28. Solar-Tochter (válaszként erre: 27. - Bojka1973)
2023. jan. 20. 20:30
" azt kellett mondanom le estem a lépcsőről" Miért kellett azt mondani? Legközelebb orvoshoz menni, látleletet csináltatni, feljelenteni. Mi az, hogy nem enged dolgozni? Dolgozni mindenkinek kell már a nyugdíj miatt is. Az életedet ne áldozd fel egy ilyen szarháziért.Menekülj. Keress akármilyen munkát, majd lesz jobb is később.
2023. jan. 20. 16:23

Sziasztok. 24 éve élek egy ilyen emberrel. Sok suervezethez, fordultam, még a redőrségnél is. Annyit mondtak ha fel jelentem mivel nincs hova mennem csak haza még rosszabb lesz. Borda törés, s azt kellett mondanom le estem a lépcsőről

24 éve tűrök de most el jutottam odáig, hogy nem akarok élni. 24 éve nem lehetet barátnőm, nem beszélgethettem senkivel még a szomszéddal sem Mindig ő beszél helyettem is. Nem nőnek de még embernek sem érzem magam. Nem enged dolgozni csak a ázban lehetek. Minden 3 nap mehetek boltba de 15- 20 percnél tovább nem lehetek mert hív telefonon, hol vagyok. Telefonom 6 éve van. Egy szervezet azt írta menjek ki külföldre. Itthon kapcsolatai révén bárhol megtalál. Nyelvet nem beszélek . Az álláshirdetésekben ne bízom. Félek. Normális kedves párnak tűnünk az emberek szemében. Kedves embernek ismerik. Rólak csak rosszakat mond. El űzte a testvéreim

20 éve nem tudom hol vannak. Félnek tőle. Ha valaki tud megkérném segítsen. Ötletet adni. Vagy elhagyni az országot egy segélyszervezettel. Aki nem ment át hasonló dolgokon kérem ne kritizáljon. Nincs honap hogy valami testrészem ne serüljön. Verbálisan lelkileg kész vagyok.

26. soyle74 (válaszként erre: 23. - Gizi2)
2021. jan. 31. 07:37

Szia.


Hát akkor az is egy pszichopata sajnos. Nem nagyon tudsz mit tenni, ha neki hisz mindenki, mint azt, hogy csak olyanokkal tartod a kapcsolatot ezután, akik neked hisznek. Én is sok olyan baráttól, havertól megváltam, akik nem nekem adtak igazat bizonyos helyzetekben, vagy bántották bármilyen módon is. Legyen inkább kevesebb barátod, de azok értsenek meg, és álljanak melletted ilyen helyzetekben is. Ne magyarázkodj másoknak, hagyd rájuk, higgyenek, amit akarnak, az a lényeg, hogy te tudod, hogy mi az igazság, mások véleménye még nem számít. Az jó ha letiltottad őt mindenhonnan, ha nincs semmilyen kontakt köztetek, akkor remélhetőleg előbb-utóbb leakad rólad.

25. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 07:27

Itt vagy még az oldalon kedves fórumindító? Hogyan alakult a dolog azóta?


Amúgy valóban borzalom, hogy milyen link alakok vannak, és hogy mennyi mindent megengednek maguknak. Az ilyeneket én trógernek hívom, ezek szóra sem érdemes "emberek". Az ilyenektől meg kell szabadulni végérvényesen, mert betegek, mérgezőek és kiszámíthatatlanok.

24. janszi (válaszként erre: 23. - Gizi2)
2021. jan. 30. 08:11

Az új kapcsolat kiszorítja a régit,okafogyottá válik a kapaszkodása a zaklatónak.

Fontold meg.

23. Gizi2
2021. jan. 30. 01:27

Sziasztok


Én 5 évig életem egy férfival aki jelenleg sem hagy békén.

Mindig mindenért engem hibáztat és okol. Ha letiltom mindenhonnan akkor zaklatja a családomat. Már nincsenek bar@taim sem mert mindenki neki hisz, én meg már belefáradtam a sok magyarázkodásba.

Tudnátok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek?

Köszönöm

2020. jún. 23. 05:30

Én 14 évig éltem bántalmazó házasságban, született 2 gyermekem is tőle. Idegroncs lettem mellette, pedig kevés erősebb, talpraesettebb nőt ismerek magamnál. Akkor ébredtem, mikor már a gyerekek is hazudtak neki, csak hogy nyugalomban éljünk. Állandó volt a lelki terror, a mások előtti megalázás, a ránk nem figyelés. Ugyanakkor bármit tettünk, mindig dühös lett ránk. Elköltöztünk, de nem tudtunk elég messze, ugyanabban a városban vagyunk.

Most rájött, hogy nem tud már erőszakkal lenyomni, nem hagyom magam, így a gyerekeket próbálja megtörni. Mindezt olyan mézesmázosan, hogy mindig úgy tűnik a kívülállóknak, mintha ő lenne az áldozat. Fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, mindezt a gyerekek előtt.

Nagyon nehéz, fogalmam sincs, mikor lesz vége, de életem legjobb döntése volt, hogy elhagytam. 10 évig nem láttak a barátaim mosolyogni. Már barátaim sem voltak. De végre alakulok. Már tudok örülni, merem használni a hangom, a gyerekek pedig megerősödtek, már nem hisznek a mesében.

Az ilyen kapcsolatból csak egy út van, kifelé.

Kedves Fórumnyitó! A legjobb, ami történt veled, hogy elhagyott. Engem rohammentő vitt az ideg osztályra, napokon múlt, hogy nem a zártosztályra, olyan lelkiállapotban voltam. Örülj neki, hogy nem kell idáig jutnod. Lásd meg az Embert magadban, és akkor minden rendben lesz.

21. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 18. 19:17

Fél éve kezdődött. Fél év az életedből. Nem 10-15-20-30. Ennek örülj. Ébredj fel! Keress munkát, dolgozz és építsd fel megint magad. Nélküle.

Teló, email, face, semmi. Nem létezik. Erre koncentrálj és áll fel. Örülj, hogy nincs gyerek, nincs közös hitel és nem hülyített meg visszafordíthatatlanul. Elhagyott, ennél jobb nem történhetett veled.

Sok erőt és kitartást!

20. Dina2 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 18. 17:41

Én mondhatnám, hogy mostmár rendben vagyok lelkileg, szerencsére nem voltam belemélyedve érzelmileg a dologba.

Annyi maradt meg a sebekből, hogy mindenkire gyanakodva nézek, hogy biztos mind pszichopata...alakul egy új kapcsolatom, s itt is kutatom a jeleket, mert félek az újabb bukástól...

Kb 5 hónapot húztam ki vele, havi szintű hisztiző pukkadásokkal, s az azt követő 1 hetes lelki dumával, amikből megtudtam, hogy amúgy mindenért én vagyok a hibás...azért is mert hisztizni kényszerül....

Amikor azért verte ki a balhét, mert nem szóltam neki hogy elmentem otthonról-nem éltünk együtt és a saját otthonomból mentem valahova-akkor mondtam hogy na itt és netovább.

Na akkor kezdődött a mocskolódási hadjárat, majd a mártírság, majd mocskolódás stb amíg le tiltottam mindenhol.

Ez az egyetlen módszer megszabadulni tőlük:120%ban megszakítani minden kapcsolatot vele.

Neked kell a sarkadra állni és kijelenteni hogy veled nem viselkedhet így! Amíg érzi rajtad a gyengeséget, addig befolyásolni fog.

19. buspics (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 17. 21:13
A pszichopatáknak kaméleonszemélyiségük van.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Dina2)
2020. jún. 17. 15:28

Igen,csak az hiányzik,amit előadott,mert például ha a rosszra gondolok,azonnal érzem hogy gyűlölöm őt.

Talán mintha egyre kevesebbszer jutna eszembe a jó,csak félek,félek hogy holnap jön haza és mi lesz.

5 napja nem keresett,akkor ne könyveljem el magamba,hogy már nem is fog ??

Te hogy vagy ?

Mennyi ideig voltál ebben a a kapcsolatban?

Hogy tudtál kijönni belőle ?

17. Dina2
2020. jún. 17. 14:50

Adj magadnak időt, kérlek!!!

Ha napról napra, lassan is, de épülni fogsz, észre sem veszed és lassan visszanyered a régi önmagad!

Nem ő hiányzik neked, hanem a mézesmázas szavak, az illúzió amiben ringatott eleinte, az érzés, hogy tényleg azt hitted Királynő vagy.

Persze az is vagy! De ehhez nem kell egy ilyen pszichopata, mert magadban is az vagy! És sokkal jobbat érdemelsz egy ilyentől!!!

De arra számíthatsz, hogy igenis jelentkezni fog, és megpróbál többször visszaédesgetni mert ezek ebből élnek, hogy elszívják a másik energiáját, úgy érzik magukat többnek, ha másokon taposnak.

Hidd el tudom miről beszélsz...

Engem 3 hónapja üldöz, minden létező formában letiltottam már, akkor sorba szedte a gyerekeimet, barátaimat, és mindenkinek lemocskolt...még mindig nem tudtam megszabadulni tőle.

2020. jún. 16. 22:10
Szerintem már az is nagy előrelépés, hogy ezeket kiadod magadból, és felidézed a sok rosszat, így könnyebben gyógyul a lelked.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Buspics)
2020. jún. 16. 21:37

Egy álom kép,amelyet ő kreált

Sejtem már milyen az igazi énje,és talán ez fog segíteni rajtam.

Érdekes ,hogy amióta így viselkedik, még az arcát is másnak láttam.

Én eddig a belső miatt,amit eljátszott,egy teljesen más embert láttam.

Ha én olvastam volna ezt amit kiírtam,lehet el sem hinném.

És igen,már nagyon örülök,hogy elhagyott.

Újra kinyílik a világ nekem

2020. jún. 16. 21:23

Örülj neki, hogy elhagyott. Az ilyeneknek pszichiátrián lenne a helyük.


Gondolj arra, hogy nem ismered az igazi énjét. Olyannak mutatta magát, amilyennek látni akartad, de ő valójában nem ilyen. Akkor ki hiányzik?

2020. jún. 16. 19:12
Vedd úgy hogy szerencséd volt,amiért megszabadultál tőle.Nem érdemes ilyen kapcsolatba bele menni.Ha úgy érzed keress fel egy szakembert,nem lehet könnyű feldolgozni a történteket.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Be95e6ff22)
2020. jún. 16. 18:51

Uram isten, dejó,hogy idáig nem jutottunk el

Borzalmas milyen emberek vannak

Hihetetlen

Mi egy városban lakunk, ő most nyaralni van a lányával valahol,azt hiszem pénteken jön haza,előre félek hogy valahol találkozom vele vagy összefutunk.

Esküszöm mindenhol tiltottam,mindent töröltem vele kapcsolatban, ő viszont nem,de még arra sem méltatom, hogy azért írjak neki hogy ezeket törölje.

Beteg ember ,és engem is beteggè tett.

Nekem sem volt pénzem,mert ugye nem volt munkám,itt hagyott a kakiba,a barátaim segítenek most,a családom is próbálkozik.

Egy hétig nem ettem,rengeteget fogytam.

Már hallok egy két pletykát magamról a városba,de az emberek állandóan írnak hogy ne féljek,nem hiszik el,ismerik őt,és támogatnak.

Jól esik nagyon,nagyon szeretnék ezen hamar túl lenni

Az ismerősöd utána már nem zaklatta a csaj ??

11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 18:48

Én nem haragszom, csak próbálok rávilágítani, hogy max a gyűlöletedet érdemli meg.

Az hogy szenvedsz, csak élvezi.

Tudja, hidd el!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 8d00a82c06)
2020. jún. 16. 18:47

Hidd el, gyűlölni akarom, undorító amit művelt velem,tisztában vagyok miket csinált,de egyszerűen most még azt érzem hogy fáj.

Mert nem tudom felfogni hogy ilyen történt velem

Ne haragudj, tényleg most minden apró dolog fáj

2020. jún. 16. 18:45

A munka...dolgoztam egy helyen,volt éjszakás műszak, nem tetszett neki mert éjjel nem alhatott velem kb ötször egy hónapban,a másik munkahely nem volt jó,mert néha hétvégén este későn értem haza,étterem volt,és ő direkt elment bulizni, nehogy már ő otthon várjon rám,mert én DOLGOZOM

A munkatársam,egy fiatal fiú ,felé annyi idős mint én,nem ülhettem be az autójába,gyalog kellett éjfélkor haza sètálni,mert neki nem tetszett hogy fiú visz haza

Borzasztó,ahogy itt gondolkodom rengeteg dolog eszembe jut

8. be95e6ff22 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 18:44

Értem, hogy nagyon fáj, és nyomorult érzés, de azon legyél, hogy ne fájjon még jobban!

Beszélj, öntsd ki a lelked olyan családtagodnak, barátodnak, akiben bízol, és aki fizikailag is melletted van, hogy támogasson, lelket öntsön beléd. Sírj, átkozódj, csak vele ne lépj semmilyen módon kapcsolatba. FB-on is töröld vele a kapcsolatot.

Egy beteg ember..

Az egyik családtagomnak volt egy olyan kapcsolata, ahol folyamatosan megalázták, a családja ellen akarták fordítani, folyamatos érzelmi kizsigerelésben élt, lefogyott, elment a pénze...Számtalanszor öntöttem bele lelket telefonon. Attól féltem, megöli a másik, komolyan, attól tartottam egyik éjjel az arcába nyomja a párnát. Titokban kellett elköltözni neki, a párja reggel elment dolgozni, egy barát meg átjött és segített neki elcuccolni albérletbe. Évekbe telt, mire kiheverte ezt a kapcsolalatot. (És, ő a férfi...és nem is a nyámnyilább fajtából. A csaj meg egy igazi pszichopata fúria volt.)

7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 18:41
Most hogy tisztán látsz gyűlölnöd kellene, nem keseregni egy névnapi köszöntés miatt.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2020. jún. 16. 18:39

Mindent elvett tőlem,a nőiessègem,az életem,az álmaim.

Mindent

Nem dolgoztam,tőle függtem,neki mindig mindent meg kellett venni,nekem tényleg a legolcsóbb dolgokat csak

Cukros vagyok, speciális ételeket eszek,arra sosem volt pénz,csak neki csokira mert ő keményen dolgozik és szüksége van rá

Nem értem hogy nem vettem akkor észre

Annyira buta voltam!

Hidd el,nem fog keresni.

Rájött,hogy nálam már hiába tesz bármit,nem tud irányítani.

Nagyon erőltette a barátságot,ahogy olvasom ez is ilyen pszicho tünet

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Be95e6ff22)
2020. jún. 16. 18:36

Már megtette.. amint észre vette hogy mindenre rájöttem,úgy viselkedik velem mint egy utolsó szemét emberrel

Direkt megaláz,direkt bunkó,direkt nem keres,volt a nèvnapom múlt héten ,mindenkinek olyankor mézes mázas dolgokat tesz ki ezer millió szívvel képpel bármivel,nekem oda írta hogy boldog névnapot és ennyi.

Direkt ,mert tudja hogy ezt gyűlölöm,és mindent csak olyat tesz ami nekem rosszul esik.

Nagyon fáj,az is hogy hittem neki,de az is hogy ezt pont velem tette meg.

Félek tőle,azóta én nem keresem,nagyon akarta hogy maradjunk barátok,én megmondtam hogy nem,akkor megsértődött és én azóta nem is keresem.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 18:25

Arra gondolj amit elvett tőled!

Mindig a rosszra gondolj arra hogy mit éreztél és felejtsd el!

Ne akarj visszamenni hozzá ha holnap mézédesen felhív!

3. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 16. 18:21

Felejtsd el nagyon gyorsan,a telefonszámát is töröld ki.

Tökéletesen jellemeztél egy pszichopatát. "Azt mondta amit hallani akartam"..."nem engedett dolgozni"...

Van egy ismerősöm, aki feleségül is ment egy ilyen fickóhoz. Az lett a vége, hogy a fickó bezárta a lakásba, fogva tartotta, a rendőrség szabadította ki. Arra játszik, hogy függjél tőle, aztán földbe döngöl. Menekülj, amíg nem késő.

2020. jún. 16. 17:45

Bocsánat,néha nem azt írta amit szerettem volna.

Ha valahol E/1-ben irok,az természetesen rá vonatkozik,elnézett

2020. jún. 16. 17:44

A történet nem egyszerű...egy fél éve igazán boldogan induló kapcsolatom van,volt,ami mesébe illő volt,azt mondta amit hallani akartam,azt tettem amire vágytam,azt éreztette velem, hogy én vagyok a királynők királynője,majd azt vettem észre 2-3 hónap után,hogy igazából mindenre és mindenkire féltékeny,mások előtt verte magát hogy én egy sráccal miért beszéltem másfél méter távolságban,miért köszöntem kedvesen valakinek,nem mehetek az utca azon oldalán ahol egy exem boltja van stb stb stb...lelkileg és testileg is visszafejlődtem,ne mondja nekem senki,hogy hülye voltam,tudom,mi történt,de akkor semmi nem tűnt fel.

Aztán egy nap annyira összevesztünk,hogy elhagyott.

Megmondtam neki hogy ebben a kapcsolatban neki lett jobb,nem engedett dolgozni,magamra semmi pénz nem jutott,neki 30 ezer forintos munkád cipő,nekem 2 ezer forintos kínais...és mikor megmondtam neki, hogy együtt döntöttünk úgy hogy nem dolgozom,nem tehetek róla hogy nincs pénzem,és rossz hogy tőle függök anyagilag,elhagyott.

Onnantól rohadt bunkó lett velem,semmibe nem vesz,mintha nem is léteznék.

Ma olvastam neten egy cikket pszichopata kapcsolatokról,és minden szava igaz volt rám.

Viszont most is megőrülök,ne nézzetek hülyének,de még szeretem,és rettenetesen hiányzik,hiába tudom milyen,hiába látom hogy egy igénytelen lelki sérült lánnyá tett,de mégis nem tudom kiverni a fejemből,megállás nélkül csak rá gondolok.

Nagyon igyekszem elfelejteni őt,de úgy érzem túlságosan bekebelezett ezzel a pszicho dologgal,nem látom a kiutat,félek,hogy sosem tudom elfelejteni,pedig ezt akarom,esküszöm

Segítsetek...mit tegyek,ez egy rémalom de nem tudok belőle felébredni !!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook