Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichológusnál ciki sírni fórum

Pszichológusnál ciki sírni (beszélgetős fórum)


25. spinneli (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2017. márc. 11. 08:19
A pszichológusnál semmi nem ciki.
24. töprengő (válaszként erre: 21. - MZsanett)
2017. márc. 11. 08:17

Folytatnám a gondolatmenetet. Még P.ZS - t is kapsz.

Kapunk ha kell.

Úgy emlékszem az asztalon van egy jópofa Pzs tartó, a páciensnek is elérhető helyen...

23. Antonov225 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2017. márc. 6. 01:08

Csak egyszer. Mindent elfojtok és ő valahogy feloldotta azt a gátat + bele is nyúlkált a fájó pontokba. Persze az a dolga, tudom. Nem akartam bőgni, de tudta, mivel csalja ki. Már párszor mondta előtte, hogy nem jó ez az elfojtás, gondolom direkt hozta ki belőlem. Azt mondta, hogy végre látja, mi is van bennem, meg hogy ne szégyelljem magam (mert zavarban voltam és ezt közöltem is), azt mondta ki kell adni, ne kontrolláljam. ...de én mégis azt tettem, amint kicsit észhez tértem. Tudom, hogy sok ilyet látott már, de cikinek éreztem.


Nem ciki egyébként. Azért van, hogy segítsen.

2016. ápr. 4. 15:04

Nem ciki.En is jarok,talan sirt is,de ha ott nem...akkor a pszichiaternel ott tuti sirtam.


Annyi gyohyszert szedek...h ugy erzem magam mint egy gyogyszertar. Pedig hosszi evek ota tunetmentes vt.

2016. ápr. 1. 15:39

Most lehet, hogy egy kicsit megmosolyogtam a kérdést:)))


Már hogy lenne ciki? Azért mész oda!

2016. ápr. 1. 13:50

Nem ciki. A zsepi ki is van készítve pszichológusnál is, coachnál is.

Ha úgy érzed, sírj.

19. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. ápr. 1. 13:15
Már hogy a fenébe lenne ciki?! Senki nem azért megy oda, mert hűdejól van és rendben van az élete...
18. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. ápr. 1. 06:36
Én az első 4 alkalmat végigbőgtem, úgy beszèlgettünk. :) Egyáltalán nem ciki, hozzá vannak szokva. A lényeg az, hogy megnyílj neki és ha ez a sírással jár, akkor azzal.
2016. ápr. 1. 03:45

Nem ciki, miért lenne?

" Bajunk " van azért megyünk oda.

Többnyire valamilyen traumát nem tudsz magaddal megbeszélni. ( nem írtam félre, így akartam írni )

Váratlan, derült égből jövő dolog...

16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. ápr. 1. 02:59
Én a piától tudtam borzasztóan sírni (régen volt), nem véletlenül mondják hogy "folyékony pszichológus"... :))
15. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. ápr. 1. 02:52

Egy pszichológusnál, a betegek széles érzelmi palettája tárul fel, így nem hinném hogy zavarba hozza, ha elsírja magát a páciens. Természetes dolog, főleg ha napi szinten van legalább 1 eset. Maximum a beteget zavarja, hogy nem tud egy idegen előtt megnyílni (önmagát adni), azaz feszeng.


Ha jó a pszichológus, akkor meg tudja nyitni a "csapot" és javarészt ez is a célja. Teljesen természetes jelenség. El kell fogadni, hogy teljesen természetes közegben vagyunk, ennek tekintetében. Persze fontos, hogy az orvos-beteg között érezhető legyen egyfajta intim-bizalmi kapcsolat. Az csak megkönnyíti a munkát.

14. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. márc. 31. 23:06
Egyáltalán nem ciki. Gyakorlatilag ott kiborul minden, tehát, ha valaki pszichológushoz megy az eredmény érdekében nem is lehet képmutató, ott őszintének kell lenni és ha valami bánt, akkor nyugodtan lehet sírni is.
2016. márc. 31. 22:56
Bár nem voltam még pszichológusnál,de mivel az ember oda a lelkét megy kiönteni,gáz is lenne ha ott kellene tartania,és visszafognia magát nem? :)
2016. márc. 31. 22:42
Nem ciki. Ha miden kerek, nyilván nem mennél oda.
11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. márc. 31. 22:21

Nem jartam es nem ciki.

Kineziologusnal mar sirtam, ott sem ciki.


Hol ciki a siras? Meg a szepsegkiralynovalsztason sem, max.azert ,mert elkenodik a smink ;)

2016. márc. 31. 22:21
nem
2016. márc. 31. 22:17
Jártam. Ott nem sírtam, itthon viszont annál többet :) Nem lett volna ciki ott sem, csak elvesztegetett időnek éreztem volna, ha azért fizetek, hogy sírjak. Amiről ott beszélgettünk azt fejtegettem itthon tovább és raktam össze a darabkákat. Mondjuk én egyébként is ilyen vagyok, mások előtt nehezen mutatom ki az érzelmeimet.
2016. márc. 31. 22:13
Még soha nem voltam, de tuti sírnék.
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2016. márc. 31. 22:11
Nem jártam, de tuti nem ciki sírni
2016. márc. 31. 22:02

Nem ciki. Aki pszichológushoz kénytelen menni, biztosan nem ok nélkül megy oda...

Nem ciki, szerintem a nők 85%-a képes magát elsírni, ha a problémáiról van szó. Apropó: nem tud valaki viszonylag megfizethető pszichológust, mondjuk Budapesten?

2016. márc. 31. 22:01
Az a normális, ha sírsz! Kibeszéled magadból, ez csak jó!!
2016. márc. 31. 21:40

Nem hiszem, hogy kibírnám sírás nélkül... még ugyan nem voltam, de egyéb "terapeutánál" igen és kb a "Hogy vagy?" kérdés után már bőgtem.

Egyébként a százas zsepi nem lenne kirakva, ha nem bőgne majdnem mindneki.

2016. márc. 31. 21:40
Nem.
2016. márc. 31. 21:38

Igen és nem. :)

Igen, jártam, és nem, nem ciki.

2016. márc. 31. 21:34
Aki járt már pszichológusnál azoktól kérdezném: sírtatok? Ciki a sírás ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook