Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichés probléma a szex kárára fórum

Pszichés probléma a szex kárára (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 26. 10:25
Az "együttélés", az "együttalvás", a "barátom," a "barátnőm" nálam nem az igazi komoly szerelem kategóra, akik valóban készülnek a házasságra, az otthonteremtésre, a gyermekvállalásra.
2011. ápr. 25. 15:29
Inkább a szex menjen az agyamra.:D
12. 332f5861a5 (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2011. ápr. 25. 15:21
Szebben nem is lehetett volna leírni:)
2011. ápr. 25. 10:52
Van egy különös játék. . . Nő és férfi játssza. Írott szabályai nincsenek. Szabályait egyedül a szívükben lévő érzés, az egymás iránti őszinteség, a tisztelet, a bizalom határozza meg. Mert egy játékot lehet sokféleképpen játszani. Lehet közönséges módon, ahol csak az számít, hogy nyerjek, mindegy, milyen áron. Taktikázom, minden eszközt bevetek, hogy gyorsan legyőzzem a másikat, térdre kényszerítsem, uralkodhassak felette, és megmutathassam a világnak, hogy ki vagyok én. És lehet nemesen, amikor az számít, hogy a játékban együtt lehetek a másikkal, és az a cél, hogy mindketten élvezzük, mindkét fél arra törekszik, hogy a játék a másiknak szépet adjon, örömet adjon. Így a játék szép lesz, igaz lesz, amiben nincs kapkodás, nincs csalás, nincs vetélkedés. És ebben a játékban csak együtt győzhetünk. Nem legyőzni kell a másikat, hanem vele együtt győzni. Győzni, és elnyerni a másikat. És ez nem játék.
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2011. ápr. 25. 09:54
Igen, ez a probléma létezik, másnál is előfordul. Viszont sajnos szerintem te generáltad a problémát. (A hisztid miatt mentetek szét és te kezdted a pasizást - most mindegy, hogy mi történt, mi nem, nyilván nem volt ott a párod végignézni, hogy mit művelsz, mikor nem vagytok együtt) Szóval ha magadba nézel és elfogadod ezeket, akkor talán megoldódik a problémád. Egyébként ha valakik úgy döntenek, hogy ismét egymással akarnak lenni, akkor előre kell nézni és haladni, nem a múlt miatt marakodni, mert abból ismét szakítás lesz. Szóval "újrakezdeni" szerintem csak az amnéziásoknak (lehet ez tudatos amnézia is:D) van jó esélyük jó kapcsolatra:)
9. Noncsi18 (válaszként erre: 7. - Berbooo)
2011. ápr. 25. 00:00
Egyik részről külön voltatok, úgyhogy nem megcsalás, és előtted is volt nővel. Nekem is még abba is rossz belegondolni, hogy mi volt régen :) Én tudom, hogy nem tudnám feldolgozni, ha így más nővel lenne. Szerintem amúgy felmelegítve nem jó már egy kapcsolat. Viszont amúgy te kezdted féltékennyé tenni. Lehet, hogy ő is csak azért tette. Meg férfiból van, ők teljesen máshogy fogják fel az egészet. Lehet, hogy téged szeret és a másik két nő csak arra kellett neki. Ezt neked kell érezned. Nem lehet könnyű.
8. 91d4989ab9 (válaszként erre: 7. - Berbooo)
2011. ápr. 24. 21:10
azt kell eldönteni hogy kell e ő neked igaziból vagy csak a megszokás miatt akarod őt
2011. ápr. 24. 20:29
félek az uj kapcsolat erre megy majd rá , hogy nem tudom , átadni magamat neki , a múlt miatt ...
6. arcansas (válaszként erre: 5. - Babu222)
2011. ápr. 24. 20:23
jaj sajnálom:( 6kiló az semmi pedig... vajon megéri változtatni magunkon egy másik ember kedvéért?Szerintem nem...Tedd amit gondolsz,a saját belátásod szerint és saját magad miatt,és biztos vagyok benne,hogy egy szép és igazi nő vagy te is:-)
2011. ápr. 24. 20:21
ha külön voltatok akkor mindenki azt kú. akit akar, ennyi.
2011. ápr. 24. 20:21
ja és elnézést,én azt hittem 3hónap alatt volt két másik nője!de attól függetlenül én nem tudnám tiszta lappal újrakezdeni!
3. e458602baf (válaszként erre: 13. - Zsanci79)
2011. ápr. 24. 20:19

Szerintem 6 kiló miatt nem mehet tönkre egy kapcsolat. Ott valami másnak is kellett lennie...de lehet azt már nem bökte ki a pasi.

Vagy ha az a 6 kiló volt a baja, akkor egy szemét alak, és mennyen is messzire.

Én is sajnálom!

2011. ápr. 24. 20:17

hú bocsi én nem tudnék túllépni ezen,de össze se jöttem volna vele újra az biztos!megcsalást is éppen ezért nem tudnék megbocsájtani,mert nem lennék képes azzal a tudattal újra odaadni magam,hogy közvetlenül előttem még mással volt együtt...:S

Az utolsó mondatodban az volt h k*rogatott,szóval ez fájhat neked a legjobban,viszont akkor nem voltatok már egy pár...Ha két nője is volt,akkor nyílván nem egy határozott személyiség...Ez csak egy vélemény,ne vedd bántásnak!

2011. ápr. 24. 20:17

Ha bosszú volt a részéről az a két nő, akkor az nem szép dolog... a bosszú sose vezet jóra. És a jövőre nézve se lenne jó, ha minden összeveszést valami bosszú követne.

DE lehet, hogy nem is bosszú volt részéről... egyszerűen túl akart lépni mert már egy ideje külön voltatok... te is próbálkoztál más pasival.

Itt csak az a kérdés, hogy a bizalom visszaállítható-e a részedről. Ha igen, akkor még helyrehozható a kapcsolatotok.

Beszélgetni... beszélgetni sokat, és majd elválik. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook