Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichiátert keresek Nyíregyházán vagy Debrecenben fórum

Pszichiátert keresek Nyíregyházán vagy Debrecenben (beszélgetős fórum)


2012. szept. 26. 12:46

Én dr. Tóth Zoltánt tudom ajánlani Debrecenben!Benne lesz biztosan a telefonkönyvben. Magánrendelése van, nem kér túl sokat. Nagyon kedves, rendes.- Időpontot kell kérni.

Mi már elköltöztünk Debrecenből. Olyan rendes, hogy azt mondta: telefonon is ad tanácsot. Ha akarod, megírom priviben a mobil számát. -Tőlem utoljára 4000.-et kért, de az kb. 5 éve volt.

2010. jan. 18. 17:20
Én Debrecenben keresek magán pszichiátert vagy pszichológust. Tudtok ajánlani? Mennyi lehet most a magánrendelés ára?
2007. nov. 14. 21:12
Szia! Nem tudom, hogy hány éves a rokonod, de Dr. Kövendi Dénes gyermekpszchiáter Nyíregyen. Kb.20éves korig foglalkozik betegeivel. Sajnos -vagy talán nem:)- mást nem ismerek. Zs
2007. okt. 1. 15:39
Egy családtagom skizofrén beteg. Az orvosa nem a közelbe praktizál már ezért keresnénk neki másik jó pszichiáter. Aki tud, legyen szíves segítsen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook