Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » PSMF diéta - ki tart velem? fórum

PSMF diéta - ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 17. 09:26

Praktikus kalória számoló, mely mutatja a fehérje és egyéb értékeket is:

www.kcal.hu

2009. jún. 17. 09:13
Jó tanács annak aki belefog: érdemes előre elkészíteni a másnapi kaját, ha nincs ideje az embernek főzőcskézni napközben. Különben úgy jár mint én, hogy rögtönöznie kell, mert elaludt.
2009. jún. 16. 19:39

Itt megtalálod:

[link]

és a cikk második része:

[link]

2009. jún. 16. 07:15
Gondolom, akkor ugyana szinte
4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - 9c7ae73cd3)
2009. jún. 16. 07:12

Érdekesnek tűnik:)

Hol lehet bővebben tájékozódni róla???

2009. jún. 16. 06:49

Protein Sparing Modified Fast-ról /PSMF/ - magyar fordításként Fehérje Megörző Módosított Diéta-nak lehet nevezni - szól.


Jó, ha mindenki tudja, hogy a PSMF adta az alapját az ATKINS diétának is.


A minőségi, minden egyes esszenciális aminosavat kellő mennyiségben tartalmazó fehérjék előállításának megteremtésével kialakult az Atkins diétának egy kulturáltabb, könnyebben kivitelezhető, modern változata, melyet a francia nyelv <<diete proteinée>> vagy <<diete hyperproteinée>> néven nevez. <<Fehérje diéta>> vagy <<hyperprotein diéta>> lehet a jó magyar megfelelője ezeknek a diétáknak.

2009. jún. 16. 06:24
Szia. Miez a PSMF?
2009. jún. 16. 06:15

Bár itt a nyár, de valamikor el kell kezdeni. Miért ne ma? Próbáltam már és tetszett is, de a fehérjeforrások egyhangúnak tűntek. Mi lenne ha megosztanánk tapasztalataink és recepteket cserélnénk?

Magasságom 164cm és 96kg. Szörnyű!!!!! Életem legrosszabb formája. Célom 70 kiló. Voltam már ennyi és akkor szuper volt a bőrömben. BMI alapján nem ideális, de én így éreztem magam igazán jól.

Ki tart velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook