Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Protokoll ügyintéző képzés előző évi okj-s vizsgáit szerintetek le tudom tölteni valahonnan? Próbálkozom, a www.nive.hu oldalon is voltam. fórum

Protokoll ügyintéző képzés előző évi okj-s vizsgáit szerintetek le tudom tölteni valahonnan? Próbálkozom, a www.nive.hu oldalon is voltam. (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 5. 13:38
A szóbelit tudom és ez sajnos nekem nem segítség, hogy a szóbeli linkjeit rakod be :(
2013. febr. 5. 13:36
Ha jól látom Te a szóbeli vizsgakérdésekre kerestél rá, amit nagyon szépen köszönök, de azokkal tisztában vagyok! Engem az OKJ vagyis amit a szak végén írásban kell teljesíteni. Protokoll szakon ez 2 modul: Adminisztráció és Rendezvényszervezés. A modul számokat is tudom, de nem jutottam sikerrel, ezért próbálkozok meg itt, hátha valaki tud hasznos információt adni!
2013. febr. 5. 13:32
2013. febr. 5. 13:31
2013. febr. 5. 13:28
Protokoll ügyintéző képzés előző évi okj-s vizsgáit szerintetek le tudom tölteni valahonnan? Próbálkozom, a www.nive.hu oldalon is voltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook