Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Psychotherápiás pedagógus fórum

Psychotherápiás pedagógus (beszélgetős fórum)

2010. szept. 1. 21:38

Ezt találtam a " mimi-n ".

" Célzott, szakember által vezetett speciális kommunikációk („beszélgetések”) és/vagy viselkedési gyakorlatok, amelyekkel a beteg élményei, érzései, gondolkodási sémái, magatartásmódjai megváltoztathatók és ezzel sok mentális zavar tünetei enyhíthetők, idővel meg is szüntethetők. Pszichoterápiát eredményesen csak kiképzett orvos vagy pszichológus végezhet. A kezelés rendszerint hosszabb időt (heteket, hónapokat) vesz igénybe és a beteg aktív együttműködésére épül. Sokféle formája van, amelyet a szakember mindig a konkrét beteghez és a betegséghez igazít. A pszichoterápiát gyakran gyógyszeres kezeléssel együtt alkalmazzák, mert legtöbbször úgy a leghatékonyabb."

2010. szept. 1. 21:35
szerintem ilyen nincs..pszichopedagógus van
5. d5776d0627 (válaszként erre: 3. - 4a5570eb33)
2010. szept. 1. 21:11
Nem elég az alap diploma mellé egy két továbbképzés?
2010. szept. 1. 21:10

Mi az a pszichoterápiás pedagógus? A pszichológusoknak 5 év alatt szerzett diploma, 4 éves szakképzés után lehet egyáltalán elkezdeni kitanulni a pszichoterápiát!!!

Mi az hogy majdnem pszichológus, te jó ég!!!!

2010. szept. 1. 21:09
Psychológus mellett dolgozik. Majdnem psychológus, csoportos terápiákat is vezet.
2010. szept. 1. 21:05

Mindenki hülye?


Bocsánat...én nagyon buta vagyok...ez mi?

2010. szept. 1. 21:03
Tudja valaki, hogy lehet tanulni psychotherápiás pedagógusnak és mik a feltételek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook