Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pszáf vizsgán voltatok már? fórum

Pszáf vizsgán voltatok már? (beszélgetős fórum)

2012. dec. 29. 11:08

Sziasztok!

HOva jelentkezzek PSZÁF vizsgára, melyik intézmény a legelismertebb?

2012. máj. 20. 23:06

Szia annácskaa!


És hogy ment a vizsga? Milyen volt? Én kedden megyek.

2011. ápr. 14. 12:57
Én tegnap előtt sikeresen levizsgáztam belőle :)
2011. ápr. 2. 10:36
Én is jártam tanfolyamra, de a vizsgát végül nem tettem le, mert magával a banki állással hagytam fel. Az én ex kollégáim azt mondták, hogy mindenki súgott szinte, meg segítettek nekik. Hát nem tudom...
2011. márc. 30. 15:58
Hála az égnek, egyre szigorúbbak a jogszabályok. Elérkezünk végre oda, hogy azok adnak tanácsot, akik valóban értenek is hozzá. Eztán tök mindegy még az is, ha diplomája van, még egy bankszámlát sem nyithat ha az a diploma nem szakirányú,akkor végzettséget kell szerzni. Itt volt már az ideje.
2011. márc. 30. 11:10
Egy ismerősöm volt, átment, de mondta, hogy elég kemény és tanulni kell rá.
8. csajos86 (válaszként erre: 4. - Sálálálá)
2011. márc. 30. 09:53
Én csak a biztosításközvetítőit ismerem, mert az van meg nekem. Húzós, meg kell hagyni, de nem lehetetlen.
7. sálálálá (válaszként erre: 6. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 30. 09:46

ezzel mondjuk nem értek egyet...

ha bankban dolgozol például, akkor is kell.

és ott azért tudod használni.

és értelme is van szerintem: ezek a közvetítői dolgok komoly döntések, itt az ügyfél pénzével játszik az ember. nem árt, ha ért is hozzá.

nekünk volt például olyan ügynökünk ezelőtt, aki fodrász (!) volt: nagy ismeretségi kör, meglévő bizalom, és fogalma sem volt róla miket ad el, nyilván elmagyarázni sem tudta annak, akinek eladta, de ismerték, hittek neki, hogy ez milyen marha jó. felvette a nagy jutalékokat... aztán most sorban mondják fel a szerződéseit. tőkeveszteséggel. és a bankot-biztosítót anyázzák.

2011. márc. 30. 09:27
Hihetetlenül bosszantó,mert ha át is mész,semmire nem tudod használni!Ez is csak pénzlehúzás
2011. márc. 30. 09:26
A pénzügyi közvetítőire gondolok.
2011. márc. 30. 09:19
a BOI vizsgát én nem ismerem, de ha az biztosításközvetítői, akkor a PSZÁF jóval húzósabb, mert az pénzügyi közvetítői, abba a hitelek, megtakarítások, MKV témakör, szerződések, egyebek is beletartoznak.
2011. márc. 30. 09:10

Szia!

Én már voltam egyszer február 22.-én sikeresen megbuktam :DD

Most fogok menni ápr.12.-én ha minden igaz.

Amúgy a BOI vizsgára gondolsz? Azután kapsz kódot a fiókban!

2011. márc. 30. 09:09
Mindenhol ilyen :)
2011. márc. 30. 09:04

Sziasztok!

Voltatok már pszáf vizsgán?

Én voltam már egyen,nagyon szigorúan vették,meg is buktam....

Kérdésem,hogy esetleg csak én nyúltam bele a helybe,és máshol nem veszik ilyen szigorúan,vagy mindenhol ilyen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook