Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! fórum

Prosztatamasszázs, avagy ki csinálta már? Vagy csinálták már neki?Élmények! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
447. posrel
2012. márc. 21. 22:57

Úgy látom nem él igazán a topik.

Hát jó éjszakát mindenkinek, úgy döntöttem a holnapi napot a játékszeremmel kezdem. :)

446. posrel
2012. márc. 20. 11:41
Köszönjük! :)
445. posrel (válaszként erre: 440. - Vörös(ör)DÖG)
2012. márc. 20. 09:32

Mi az ilyen dolgokat mindig meg szoktuk beszélni, az nálunk a leghatásosabb. :)

Nem feszített első alkalommal sem, sikosítónk nem volt, így maradt a nyál. Először kicsit nehezen csusszant be, de szép lassan csinálta, úgyhogy semmi gond nem volt vele.


Váratlanul szerintem ne próbálkozz, azzal inkább csak megijeszted, elidegedne mégjobban a dologtól. Ilyen próbálkozásnál is magamból kiindulva ami tetszene, az esetleg ha 69 közben esetleg a nyelved oda kandikálna. :)

444. mothertiger (válaszként erre: 443. - 937a2a883a)
2012. márc. 19. 21:49
Vagy mindkettő. :)))
2012. márc. 19. 20:22
Meg azért legyen elég síkos...vagy nyál vagy síkosító :)
442. 3e437d31f0 (válaszként erre: 440. - Vörös(ör)DÖG)
2012. márc. 19. 20:20
Legyél cseles! Tévedjen oda a kezed és néha izgasd ott is, ha tetszik neki, akkor mehetsz tovább! Én is szeretném átélni, de nem sok esélyem van rá.
2012. márc. 19. 19:46
Amúgy tényleg érdekes,hogy vannak olyan pasik,akik ódzkodnak ettől...nem tudják,mit hagynak ki :)
440. vörös(ör)DÖG (válaszként erre: 438. - Posrel)
2012. márc. 19. 19:29

húúúú irigylem a párodat, hogy ilyen élményekben tudott téged részesíteni! Én is akarom, hogy a Párom percekig remegjen!!! :)


És az elejétől jó volt neked? Nem volt az elején idegen feszítő érzés? Nem volt olyan, hogy iunkább abbahagyattad volna?


Szerinted hogy tudnám Páromat rávenni arra, hogy ilyen örömökben részesítsem?

439. mothertiger (válaszként erre: 438. - Posrel)
2012. márc. 19. 12:37

Szia!

Ez azért nem semmi, hogy 22 évesen ilyen fejlett szexkultúrával rendelkeztek. :O Gratula! :)

438. posrel
2012. márc. 18. 20:02

Sziasztok!


Első körben örülök neki, hogy találtam végre olyan fórumot, ahol beszélnek erről emberek, vagy álmodnak róla. :) Mi egy 22 éves pár vagyunk, 2 éve vagyunk kapcsolatban.

Nálunk először csak szó volt róla, kíváncsiak voltunk ki milyen dolgot nem próbált még ki, de szerepel a vágyai közt. Persze egymás legbelsőbb titkaira voltunk kíváncsiak. Ekkor jött nagy nehezen szóba a prosztatamasszázs, óckodtam tőle, hogy megmondjam-e neki. Nem-e néz majd emiatt rám furcsán, vagy nem-e tart majd b*zinak.


Akkor úgy abba is maradt aztán a téma, vagyis gyorsan átsiklottunk a dolog felett.


Eltelt kb. 2-3 hét, feküdtem a TV-előtt szép ádámkosztümben, majd masszázs közben megkérdezte, mi lenne, ha kipróbálnánk a prosztatamasszázst. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam zavaromban, persze örültem neki, csak nem tudtam abban a pillanatban mire számítsak.


Hanyatt feküdtem, először felvezette a dolgot, simogatott, csókolgatott, majd orálisan kezdett kényeztetni... Mire belefeledkeztem a dolgokba és kellően ellazultam az ujjai a popsimhoz kerültek, szép lassan becsúsztatta, a többi pedig megtörtént ahogy lennie a kell... A végére akkora orgazmusom lett, hogy utána még vagy 7-8 percig szakaszosan beleremegett az egész testem, hatalmas volt.


Azóta is csináljuk alkalmanként, tegnap például a fürdőszobában esett a hátsómnak a prosztataizgatómmal (idő közben azt is szereztünk be). :)

2012. márc. 18. 15:13

Na,most nekem is van időm írni. :)

Szóval...az én párom nagyon szereti.Eleinte csak simogattam,meg a nyelvemmel izgattam a külső részeket és nagyon élvezte,aztán mindig egy kicsivel tovább merészkedtem :) Most meg már nagyon megy és tényleg azért is jó,mert imádom nézni,hogy mennyire élvezi.És ő igényli is.Mi amúgy nagyon jól összepasszolunk,tudjuk,hogy mi az,ami mindkettőnknek jó,meg belefér a szexuális életünkbe és tudjuk,hogy mi az,ami már egyikőnknek sem lenne jó.Úgy,ahogy ő simán benne van a prosztatamasszázsban,úgy én is az popó szexben :)

436. mothertiger (válaszként erre: 435. - 0ee2179e64)
2012. márc. 18. 14:07
Nem tudok leakadni rólad: nem ismerek rád!!! :O
435. 0ee2179e64 (válaszként erre: 434. - Zzmm)
2012. márc. 18. 13:38
Na például a végbélnyílásom símogatása,nagyon jólesik,és nagyon izgat,és az aktuális parneremnek is szoktam csinálni mindig mert mindig igénylik,főleg ha azt a nyelvemmel teszem.
434. zzmm (válaszként erre: 432. - 0ee2179e64)
2012. márc. 18. 13:26

ez sem jó ürügy..

Mi is jártunk már pl. nőgyógyásznál. És nem azért, mert jajde élvezzük. Sőt, van amikor nem csak kellemetlen, hanem fáj is kicsit.

Mégsem asszociálunk erre szex közben. Mégse mondjuk azt, hogy nem akarok szeretkezni, mert nem szeretem, ha van bennem valami.


Abban viszont igazad van, hogy a szex, a szeretkezés természetes, ezért nincs is bennünk ilyen. De egy anális szex, érintés, simogatás vagy prosztatamasszázs is lehet természetes.


Mondom ezt én, holott a páromnak se az. Nem tudja megmondani, hogy miért. Egyszerűen sosem gondolt rá, nem is vágyik rá, még kipróbálás szintjén se..

Ez van, elfogadtam..

De azért néha bátrabban simogatom arrafelé, hátha.. :)

433. zzmm (válaszként erre: 427. - Joezai)
2012. márc. 18. 13:22

Szerintem ez a b.zis dolog akkor is csak egy kifogás. Mint ahogy írtad.. hogy is merülhetne fel egy nő és egy férfi között..? Sehogy..

Nem más érint meg, nem mástól várja el az ember, hanem a párjától.. És vele élvezné..

Ez csak egy kifogás. Arra, hogy nem vonzza, ki sem akarja próbálni, vagy mert attól viszolyog, hogy belülről érintse ott a társát. Csak kimondva ez elég illúziórombolónak tűnhet.. jobban hangzik és egyszerűbb (talán a másik nem is bántódik meg annyira) azt mondani, hogy nem, mert b.zis.

2012. márc. 18. 11:46

Őszinte leszek hozzátok kedves fórumtársaim.

Sokmindent átéltem már életemben ahogy gondolom már ti is.

Nagyon szeretem a külömböző szexuális játékokat.

Mivel jártam már úrológusnál,ezért alakult ki gátlás bennem a prosztatamaszázsal kapcsolatossan,és azt is tudom hogy valahogy fellehetne ezt oldani,de nemtudom hogyan,és valahogy a szex hevében megis feletkezem ezen kielégülés formályától.

2012. márc. 18. 10:51

Ez tényleg röhejes, ha jobban belegondol az ember, hogy arra hivatkoznak, hogy a dolog b*zis. Nem azt kéri a férfitag, hogy vegyenek be egy harmadikat, és az a harmadik férfi legyen (és őt kényeztesse)! Szerintem ha valaki felfedezi, hogy jól esik neki egy érintés, - még ha nem is mindennapi helyen, - természetes igényévé válhat, hogy várja/elvárja a partnerétől, hogy támogassa.

Igen, itt az előítéletek, a belénk nevelt sztereotípiák érvényesülnek, amik elnyomják a vágyainkat. Igaz, hogy nyitottabb világban élünk, de ugye itt van rá a tanú, hogy az előítéletesség bizony rányomja a bélyegét némely emberekre.


:P

430. joezai (válaszként erre: 429. - Mothertiger)
2012. márc. 18. 10:29
(: köszi :)
2012. márc. 18. 10:13
Ja, a többivel is, csak az első kettőnél én sem fogalmazhattam volna meg a dolgot kerekebben! :)
428. mothertiger (válaszként erre: 427. - Joezai)
2012. márc. 18. 10:13
Az első két mondatoddal maximálisan egyetértek!
427. joezai
2012. márc. 18. 09:50

Na, ezt a b*zis dolgot jó lenne elfelejteni. Nő és férfi között elég nehéz elképzelni és felesleges is, elég hülye kifogás...

A hagyományos aktus mellett az orális és a popsis kényeztetés kölcsönös átélése mondhatni a legtöbb, mi adható :)

Akinek nem jön be, nem jön be, de ezek az egyban előre eldöntött játszmák meg beidegződések már az idegeimre mennek. És nem miattatok, azok miatt, akik erről a gondolatról most az eszünkbe jutottak...

Miért nem lehet felszíbadítani ezeket a gátlásokat? Ha valami értelmes ok miatt nem lehet, nincs rá mód, nem akarja a másik, az oké, de ha az egyik fél szeretné és nem kapja meg azzal az indokkal hogy "nem tudom miért nem mert például b*zis"...

426. 3e437d31f0 (válaszként erre: 425. - Zzmm)
2012. márc. 17. 16:56

Szerinte bu.is és nem fog turkálni a fenekemben.

Neki viszont nagyon jó, amikor ott is kényeztetem az ujjammal, vagy a vibrátorral, esetleg néha a szerszámommal.

425. zzmm (válaszként erre: 415. - 3e437d31f0)
2012. márc. 17. 16:48

és ha előtte megbeszélnétek?

Hogy te vágysz rá, szívesen kipróbálnád..

és hogy ő miért is van ellene? Miért is nem szeretné? Vagy mitől tart és mitől ódzkodik?

424. 3e437d31f0 (válaszként erre: 416. - Mothertiger)
2012. márc. 17. 16:47
Azért hagyja abba, mert bu.is szerinte.
423. zzmm (válaszként erre: 414. - Mothertiger)
2012. márc. 17. 16:46

milyen igazad van.. :)

szóval leszögezhetjük, hogy vannak pasik, akiket nem vonzz, kipróbálás szintjén se.

És vannak, akik kipróbálnák és kipróbálták.. és tetszik nekik :)


Igazából előjáték, merészebb simogatások közben, már ki is derül, ki melyik 'csoportba' tartozik.

A kérdés csak az, ha valaki nagyon elzárkózik előle, az idővel megváltozhat?

422. mothertiger (válaszként erre: 421. - 0ee2179e64)
2012. márc. 17. 16:16
Még mindig nem győztél meg! :) :P
421. 0ee2179e64 (válaszként erre: 420. - Mothertiger)
2012. márc. 17. 15:37
Pedig nemvagyok homofób.Én az egyenlőségben hiszek,és a szabadságban+a magántulajdonban.
420. mothertiger (válaszként erre: 419. - 0ee2179e64)
2012. márc. 17. 15:18
Kicsit nehéz elhinni, amikor a másik fórumban is sokszor lehetett tőled látni a "homoszexuális" jelzőt. :/
419. 0ee2179e64 (válaszként erre: 418. - Mothertiger)
2012. márc. 17. 15:04

Kisdobos becsületszavamra nem kötekedni jöttem .Végre értelmes téma !És igen is érdekel,és nemleszek sértő.

De én még prosztatamasszázst soha senkitől nemkaptam ,és valóban érdekel hogy mijen ézés lehet az.

418. mothertiger (válaszként erre: 417. - 0ee2179e64)
2012. márc. 17. 15:00

Ne haragudj, de láttalak már az "análszex" topikban is, ott is enyhén kötekedős volt a hangvételed. Ha neked nem jön be a dolog, - se egyik, se másik, - akkor miért látogatsz el mindig az ilyen témájú fórumokba, ezt nem értem...


Bocs, ÉN nem kötözködni szeretnék, de megkérlek, ha neked ez a szándékod, akkor most felejtsd el. Mi itt baráti hangon beszélgetünk arról, ami bennünket érdekel.

Mindenki nevében megköszönném, ha te is így állnál hozzánk!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook