Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichiáter van köztetek? fórum

Pszichiáter van köztetek? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 22. 09:19
Igen igazatok van, en is rajottem, hogy ez nem a legjobb hely erre...
2013. júl. 22. 04:26
Én is azt mondom, keress szakembert, mert itt csupa észosztó baromba fogsz ütközni, akik jól megmondják, hogy nemcsak apád elmebeteg, de Te is. Ne bízz ilyen szempontból a hoxában.
2013. júl. 21. 18:07
Koszonom, sajnos en Barcelonaban elek, es nem tudom megmutatni apam e-mailjeit egy spanyol psychiaternek... leforditva mar egesz maskepp nezne ki, mert nem lehet szorol szora pontosan ugy forditani, ahogy az magyarul hangzik...
2013. júl. 21. 10:31
Hú, önjelölt az van :D :D
5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2013. júl. 21. 10:27

Igaziról nem tudok, bár néha nem ártana, ha lenne. Önjelölt akad, viszont az önjelöltekkel vigyázni kell! :o))


Szerintem keress egy szakértői oldalt, vagy a háziorvosodnál tájékozódj!

4. Noarashi (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2013. júl. 21. 10:24
Én is azt javaslom, hogy a helyi rendelőintézetben keress fel szakorvost. Itt sok az önjelölt hülye.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2013. júl. 21. 10:17
Azt itt lehet, hogy nem fogsz találni, de ha le lehet írni a problémát, lehet, hogy kapsz egy-két értelmes választ.
2013. júl. 21. 10:17
Ezzel vigyázz, nem mind pszichiáter, aki annak mondja magát... Inkább a lakohelyed környékén fordulj személyesen egyhez.
2013. júl. 20. 23:50
Szivesen elbeszelgetnek itt a forumon, vagy priviben egy psychiaterrel. Ugy erzem apamnak sulyos gondjai vannak, es szeretnem, ha egy hozzaerto megerositene ebben....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook