Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichológust keresek aki segítene nekem levélben... fórum

Pszichológust keresek aki segítene nekem levélben... (beszélgetős fórum)


16. 04d410066e (válaszként erre: 15. - Ketten)
2010. jan. 5. 15:01
hát nem tudom... Én voltam pszihológusnál és pszihiátereknél is. A pszihiáterek szörnyűek volt, a pszihológus kedves, de semmit sem ért. Kineziológushoz vagy EFT terapeutához menj inkább, és próbáld ki a Bach-virágterápiát hozzá. Sokkal jobb, mint az antidepi, ami az égvilágon semmit sem old meg, csak elnyomja a tüneteket.
15. ketten
2010. jan. 5. 14:26

sziasztok, és salgótarjánban keresek szakembert, tudnátok ajánlani egy megbízható dilidokit? (párkapcsolat, depresszió)


köszönöm, zoli

2010. jan. 4. 20:50

Köszönöm, hogy írtatok.

Holnap írok valakinek.

Köszönöm, hogy segítetek.

2010. jan. 4. 15:44

És: én anno írtam Somának is,őt is megkérdezheted:

soma@nlcafe.hu nekem segített!

12. 816fca07b8 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2010. jan. 4. 15:42
szia! én is szívesen segítenék ha tudok,nem vagyok pszichológus,de sokat tapasztaltam.... ismerek pszichológust is-pontosabban unokatesóm tanul annak,de ő sokat ismer.. írj privit,vagy nekem h mi bánt,vagy h kérdezzem e meg az unokatesóm ezügyben.
2010. jan. 4. 13:55
Sokan vagyunk itt, aki szívesen segít másokon. Nézd végig őket. Figyelj és érezz rá,hogy ki a neked megfelelő.
2010. jan. 4. 13:29
javítok: drnéni
9. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - *Királylány*)
2010. jan. 4. 13:18

Van itt a portálon egy nick, úgy hívják: doktornéni



Ő pszichiáter.

2010. jan. 4. 13:06
Ha csak leirod a problémád valakinek az is sokat segíthet.Próbáld meg. pszihológust találsz ingyen is .
2010. jan. 4. 13:02
Eléggé összetett a problémám. Megpróbálom levelekben először. Nincs pénzem magándokira sajnos.
2010. jan. 4. 12:40
ok a kaliber hülye szó volt.csak ha 10 éve hordja,akkor egy levéllel nem lehet elintézni.
5. 04d410066e (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2010. jan. 4. 12:26
Hiszen nem is tudjuk, milyen kaliberű. Az, hogy valaki 10 éve hordozza, csak azt jelenti, hogy valami miatt nem képes elengedni a problémát. :)
2010. jan. 4. 12:21
Egy ilyen kaliberű problémát nem lehet levélben megoldani!:(
2010. jan. 4. 12:13
ha gondolod...szívesen meghallgatlak. szoktam segíteni lányoknak, átlendülni dolgokon...sokszor leragadunk valaminél amit nem tudunk feldolgozni. Egy idegen embernek mindig könnyebb elmesélni...próbáld meg, nekem nyugodtan írhatsz, ha tudok segítek megemészteni a problémát. megoldani csak te tudod, de a jó utat segítünk megválasztani.....
2010. jan. 4. 12:10
Mi a baj? Ha gondolod, írd meg nekem priviben. Bár én nem pszihológus vagyok, terapeutának készülök, és van itt a Hoxán egy önbizalomnövelő tréningem (fórum+napló) is. Sokan kerestek meg priviben is egyéb, magánjellegű problémával és eddig még mindenkinek tudtam segíteni. Természetesen mindenki problémáját megtartottam magamnak. Veszteni valód nincs, legrosszabb esetben mégsem tudok neked segíteni. :)
2010. jan. 4. 12:04
Nem tudok túllépni a múlton és egyre rosszabbul érzem magam lelkileg. Levélben szeretném részletesebben elmesélni és megoldást találni, hogy hogyan lehet túllépni ezeken a dolgokon amiket már több mint 10 éve nem tudok egyedül feldolgozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook