Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichológia fórum

Pszichológia (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jan. 19. 19:35
Ha tényleg komolyan gondolod és elszánt vagy,akkor ne add fel az álmod!Megcsinálod az emelt érettségiket és beadod a jelentkezésedet és végigcsinálod!Nagy elszántság kell hozzá,de sosem késő változtatni,ez nem életkor függő!
2022. jan. 19. 19:09
Sziasztok…Amikor iskolás voltam, senki nem mondta hogy tanulj tovább stb. Befejeztem a középiskolát és mentem is dolgozni (mint sokan mások)… igazából most jöttem rá, hogy 35 évesen mi akarok lenni, de úgy érzem, már későn kaptam a fejemhez. A pszichológia nagyon érdekel, de sajnos az egyetemhez eléggé kevés vagyok. Nincs emelt szinten semmiből, plusz a többi amiből le kellene érettségizni (oktatás stb.). Eléggé elszomorít ez az egész, hogy lett egy álmom végre, és nagyjából mire oda jutnék, hogy neki tudok állni az egyetemnek (ha felvesznek) min. 2 év és még utána kezdődne az igazi szakmai tanulás. Néztem a life coach képzéseket, és igazából tudom hogy nem ugyanaz a szakirány, de mégis érdekelne, hogy tudtok e ezen kívül valami hasonló “szakmát” vagy egyáltalán Magyarországon van e jövője a life coachnak? Érdemes e foglalkozni vele? Vagy valami más ötlet, javaslat, ami hasonló területen mozog? Bocsi, hogy hosszú lett… és köszönöm a válaszokat!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook