Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pszichésen beteg vagyok.Van erre megoldás?(pénzügyi kérdés) fórum

Pszichésen beteg vagyok.Van erre megoldás?(pénzügyi kérdés) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2017. jún. 24. 12:45
Szia!Szeptember végén szűnt meg a munkahelyem a postánál.Azóta keresek munkát.Áprilisban kaptam a papírt,hogy van ez a közfoglalkoztatott állás.Februárig van szerződésem.
2017. jún. 24. 12:42
Nyiss egy számlát kártya nélkül.Utalj át belőle rá és vedd úgy hogy elköltötted!
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Pergom)
2017. jún. 24. 12:41

40 ezer nem akkora penz, hogy nehez lenne elkolteni. szamomra sokkal inkabb kerdes, 27 evesen hogy-hogy itt tartasz, hogy 50 ezret keresel??


pszichologus helyett keressel inkabb normal munkat

2017. jún. 24. 12:37

Sziasztok!

27 éves vagyok.A problémám az,hogy folyton elköltöm a pénzt.De tényleg.Közfoglalkoztatott vagyok, 50 000 ft-ért.Abból lejön a bérlet,marad 40 000 ft.Na most ezt 2 hét alatt elköltöm.És ez az ami bosszant,hogy nem tudom megállni,hogy ne költsem el.

Gyerekkorom óta ez van.Mindig mindent kiköveltem,és mi lett az ára?Ez,hogy ilyen lelki nyomorék lettem(nemcsak ez miatt)Gyakorlatilag ez az egy boldogság az életemben,meg,hogy ehetek.Tudom,hogy pszichológushoz kéne mennem.Jártam is régebben,de nem segített sokat.Igaz ez iskolában volt.

Nem tudom,mit lehetne tennem,hogy egyszerűen mindig költöném a pénzt.Valószínűleg minden a gyerekkoromból adódik,nem ismertem a mértéket.Remélem tudok változtatni.Sokszor elvagyok keseredve-nemcsak ez miatt,egyéb problémák-néha arra gondolok,minek születtem meg.De így is gondolom.Egy pszichésen beteg,lelki nyomorék lettem,ez van,nem hiába alakult ki nálam neurológiai betegség.

Mit tudnék csinálni?Mert ez nem állapot.Tudok-e egyáltalán változni?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook