Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pszichodráma csoport terápia fórum

Pszichodráma csoport terápia (beszélgetős fórum)


2016. júl. 31. 00:22
Segített a pszichodráma?
7. spinneli (válaszként erre: 5. - Praktikati)
2010. márc. 4. 09:55
nagyon pozitív, hogy Ő fogalmazta meg az igényét, remélem találtok egy jó csoportot.
2010. márc. 3. 22:38
Köszi a honlapot,bele fogok mélyedni!!!Én csak az orvos által ajánlott honlapot olvastam eddig!!!
5. Praktikati (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2010. márc. 3. 22:34
Mi előtt el kezdtem keresgélni ö kérte,hogy csináljunk valamit,tele van gátlásokkal,szorongással és sokszor szórakoznak vele/ rajta az osztálytársai,nem képes megvédeni magát!!!Sajnos ilyen világban élünk,aki egy ici-picit kilóg a sorból máris céltáblává válik!!!:-(((((
4. spinneli (válaszként erre: 3. - Praktikati)
2010. márc. 3. 22:12

én sajnos nem sokat tudok róla, de itt találhatsz bővebb információt:


[link]


Egyébként oké, hogy az orvos ajánlota, de a fiad sem árt, ha minimálisan érdeklődik a csoport iránt, ha egyáltalán nem tud belemenni majd az ott felállított gyakorlatba sok értelme nincsen a dolognak.

3. Praktikati (válaszként erre: 2. - Spinneli)
2010. márc. 3. 22:09
Nagyon köszönöm,hogy reagáltál!!!A 18 éves nagy fiam nagyon keveset beszél,már ha egyáltalán megszólal,neki ajánlotta ezt egy orvos.....szeretnék egy kicsit többet tudni,mint az a kevés amit a honlapjukon tájékoztatóban leírtak!Bármi amit erről tudsz érdekel!!!!
2010. márc. 3. 22:05
egy barátom járt ilyen jellegű csoportra, neki nagyon jó tapasztalatai voltak.
2010. márc. 3. 22:05
Hallott már valaki a pszichodráma csoport terápiáról?????Esetleg van-e valakinek személyes tapasztalata a témában?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook